Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Μαρτασίδης Γιάννης

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από Μαρτασίδης Γιάννης »

Ποτε κ που παρουσιαζομαι;

Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11204
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από Nassos »

Μαρτασίδης Γιάννης έγραψε:Ποτε κ που παρουσιαζομαι;



Δεν είμαστε Μαντείο των Δελφών.Εικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από Greek_Army »

Μαρτασίδης Γιάννης έγραψε:Ποτε κ που παρουσιαζομαι;



http://www.stratologia.gr/userForm.php?mode=katataxi αν ανήκεις σε αυτή την εσσό αλλιώς δώσε μας περισσότερα στοιχεία. Αν έχεις πάρει αναβολή κτλπ. Δεν λέμε τον καφέ
btm1991
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Απρ 28, 2010 7:39 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από btm1991 »

Αυτο ειναι το καλυτερο να παρω ενα τηλεφωνο τν στρατολογια...
Stergios

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από Stergios »

Μπηκα περυσι με την δ εσο του Νοεμβριου και ειχα σπασμενη κλειδα... Οι γιατροι μου εδωσαν αναβολη ενα χρονο... Ποτε ξαναμπαινω; Πιστευα νοεμβριο αλλα χαρτι δεν μου εχει ερθει ακομα... Τι παιζει ξερει καποιοσ;
vilakos

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από vilakos »

Καλήμερα σε όλους... Εγώ έκοψα την αναβολή πρώτες μέρες Σεπτ. Αλλά δήλωσε οτι θα ήθελα να πάω και Νοεμβρη... Υπάρχει περίπτωση να μ πάρουν τώρα (μακάρι δλδ.);

Ευχαριστώ προκαταβολικά... Καλή θητεία σε όσους παρουσιάζονται.

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από Greek_Army »

vilakos έγραψε:Καλήμερα σε όλους... Εγώ έκοψα την αναβολή πρώτες μέρες Σεπτ. Αλλά δήλωσε οτι θα ήθελα να πάω και Νοεμβρη... Υπάρχει περίπτωση να μ πάρουν τώρα (μακάρι δλδ.) ;

Ευχαριστώ προκαταβολικά... Καλή θητεία σε όσους παρουσιάζονται.



δυστηχώς δεν έχεις πολλές ελπίδες να μπεις νοέμβριο
Nikos

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από Nikos »

Παιδια καλησπέρα. Τον αυγουστο έκοψα την αναβολη μου κ εγω και δήλωσα πεζοναύτης για 2 λογους. Ο πρωτος ειναι γιατι μου αρεσουν τα δυσκολα πραγματα και μου αρεσει να πιέζω τον εαυτο μου, χόρια που για καποιον λογο νιωθω οτι ειναι καλο για μενα. Ο δευτερος λογος ειναι φυσικά τα μορια. Αυτο που θελω να πω ειναι οτι ακομα δεν μου εχει ερθει το χαρτι, αν και καποιοι μου λενε οτι ειναι λογο εκλογων και οτι ειναι πιθανο να μας παρουν τελος του νοεμβρη. Μηπως ομως πρεπει να περασω απο την αστυνομία της περιοχης μου για να ειμαι και σίγουρος;
Ευχαριστώ.
Ιορδανης

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από Ιορδανης »

Ρε παιδια εμενα μου ειχε ερθει χαρτι παρουσιασης 31 αυγουστου για πολεμικη αεροπορια. Αναγκαστικα πηρα αναβολη γιατι ηθελα 20 μερες ακομα για να παρω το πτυχιο μου στην μαγειρικη. Μολις τελειωσα με την σχολη πηγα και εκοψα την αναβολη και εκανα αιτηση για να μπω νοεμβριο. Τωρα που μπαινω στην ιστοσελιδα της στρατολογιας μου λεει οτι δεν εχω προγραμματιστει να μπω με την εσσο του νοεμβρη. Οταν ομως μπαινω στις πληροφοριες για την κατανομη μου, μου λεει οτι εχω κατανεμηθει πολεμικη αεροπορια. Υπαρχει ακομα περιπτωση να μπω νοεμβρη; Διαβαζω και τις σχετικες ανακοινωσεις που λενε μεχρι την κλαση του 2012 και η αναβολη εχει κοπει απο 1 αυγουστου εως 31 οκτωβρη και εισαι στο ταδε Στγ (εγω υπαγομαι Α' Στγ Θεσσαλονικης) θεωρησαι στρατευσιμος. Αρα εχω ελπιδες η καλο φεβρουαρη?
kerkuraios
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τετ Ιουν 30, 2010 8:23 am
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από kerkuraios »

Καλο θα ειναι να βαλεις τα στοιχεια σου σε καποια site που εχουν δωσει τα παιδια παραπανω. Αν την εκοψες απο αυγουστο υπαρχει και μια μικρη πιθανοτητα να πας φεβρουαριο. Αλλα για να μην υπαρχει πανικος για το τιποτα καλο ειναι να επππισκευθεις τα site που εχουν δωσει.[;) ] [;) ]
Nikos

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από Nikos »

Οπα αυγουστο ειπα; Βλακεια μου. Καπου στης 15 ιλουλιου την έκοψα. Βασικα βρηκα ενα site για να δω αλλα ζηταει και εναν στρατιωτικό αριθμό τον οποιο εγω δεν εχω γιατι τον εχει πανω το χαρτι της αναβολης το οποιο το εδωσα για να την κοψω.
Nikos

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από Nikos »

Οπα το βρηκα και μου εβγαλε αυτο... Είστε υπόχρεος για κατάταξη Στρατό Ξηράς με την 2010 Δ΄ ΕΣΣΟ (Νοέμβριος) δυνάμει της ΕΔΥΕΘΑ/ΓΕΣ 109/2010 την 16/11/2010 σε 625 Τάγμα Πεζικού (625 ΤΠ) . Έχετε επιλεγεί Πεζικό (Οδηγός Αυτοκινήτου) .

αυτο ειναι πεζοναυτες; Γιατι κατι μου μυρίζει εδω.

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από Greek_Army »

Nikos έγραψε:Οπα το βρηκα και μου εβγαλε αυτο... Είστε υπόχρεος για κατάταξη Στρατό Ξηράς με την 2010 Δ΄ ΕΣΣΟ (Νοέμβριος) δυνάμει της ΕΔΥΕΘΑ/ΓΕΣ 109/2010 την 16/11/2010 σε 625 Τάγμα Πεζικού (625 ΤΠ) .Έχετε επιλεγεί Πεζικό (Οδηγός Αυτοκινήτου) .

αυτο ειναι πεζοναυτες; Γιατι κατι μου μυρίζει εδω.



Δεν είναι πεζοναύτες αφού λέει πεζικό. Επειδή θα ρωτήσεις σίγουρα αν γίνεται να πας πεζοναύτες και επειδή έχει απαντηθεί πολλές φορές το θέμα δες εδώ Κατάταξη στις ειδικές δυνάμεις
ΑΓΝΩΣΤΟΣ

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από ΑΓΝΩΣΤΟΣ »

Πως θα δω ποτε παρουσιαζομαι;

χαριλαος

Πότε παρουσιάζομαι στο στρατό (2010);

Δημοσίευση από χαριλαος »

Οσοι εχουν κανει για εθελοντες να μπουν με την σειρα τοθ νοεμβριου θα πρεπει να τους εχει ερθει το χαρτι καταταξης;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες