Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
kostaspapa95
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 07, 2021 10:57 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από kostaspapa95 »

Καλημέρα παιδιά 🙋‍♂️ Με πτυχίο επαλ, με προϋπηρεσία κάποιους μήνες και αγγλικά βγάζω 650 μόρια. Ελπίζω να σταθώ τυχερός και να καταφέρω να περασω κάπου.
Walas
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2020 6:56 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από Walas »

Stauros44 έγραψε:Ναι αλλά πες ότι το 70-80 μην σου πω παραπάνω θα βάλει εξωτερική φρουρά δηλαδή εγώ που υπολογίζω ότι στα μόρια δεν είμαι και ψηλά με βάσει βέβαια το δικό μου σκεπτικό ότι θα έχει πολλές αιτήσεις και θα έχουν μόρια ! Θα με συμφέρει να βάλω πρώτα εσωτερική φύλαξη;
Η επιλογή είναι του καθενός. Δεν μπορώ εγώ να σου πω πως θα επιλέξεις να κινηθείς. Εγώ ξέρω πως κινήθηκα στην 6κ. Λόγω οικογένειας δήλωσα μια φυλακή. Πρώτα εξωτερικός και μετά εσωτερικός. Έτυχε και πέρασα στην πρώτη μου επιλογή. Ο καθένας ζυγίζει και αποφασίζει.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Walas την Τρί Νοέμ 23, 2021 10:43 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
IN COLD BLOOD
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Τρί Σεπ 07, 2021 8:14 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από IN COLD BLOOD »

Loxias89 έγραψε:

Κοιτά εσυ να μη στραβοπάτησεις στα αθλήματα γτ κ εμεις είμαστε Πολλοί με πάνω από 1150 με εμπειρία που περιμένουμε πως κ πως να ανατρέψουμε τη θεωρία



Τα αθλήματα τα έχω για πρωινό, σβηστός. Με κύριο προσόν, προϋπηρεσία και proficiency μπαίνω επίσης σβηστός όπου θέλω. Τώρα εσύ και 3000 μόρια να έχεις είσαι φουλ ρευστός αδερφέ.

Stauros44
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2021 11:52 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από Stauros44 »

Μακάρι να περάσεις κάπου φίλε στο εύχομαι όλοι αυτό θέλουμε
Loxias89
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2020 9:48 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από Loxias89 »

IN COLD BLOOD έγραψε:Τα αθλήματα τα έχω για πρωινό, σβηστός. Με κύριο προσόν, προϋπηρεσία και proficiency μπαίνω επίσης σβηστός όπου θέλω. Τώρα εσύ και 3000 μόρια να έχεις είσαι φουλ ρευστός αδερφέ.


Καλα αυτα τα πρωινά κάτσανε σε πολλούς βαριά. Χαμηλά τη μπάλα κ μην ρίχνετε το ηθικό στο κόσμο... Ο ρευστός άμα πιάσει θέση θα παίρνει πιο πολλά λεφτά από σένα με τη προϋπηρεσία που έχει στο δημόσιο όμως...

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τρί Νοέμ 23, 2021 11:52 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
IN COLD BLOOD
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Τρί Σεπ 07, 2021 8:14 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από IN COLD BLOOD »

Loxias89 έγραψε:

Καλα αυτα τα πρωινά κάτσανε σε πολλούς βαριά. Χαμηλά τη μπάλα κ μην ρίχνετε το ηθικό στο κόσμο... Ο ρευστός άμα πιάσει θέση θα παίρνει πιο πολλά λεφτά από σένα με τη προϋπηρεσία που έχει στο δημόσιο όμως...



Άσε τις θεωρίες λεβέντη. Με το άμα δεν μάμησε κανείς. Και εσύ ως Β' επικουρία είσαι στο άμα και στη θεωρία προς το παρόν. Εγώ με κύριο προσόν, προϋπηρεσία και proficiency δε σε βλέπω καν. Χαμηλά τη μπάλα εσύ λοιπόν και μη λες πολλά.

Stauros44
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2021 11:52 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από Stauros44 »

Φίλε αυτό πρώτη φορά το είδα και είναι εδώ μέσα να ρίχνει έτσι ο ένας τον άλλον
Loxias89
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2020 9:48 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από Loxias89 »

IN COLD BLOOD έγραψε:Άσε τις θεωρίες λεβέντη. Με το άμα δεν μάμησε κανείς. Και εσύ ως Β' επικουρία είσαι στο άμα και στη θεωρία προς το παρόν. Εγώ με κύριο προσόν, προϋπηρεσία και proficiency δε σε βλέπω καν. Χαμηλά τη μπάλα εσύ λοιπόν και μη λες πολλά.


Δεν δίνω λογαριασμό σε σένα αρχικά, πρόσεχε μη σε σβήσει ο ψυχιατρος απ το χαμηλό ρελαντί, μπήκες έγραψες τη μαγκιά σου για να ρίξεις το ηθικό των παιδιών της Β επικουριας, όποτε δέχτηκες τη κριτική πάνω σαυτο. Όσο σίγουρος είσαι εσυ ότι θα μπεις άλλο τόσο είμαι κ εγώ με τα μόρια μου στη κατηγορία μου. Μισθολογικά παντως είμαι σίγουρος ότι είσαι κάτω μου κ ας έχεις όσα Προσόντα θες...

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τρί Νοέμ 23, 2021 11:52 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Sam_wise
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 13, 2021 1:28 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από Sam_wise »

Andy88 έγραψε:Αυτό που λες δεν ισχυει γιατι τα μορια που δίνει είναι 7 για κάθε μήνα, που σημαινει οτι ένας με πολύ προϋπηρεσία έχει μεγάλες πιθανότητες να είναι και πανω του ορίου ηλικιας και κατα Πασα πιθανότητα το απολυτήριο του θα είναι και χαμηλό για ευνόητους λόγους (χωρίς καμια προθεση για καυγά θεωρώ οτι τα ατομα που εχουν επιλέξει θέσεις χωρίς προϋπηρεσία και έχουν ενα καλό απολυτήριο πανω απο 17.5 και τουλάχιστον λοουερ θα έχουν πολλές ελπίδες. Δεν ξέρω ποια είναι η γνώμη σας


Συγνώμη που κάποιοι είχαμε ανάγκη και δουλεύαμε απο τα 19 σεκιουριτυ και έχουμε προϋπηρεσία. Με 16,5 απολυτήριο γενικού και όχι επαλ. Αυτό που λες προσβάλει όσους εργάζονται στο χώρο.

Stauros44
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Πέμ Απρ 22, 2021 11:52 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από Stauros44 »

Τα 7 μόρια τον μήνα δεν είναι κάτι! Αν έχεις ένα 12 απολυτήριο πχ θα πρέπει να έχεις 3 και χρόνια προϋπηρεσίας για να πιάσεις το αντίστοιχο 17 Πχ σε Απολυτήριο!(Χοντρικά πάντα) αν έχεις 17 απολυτήριο και ένα αγγλικά πάει η προϋπηρεσία του πρώτου ! Να δίναν προβάδισμα σε αυτούς με προϋπηρεσία να έλεγα ναιιι μετράει η προϋπηρεσία εκτός αν δεν είναι έτσι όπως τα λεω
Walas
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2020 6:56 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από Walas »

Sam_wise έγραψε:Συγνώμη που κάποιοι είχαμε ανάγκη και δουλεύαμε απο τα 19 σεκιουριτυ και έχουμε προϋπηρεσία. Με 16,5 απολυτήριο γενικού και όχι επαλ. Αυτό που λες προσβάλει όσους εργάζονται στο χώρο.
Συμφωνώ φίλε μου. Πάλεψε για ενα καλύτερο μέλλον. Καλή επιτυχία σου εύχομαι.

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τρί Νοέμ 23, 2021 11:52 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Loxias2κ21
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 19, 2020 9:37 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από Loxias2κ21 »

Καλησπέρα σε όλους. Μόρια από την στρατιωτική θητεία παίρνουμε όλοι όσοι έχουμε υπηρετήσει ή μόνο οι ειδικές κατηγορίες (Δόκιμοι, ειδικές δυνάμεις); Σας ευχαριστώ.
geomp
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2021 1:03 am
Επάγγελμα: Αρχαιοφύλακας
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από geomp »

George13G έγραψε:Καλησπέρα σε όλους. Μόρια από την στρατιωτική θητεία παίρνουμε όλοι όσοι έχουμε υπηρετήσει ή μόνο οι ειδικές κατηγορίες (Δόκιμοι, ειδικές δυνάμεις) ; Σας ευχαριστώ.


Όχι φίλε μου

Mhtseas55
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 22, 2021 7:20 am
Τοποθεσία: Φύλακας
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από Mhtseas55 »

geomp έγραψε:
George13G έγραψε:Καλησπέρα σε όλους. Μόρια από την στρατιωτική θητεία παίρνουμε όλοι όσοι έχουμε υπηρετήσει ή μόνο οι ειδικές κατηγορίες (Δόκιμοι, ειδικές δυνάμεις) ; Σας ευχαριστώ.


Όχι φίλε μου



Μόνο εάν είχες τήν άδεια δηλ το πτυχίο πρίν υπηρετήσεις !

Mhtseas55
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 22, 2021 7:20 am
Τοποθεσία: Φύλακας
Επικοινωνία:

Προκήρυξη 9Κ/21 - Καταστήματα Κράτησης (2021)

Δημοσίευση από Mhtseas55 »

Loxias89 έγραψε:
IN COLD BLOOD έγραψε:Άσε τις θεωρίες λεβέντη. Με το άμα δεν μάμησε κανείς. Και εσύ ως Β' επικουρία είσαι στο άμα και στη θεωρία προς το παρόν. Εγώ με κύριο προσόν, προϋπηρεσία και proficiency δε σε βλέπω καν. Χαμηλά τη μπάλα εσύ λοιπόν και μη λες πολλά.


Δεν δίνω λογαριασμό σε σένα αρχικά, πρόσεχε μη σε σβήσει ο ψυχιατρος απ το χαμηλό ρελαντί, μπήκες έγραψες τη μαγκιά σου για να ρίξεις το ηθικό των παιδιών της Β επικουριας, όποτε δέχτηκες τη κριτική πάνω σαυτο. Όσο σίγουρος είσαι εσυ ότι θα μπεις άλλο τόσο είμαι κ εγώ με τα μόρια μου στη κατηγορία μου. Μισθολογικά παντως είμαι σίγουρος ότι είσαι κάτω μου κ ας έχεις όσα Προσόντα θες...



😂😂😂 Ξεκίνησε είδη το μπουλινκ ανάμεσα σε κυρίους και β επικουρικούς

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες