Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

AlexanderIII έγραψε: Δευ Φεβ 12, 2024 5:19 pm Λοιπόν εγώ επειδή μου έχουν πει εδώ και δύο βδομάδες αυτό το πραγματακι και παρακολουθώ το συγκεκριμένο νήμα από τότε που φτιάχτηκε θα πω ότι μου είπε άνθρωπος πού δουλεύει στο γραφείο του υφυπουργού προστασίας τού πολίτη ότι σχεδιάζουν να πάρουν φέτος και ότι τον Μάρτιο λογικά θα έχουμε νέα. Με επιφύλαξη αυτό και φυσικά για να αντικρούσω τα ανώνυμα κατά πάσα πιθανότητα εκτός ηλιακού ορίου τρολακια. Θα περιμένουμε λίγο για να δούμε αν θα επαληθευτω ή όχι εδώ θα είμαι να τα λέμε δεν υπάρχει περίπτωση να εξαφανιστω όπως αμφότεροι οι τρολαδες... Αναμένουμε!
Εισαι μεγαλο τρολ. Τους γλεντας, μπραβο αδερφε :lol:
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ρε παιδιά ακούμε κ μας λένε ότι δεν θα πάρουν φέτος και ερχόμαστε κ το γράφουμε εδώ! Επειδή είναι κάτι άσχημο για τους περισσότερους πάει να πει ότι είμαστε τρολ; Κ αν γράφαμε ψέματα ότι δηλαδή θα πάρουν θα πάρουν θα είμασταν αδερφέ μου και φιλε μου.
StrawDHat

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από StrawDHat »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Φεβ 12, 2024 8:13 pm
AlexanderIII έγραψε: Δευ Φεβ 12, 2024 5:19 pm Λοιπόν εγώ επειδή μου έχουν πει εδώ και δύο βδομάδες αυτό το πραγματακι και παρακολουθώ το συγκεκριμένο νήμα από τότε που φτιάχτηκε θα πω ότι μου είπε άνθρωπος πού δουλεύει στο γραφείο του υφυπουργού προστασίας τού πολίτη ότι σχεδιάζουν να πάρουν φέτος και ότι τον Μάρτιο λογικά θα έχουμε νέα. Με επιφύλαξη αυτό και φυσικά για να αντικρούσω τα ανώνυμα κατά πάσα πιθανότητα εκτός ηλιακού ορίου τρολακια. Θα περιμένουμε λίγο για να δούμε αν θα επαληθευτω ή όχι εδώ θα είμαι να τα λέμε δεν υπάρχει περίπτωση να εξαφανιστω όπως αμφότεροι οι τρολαδες... Αναμένουμε!
Εισαι μεγαλο τρολ. Τους γλεντας, μπραβο αδερφε :lol:
Α ρε φάπες που θέλετε μερικοί, κάτσε και βγάζε το κόμπλεξ σου ανώνυμα, το μόνο σίγουρο είναι ότι για να μπαίνεις και να γράφεις ακόμα σε αυτό το νήμα σημαίνει ότι δεν μπορείς να κάνεις τα χαρτιά σου και να βγάλει προκήρυξη, γιαυτό και μόνο χαίρομαι, από εκεί και πέρα σε γράφουμε στα ριπαπα μας.
StrawDHat

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από StrawDHat »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Φεβ 12, 2024 8:45 pm Ρε παιδιά ακούμε κ μας λένε ότι δεν θα πάρουν φέτος και ερχόμαστε κ το γράφουμε εδώ! Επειδή είναι κάτι άσχημο για τους περισσότερους πάει να πει ότι είμαστε τρολ; Κ αν γράφαμε ψέματα ότι δηλαδή θα πάρουν θα πάρουν θα είμασταν αδερφέ μου και φιλε μου.
Και γιατί να λέει ο άλλος ψέματα που είπε ότι θα πάρουνε και να μη λες εσύ ρε;
Και οι δύο ανώνυμα γράφετε, τουλάχιστον ο άλλος έβαλε ένα όνομα όταν έγραψε και ανέφερε και την πηγή του
Άμα θες να κάνεις αντίλογο βάλε ένα όνομα και ανέφερε και εσύ τι άκουσες από ποιον το άκουσες και πως το άκουσες
Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί καίγεστε και μπαίνετε ακόμα στο νήμα και γράφετε αφού δεν σας ενδιαφέρει να μπείτε, εκτός και αν έχετε κάνα έγγραφο να επισυνάψετε που να λέει ότι δεν θα πάρει το 24
Μέχρι τότε, το μου είπαν ότι δεν θα πάρουνε φέτος δεν μας λέει κάτι
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μεχρι να βγαλει προκηρυξη θα ειστε και εσεις εκτος οριου ηλικιας τριμπουρδελα :lol:
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γιατί με το ονομα ή το ψευδώνυμο τι θα μας εκανες ; Δεν κατάλαβα. Για πρόσεξε λίγο τι λες δημόσια. Εμείς που είμαστε ήδη μέσα κάνουμε κ καμία επισύναψη αν έχουμε γραφείο εσυ; Οαεδ ανανεωση; Σας λέμε κ τι ακούγεται και κράζετε! Δηλαδή έλεος Γιαυτο πάμε κατα διαόλου σε αυτή τη χώρα. Ανθρωποφαγία.
Hellas24

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Hellas24 »

Επισκέπτη
Λες ότι είσαι μέσα
Σε τι πράγμα είσαι μέσα ;
Κυριολεκτικά ρωτάω και χωρίς ειρωνεία
Γιατί δεν κατάλαβα τι εννοείς
Kwlotoumpas

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Kwlotoumpas »

Αφήστε όσα σταρδαμπά ειρωνεύονται (και σίγουρα έχουν ψυχολογικά), μην ασχολείστε. Ας συνεχίσουμε οι υπόλοιποι που ενδιαφερόμαστε για τον θεσμό των Ε. Φ και θέλουμε να μπούμε στο σώμα να μοιραζόμαστε πληροφορίες σχετικά με κάποια νέα προκήρυξη.
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Εγώ είπα κάτι τώρα αν θα επαληθευτω ή θα διαψευστω θα φανεί στο άμεσο μέλλον. Η διαφορά μας είναι ότι εγώ θα είμαι εδώ πέρα ενώ εσύ θα εξαφανιστείς. Θερμή παράκληση αν μπορείτε μη σπάτε μπάλες λέγοντας ότι είστε μέσα στο σώμα σε γραφείο και @@@ μου κουνιούνται και να είστε (που δεν είστε) δεν μας ενδιαφέρει γιατί λέτε παπαριές. Και τα περί ΟΑΕΔ και ότι εσείς είστε ένστολοι και εμείς δεν δουλεύουμε στα φιλαράκια ή στο σόι σας όχι εδώ... Άντε γιατί έχετε κουράσει παπατζηδες!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μη βρίζετε παιδιά. Είναι δεδομένο ότι δεν θα πάρει ειδικούς φρουρούς. Προσανατολιστείτε προς άλλες κατευθύνσεις. Το ότι το γουστάρετε ή το είχατε όνειρο από παιδιά έχει παλιωσει σαν καραμέλα. Ας δίνατε πανελλήνιες μέχρι να μπείτε.
Turbo96

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Αχαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχα θεος το συγκεκριμένο τρολακι! εντάξει αδερφέ υποκλίνομαι είσαι και ***** μπέσα είμαι σίγουρος ότι εισαι ο καραγκιόζης της παρέας σου 😂😂😂
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Turbo96 έγραψε: Τρί Φεβ 13, 2024 10:28 am Αχαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχα θεος το συγκεκριμένο τρολακι! Εντάξει αδερφέ υποκλίνομαι είσαι και ***** μπέσα είμαι σίγουρος ότι εισαι ο καραγκιόζης της παρέας σου 😂😂😂
Τούβλο96 έπρεπε να σε λένε.:lol:
Hellas24

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Hellas24 »

Χαχαχαχα τούβλο96 λέει :lol:
Επισκέπτη... Σωστό αυτό που λες για τις Πανελλαδικές αλλά φίλε δεν είναι τόσο απλό
Θα μου πεις ότι πάρα πολλοί το κάνουν
Κάποιοι δίνουν και 3 φορές για να μπουν εκεί που θέλουν
Εγώ ας πούμε δεν πέρασα από Πανελλαδικές
Δεν ήθελα να ξοδεύουν οι γονείς μου λεφτά για τα φροντιστήρια λόγω οικονομικής δυνατότητας
Εκείνοι εννοείται επέμεναν αλλά εγώ είχα άλλα σχέδια στο κεφάλι μου
Υπηρέτησα στην 2α ΜΑΛ
Έχω δίπλωμα νταλίκας και αυτοκινήτου
Πτυχίο ECDL και πτυχίο VIP Security
Τι έκανα δηλαδή;
Τελείωσα τον στρατό στα 19 μου έτη
Πήρα ότι χαρτιά χρειάζομαι για τις προκηρύξεις
Και μέχρι να μπω με προκήρυξη εργάζομαι ως νταλικερης με καλά λεφτά (καλύτερα της αστυνομίας)
Θα μου πεις: Γιατί δεν μένεις εκεί τότε ;
Γιατί από μικρός θέλω να μπω στην αστυνομία και λόγω οικονομικής δυνατότητας δεν έδωσα ξανά Πανελλαδικές αλλά το κυνήγησα αλλιώς
Και πιστεύω ότι δεν είμαι ο μόνος που το σκέφτεται έτσι
Tennis

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Tennis »

Hellas24 έγραψε: Τρί Φεβ 13, 2024 11:21 am Χαχαχαχα τούβλο96 λέει :lol:
Επισκέπτη... Σωστό αυτό που λες για τις Πανελλαδικές αλλά φίλε δεν είναι τόσο απλό
Θα μου πεις ότι πάρα πολλοί το κάνουν
Κάποιοι δίνουν και 3 φορές για να μπουν εκεί που θέλουν
Εγώ ας πούμε δεν πέρασα από Πανελλαδικές
Δεν ήθελα να ξοδεύουν οι γονείς μου λεφτά για τα φροντιστήρια λόγω οικονομικής δυνατότητας
Εκείνοι εννοείται επέμεναν αλλά εγώ είχα άλλα σχέδια στο κεφάλι μου
Υπηρέτησα στην 2α ΜΑΛ
Έχω δίπλωμα νταλίκας και αυτοκινήτου
Πτυχίο ECDL και πτυχίο VIP Security
Τι έκανα δηλαδή;
Τελείωσα τον στρατό στα 19 μου έτη
Πήρα ότι χαρτιά χρειάζομαι για τις προκηρύξεις
Και μέχρι να μπω με προκήρυξη εργάζομαι ως νταλικερης με καλά λεφτά (καλύτερα της αστυνομίας)
Θα μου πεις: Γιατί δεν μένεις εκεί τότε ;
Γιατί από μικρός θέλω να μπω στην αστυνομία και λόγω οικονομικής δυνατότητας δεν έδωσα ξανά Πανελλαδικές αλλά το κυνήγησα αλλιώς
Και πιστεύω ότι δεν είμαι ο μόνος που το σκέφτεται έτσι
Πτυχίο vip security εννοείς το ιεκ 2 χρόνια στέλεχος ασφαλείας; Γιατί μόνο αυτοί παίρνει μόρια.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες