Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Roxanne έγραψε: Δευ Φεβ 12, 2024 1:30 am Εύχομαι και ελπίζω να μην ξανά βγεί προκήρυξη ειδικών φρουρών ποτέ! Το είδαμε το έργο τόσα χρόνια! Άνω του 50% των διοριστέων βάζει βύσμα για να αλλάξει υπηρεσία. Όλοι δηλώνουν πως το είχαν όνειρο και μετά βλέπεις όλους αυτούς στα επίσημα, ασφάλεια, οπκε και άλλες υπηρεσίες. Επίσης οι περισσότεροι κάνουν 2η δουλειά, αδιαφορώντας για την κύρια και ως αποτέλεσμα εν ώρα υπηρεσίας είναι όλοι κουρασμένοι σαν κοτόπουλα και δεν παράγουν κανένα αίσθημα ασφάλειας ούτε βοηθούν να πέσει ο δείκτης εγκληματικότητας. Τέλος, η Ελλάδα είναι στις 3 πρώτες θέσεις σε αστυνομικό προσωπικό στην ευρωπαϊκή ένωση κατά αναλογία του πληθυσμού της. Και ιδού τα αποτελέσματα: Παντελώς ανυπαρξία και φωτογραφίες στο ινστα. Το κερασάκι στην τούρτα είναι που ψηφίζουν όλοι ΝΔ, γιατί περιμένουν τη νομιμοποίηση τους. Για αυτό ζούμε την απόλυτη παρακμή στην χώρα μας.
Παντως τα περισσοτερα "διασημα" περιστατηκα αστυνομικης βιας εχουν γινει απο ειδικους φρουρους.
Turbo96

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Μου αρέσει που αναπαράγει την παπαριά που έγραψε τρεις φορές ο καθυστερημένος. Δεν μας ενδιαφέρει η άποψη σου αν δεν σού αρέσει ο θεσμός των ειδικών φρουρών και δεν θέλεις να ξαναβγεί προκήρυξη μη γράφεις σε αυτό το νήμα κρατά αυτή την άθλια άποψη για τον εαυτό σου. Άκουσε εκεί εύχομαι να μην ξαναβγάλει... Και οι γονείς εύχονται να μην είχαν κάνει αυτό το μοιραίο λάθος όταν έγινε σύλληψη σου πριν καμιά 20ετια αλλά δεν το κάνουμε θέμα καθυστερηλιθιε...
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Roxanne έγραψε: Δευ Φεβ 12, 2024 1:29 am Εύχομαι και ελπίζω να μην ξανά βγεί προκήρυξη ειδικών φρουρών ποτέ! Το είδαμε το έργο τόσα χρόνια! Άνω του 50% των διοριστέων βάζει βύσμα για να αλλάξει υπηρεσία. Όλοι δηλώνουν πως το είχαν όνειρο και μετά βλέπεις όλους αυτούς στα επίσημα, ασφάλεια, οπκε και άλλες υπηρεσίες. Επίσης οι περισσότεροι κάνουν 2η δουλειά, αδιαφορώντας για την κύρια και ως αποτέλεσμα εν ώρα υπηρεσίας είναι όλοι κουρασμένοι σαν κοτόπουλα και δεν παράγουν κανένα αίσθημα ασφάλειας ούτε βοηθούν να πέσει ο δείκτης εγκληματικότητας. Τέλος, η Ελλάδα είναι στις 3 πρώτες θέσεις σε αστυνομικό προσωπικό στην ευρωπαϊκή ένωση κατά αναλογία του πληθυσμού της. Και ιδού τα αποτελέσματα: Παντελώς ανυπαρξία και φωτογραφίες στο ινστα. Το κερασάκι στην τούρτα είναι που ψηφίζουν όλοι ΝΔ, γιατί περιμένουν τη νομιμοποίηση τους. Για αυτό ζούμε την απόλυτη παρακμή στην χώρα μας.
Μα δε θα πάρει ΕΦ ρε συ. Αυτοί εδώ μέσα κοιμούνται και ονειρεύονται.
Sam179
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 26, 2023 12:21 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Sam179 »

Θα σας ζητήσουμε και τον λόγο όπου ονειρευόμαστε. Δικαίωμα μας και του καθενός! Στο κάτω κάτω αν δεν πιστεύετε ότι μπορεί να υπάρξει κάποια προκήρυξη μελλοντικά γιατί μπαίνετε εδώ μέσα; Εσείς είστε οι κομπλεξικοι που ψάχνεστε για να κραξετε και δεν έχετε κάτι άλλο στην ζωή σας να ασχοληθείτε εσείς είστε αυτοί που αν μπαίνετε στην αστυνομία θα ήσασταν αυτοί οι τραμπούκοι που βαρανε παππούδες και καμια γυναίκα εσείς είστε αυτοί που μαυρίζετε τον θεσμό της αστυνομίας! Δεν έχετε θέση στο σώμα εσείς!
TomahawkofConnor

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από TomahawkofConnor »

Για να είμαι ειλικρινής είναι πασιφανές ότι η συντριπτική πλειοψηφία που γράφει αρνητικά για την προκήρυξη των ειδικών φρουρών είναι σπασμένοι που δεν μπόρεσαν να μπουν και τώρα είναι εκτός ηλιακού ορίου και γράφουν αρνητικά στο ότι θα πάρει μόνο και μόνο για να κάνουν όσους περιμένουν να νιώσουν άσχημα. Κλασική νοοτροπία του μέσου ελληνοραγια για αυτό η ώρα πηγαίνει κατά διαόλου. Τέλος πάντων προσπαθούμε να αγνοούμε τα ζωάκια και ότι πληροφορία έχουμε τη μοιραζόμαστε.
Dell12

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Dell12 »

Μάγκες όσοι γουστάρετε ανοίγουμε μια ομάδα Ε. Φ στο Facebook Όπως και το 2022 της Ο. Π. Π. Ι οι υποψήφιοι οποίος ήταν μέσα τότε θυμάται
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν θα πάρει ειδικούς φρουρούς. Τσάμπα χαλιέστε. Η αγορά εργασίας έχει ανοίξει, βρείτε καλοπληρωμένες δουλίτσες στον ιδιωτικό παιδιά. Φιλικά.
Gluttonous

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Gluttonous »

Χαχαχαχα τι λέει το τρολακι ρε φίλε δε σας μπορώ το κόμπλεξ σας σκάει ακόμη και γάιδαρο αλήθεια. Για αυτό γράφεται ανώνυμα γιατί θα εξαφανιστειτε μετά μόλις βγάλει.
Hellas24

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Hellas24 »

Πολύ κόμπλεξ έχουν μερικοί εδώ μέσα
Λογικά θα είναι τα παιδάκια (στο μυαλό) που είναι εκτός ορίου ηλικίας ή θέλουν να το παίξουν έξυπνοι
Και αυτοί είναι που αν μπουν στην αστυνομία θα βαράνε ηλικιωμένους
Εύχομαι τέτοιοι άνθρωποι να μην μπείτε ΠΟΤΈ
Το κόμπλεξ και η "εξυπνάδα" δεν είναι για αυτό το σώμα πλέον
Οι εποχές άλλαξαν
Όποιος δεν ενδιαφέρεται να μπει αστυνομία και απλά γράφει εδώ ότι του καπνίσει... Κρίμα που δεν έχει με κάτι άλλο να ασχοληθεί στην ζωή του
Εδώ μέσα Πρέπει να μπαίνουν μόνο όσοι έχουν πληροφορίες και θέλουν πραγματικά να μπουν στο σώμα που αγαπάμε
Τους υπόλοιπους δεν τους χωράει ο χώρος εδώ μέσα
Και οι πληροφορίες που λέει ο καθένας ΑΝ δεν βγουν στο μέλλον... Δεν είναι απαραίτητο να τον κραξουμε
Δεν εξαρτάται από εμάς να βγει Προκήρυξη
Όλα κάθε εβδομάδα αλλάζουν
Να μας δώσουν πληροφορίες και αυτοί που λένε ότι δεν θα βγει προκήρυξη
Από πού το άκουσαν;
ΠΟΥΘΕΝΑ
Απο το μυαλό τους είναι και κάτι το οποίο οι ίδιοι πιστεύουν
Καλή εβδομάδα σε όλους
Πίστη και αφοσίωση σε όλους όσους θέλουν να μπουν στο σώμα
Οι υπόλοιποι... Αδιάφοροι!
Sam179
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 26, 2023 12:21 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Sam179 »

Hellas24 έγραψε: Δευ Φεβ 12, 2024 1:10 pm Πολύ κόμπλεξ έχουν μερικοί εδώ μέσα
Λογικά θα είναι τα παιδάκια (στο μυαλό) που είναι εκτός ορίου ηλικίας ή θέλουν να το παίξουν έξυπνοι
Και αυτοί είναι που αν μπουν στην αστυνομία θα βαράνε ηλικιωμένους
Εύχομαι τέτοιοι άνθρωποι να μην μπείτε ΠΟΤΈ
Το κόμπλεξ και η "εξυπνάδα" δεν είναι για αυτό το σώμα πλέον
Οι εποχές άλλαξαν
Όποιος δεν ενδιαφέρεται να μπει αστυνομία και απλά γράφει εδώ ότι του καπνίσει... Κρίμα που δεν έχει με κάτι άλλο να ασχοληθεί στην ζωή του
Εδώ μέσα Πρέπει να μπαίνουν μόνο όσοι έχουν πληροφορίες και θέλουν πραγματικά να μπουν στο σώμα που αγαπάμε
Τους υπόλοιπους δεν τους χωράει ο χώρος εδώ μέσα
Και οι πληροφορίες που λέει ο καθένας ΑΝ δεν βγουν στο μέλλον... Δεν είναι απαραίτητο να τον κραξουμε
Δεν εξαρτάται από εμάς να βγει Προκήρυξη
Όλα κάθε εβδομάδα αλλάζουν
Να μας δώσουν πληροφορίες και αυτοί που λένε ότι δεν θα βγει προκήρυξη
Από πού το άκουσαν;
ΠΟΥΘΕΝΑ
Απο το μυαλό τους είναι και κάτι το οποίο οι ίδιοι πιστεύουν
Καλή εβδομάδα σε όλους
Πίστη και αφοσίωση σε όλους όσους θέλουν να μπουν στο σώμα
Οι υπόλοιποι... Αδιάφοροι!


Μην ασχολείστε άλλο με αυτους το μόνο που καταφέρνουν είναι να σας χαλάνε την ψυχολογία σας.


Αδερφε έχεις ακούσει κάτι από μέσα; Υπάρχει κάποια εξέλιξη;
ledos9

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από ledos9 »

Τιποτα παιδια καμια σαφης πληροφορια απο πλευρας μου προς το παρον υπομονη
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά καλησπέρα! Δεν θα βγει φέτος προκήρυξη για ειδικους φρουρούς μπορεί από το 25 και μετά. Εγώ αυτά έμαθα από συζητήσεις αυτά λεω. Καλή συνέχεια κ καλή υπομονή
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Λοιπόν εγώ επειδή μου έχουν πει εδώ και δύο βδομάδες αυτό το πραγματακι και παρακολουθώ το συγκεκριμένο νήμα από τότε που φτιάχτηκε θα πω ότι μου είπε άνθρωπος πού δουλεύει στο γραφείο του υφυπουργού προστασίας τού πολίτη ότι σχεδιάζουν να πάρουν φέτος και ότι τον Μάρτιο λογικά θα έχουμε νέα. Με επιφύλαξη αυτό και φυσικά για να αντικρούσω τα ανώνυμα κατά πάσα πιθανότητα εκτός ηλιακού ορίου τρολακια. Θα περιμένουμε λίγο για να δούμε αν θα επαληθευτω ή όχι εδώ θα είμαι να τα λέμε δεν υπάρχει περίπτωση να εξαφανιστω όπως αμφότεροι οι τρολαδες... Αναμένουμε!
Kwlotoumpas

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Kwlotoumpas »

AlexanderIII έγραψε: Δευ Φεβ 12, 2024 5:19 pm Λοιπόν εγώ επειδή μου έχουν πει εδώ και δύο βδομάδες αυτό το πραγματακι και παρακολουθώ το συγκεκριμένο νήμα από τότε που φτιάχτηκε θα πω ότι μου είπε άνθρωπος πού δουλεύει στο γραφείο του υφυπουργού προστασίας τού πολίτη ότι σχεδιάζουν να πάρουν φέτος και ότι τον Μάρτιο λογικά θα έχουμε νέα. Με επιφύλαξη αυτό και φυσικά για να αντικρούσω τα ανώνυμα κατά πάσα πιθανότητα εκτός ηλιακού ορίου τρολακια. Θα περιμένουμε λίγο για να δούμε αν θα επαληθευτω ή όχι εδώ θα είμαι να τα λέμε δεν υπάρχει περίπτωση να εξαφανιστω όπως αμφότεροι οι τρολαδες... Αναμένουμε!
Μακάρι φιλαράκι, αναμένουμε!
Ledos9

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Ledos9 »

Ευχαριστούμε φίλε μου για την πληροφορία μακάρι να βγει αληθής και να πάρουν
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 45 επισκέπτες