Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
vanilla
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Παρ Φεβ 12, 2010 12:59 pm
Επικοινωνία:

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από vanilla »

D.Y.K έγραψε:Παντού 1,65 είναι ΠΛΗΝ της Αστυνομίας (Ειδικοί Φρουροί) ώπου το όριο είναι 1,70.
ακριβως ετσι ειναι πλεον.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

cristi όταν δίναμε εμείς Ύψος-Βάρος είμασταν ολόγυμνοι (Άρα και ξυπόλιτοι) Εικόνα
insomniacgr
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 6:22 pm
Επικοινωνία:

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από insomniacgr »


Ουτως ή άλλως οι μετρήσεις γίνονται με γυμνά πόδια (ούτε καν κάλτσα). Και όντως στο ύψος ηταν το μόνο σημείο όπου διαπίστωσαμε χαλαρότητα προς τις γυναίκες. Σε αρκετές περιπτώσεις χάρισαν 1-2 πόντους για να συνεχίσουν στα αθλητικά (άσχετα αν οι περισσότερες εξ αυτών κόπηκαν τελικά εκεί).
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yandr την Παρ Φεβ 26, 2010 5:03 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Rafale »

D.Y.K έγραψε:cristi όταν δίναμε εμείς Ύψος-Βάρος είμασταν ολόγυμνοι (Άρα και ξυπόλιτοι) Εικόνα
ναι εγω μιλαβ για καποιες φουρνιες που μετρουσαν με τα αθλητικα. Οποτε καταλαβαινεις τι γινοτανεΕικόνα

dimitra24

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από dimitra24 »

D.Y.K έγραψε:Σωστά αυτά που λές αλλά απο την στιγμή που τα όρια είναι προκαθορισμένα; Θα αλλάξουμε τις διατάξεις;(πουστιές παίζονται δεν το αμφισβητεί κανένας αυτό)
Συμφωνω με τον δυκ γιατι κ εγω 1,61 ειμαι 58βαρος με ειδικοτητα στα δυκτια κ στον προγραμματισμο... Κ αγγλικα proficiency, οταν μπηκα στην επιτροπη μου ειπαν εχεις καλα χαρτια που χρειαζονται αλλα εδω ειναι στρατος κ το υψος ειναι συγκεκριμενο. Κοβεσαι! Ετσι θελουν ετσι κανουν... Γιατι οι γυναικες το εχοθν παρακανει με τις αδειες εγκυμοσυνης κ το τρωνε το ζορι οι υπολοιποι δηλ οι βλακες... Στον ιδιωτικο τομεα τα κανουν αυτα; Τολμουν; Εγω προσωπικα δεν εχω λειψει απο τη δοθλεια μου ουτε μια μερα κ ειμαι δυομισι χρονια...
dimitra24

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από dimitra24 »

Ας προσεχαμε... Εκει ειναι στρατος. Οχι αραλικι... Τωρα την πληρωσαμε ολες οι φεμινιστριες. Ειδικα γυναικες ακομα κ με υψος 1,68 τις κοψανε λογω βαρους... Δεν 8ελανε γυναικες αυτη τη φορα. Γιατι ειχαν ελλειψη στα καραβια κ εκει δεν την παλευουν οι γυναικες... Πηρανε πολλους αντρες. Απο εκει κ περα καταλαβαινετε. Τι παιζει.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Rafale »

Σ αυτο συμφωνω. Η γραμμη αυτη ηταν
ΟΑΑΕΕ02
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 741
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 06, 2010 2:21 am
Επικοινωνία:

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από ΟΑΑΕΕ02 »

Κανεις χαμηλοβαθμος δεν την παλευει στο καραβι, ανεξαρτητου φυλου
kat
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Φεβ 01, 2010 5:50 pm
Επικοινωνία:

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από kat »

dimitra24 έγραψε: Ας προσεχαμε... Εκει ειναι στρατος. Οχι αραλικι... Τωρα την πληρωσαμε ολες οι φεμινιστριες. Ειδικα γυναικες ακομα κ με υψος 1,68 τις κοψανε λογω βαρους... Δεν 8ελανε γυναικες αυτη τη φορα. Γιατι ειχαν ελλειψη στα καραβια κ εκει δεν την παλευουν οι γυναικες... Πηρανε πολλους αντρες. Απο εκει κ περα καταλαβαινετε. Τι παιζει.

βρε δημητρα δηλαδη να μην κανουμε παδια για να μην λειψουμε απο τις δουλειεσ; Καλοο!

εγω λεω να παω να υιοθετησω ενα αλβανακι!

και για να λες οτι τις κοψανε για το βαρο, μαλλον θα ειχανε αρκετα κιλα παραπανω!

dimitra24

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από dimitra24 »

Η διαφορα ειναι αυτο που προανεφερα... Με τα καραβια... Ετσι μου ειπαν ετσι λεω...

katherine
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τρί Μαρ 02, 2010 5:44 pm
Επικοινωνία:

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από katherine »

Καλησπέρα!
Ναι, μια νοσηλεύτρια σου μετράει και το βάρος και το ύψος. Εννοείται χωρίς ρούχα.
NoName
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 8:39 pm
Επικοινωνία:

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από NoName »

katherine έγραψε: Καλησπέρα! Ναι, μια νοσηλεύτρια σου μετράει και το βάρος και το ύψος. Εννοείται χωρίς ρούχα.
Κάλτσες;[;) ] ... Γιατί κάτι διάβασα επάνω. Πχ φέτος πως ήταν;
katherine
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τρί Μαρ 02, 2010 5:44 pm
Επικοινωνία:

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από katherine »

Χωρίς κάλτσες φυσικά.
Μένεις με τα απολύτως απαραίτητα!
katherine
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 66
Εγγραφή: Τρί Μαρ 02, 2010 5:44 pm
Επικοινωνία:

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από katherine »

Για που δίνεις;
NoName
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 18, 2010 8:39 pm
Επικοινωνία:

Όριο ύψους για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από NoName »

katherine έγραψε: Για που δίνεις;
Δεν έδωσα ποτέ ξανά. Μν βλέπεις το "δεκανέας" που γράφει Εικόνα δεν ξέρω πως μπήκε η λέξη! Στην επόμενη όμως θέλω να δώσω! Εσύ είσαι ήδη εποπ;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης