Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από Anonymous »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Παιδιά όποιος είναι ΕΠΟΠ ή γνωρίζει γενικότερα ποιές είναι οι πιθανότερες μεταθέσεις για την συγκεκριμένη ειδικότητα ας με πληροφορήσει και εμένα!

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!Εικόνα


ΔΥΚ απ'οσο ξερω 6μηνη εκπαιδευση καστορια. Εαν προερχεσαι απο παραμεθοριο σε στελνουν στον τοπο σου λογω εντοπιοτητας. Εαν δεν εισαι απο παραμεθοριο μπες μια στην ιστοσελιδα του στρατου υπαρχει χαρτης με τις υπολοιπες περιοχες της ελλαδας και οι αντιστοιχες που σε στελνουν μεταθεση τα πρωτα χρονια.Εικόνα
Anonymous

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από Anonymous »

mikaela έγραψε:
Δ. Υ. Κ έγραψε:Παιδιά όποιος είναι ΕΠΟΠ ή γνωρίζει γενικότερα ποιές είναι οι πιθανότερες μεταθέσεις για την συγκεκριμένη ειδικότητα ας με πληροφορήσει και εμένα!

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!Εικόνα


ΔΥΚ απ'οσο ξερω 6μηνη εκπαιδευση καστορια. Εαν προερχεσαι απο παραμεθοριο σε στελνουν στον τοπο σου λογω εντοπιοτητας. Εαν δεν εισαι απο παραμεθοριο μπες μια στην ιστοσελιδα του στρατου υπαρχει χαρτης με τις υπολοιπες περιοχες της ελλαδας και οι αντιστοιχες που σε στελνουν μεταθεση τα πρωτα χρονια.Εικόνα


για να σε διευκολυνω, μην ψαχνεις τωρα ολο την ιστοσελιδα, μπες www.army.gr/plirofories/katataji/transfer-way.php
ratatoulis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 934
Εγγραφή: Τετ Απρ 16, 2008 10:26 pm
Τοποθεσία: United Kingdom
Επικοινωνία:

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από ratatoulis »

Παιδιά ΣE ΠOIO λινκ ακριβός βλέπουμε ποιες EINAI OI πιθανές μεταθέσεις ανά ειδικότητα;EYXAPIΣTΩ προσπάθησα NA βρω ΣTΗν σελίδα TOY γες THΣ μεταθέσεις NA ειδικότητα AΛΛA ΔEN βρήκα TIΠOTA.EYXAPIΣTΩ
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από D.Y.K »

έγραψε:
Δ. Υ. Κ έγραψε:Παιδιά όποιος είναι ΕΠΟΠ ή γνωρίζει γενικότερα ποιές είναι οι πιθανότερες μεταθέσεις για την συγκεκριμένη ειδικότητα ας με πληροφορήσει και εμένα!

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!Εικόνα


ΔΥΚ απ'οσο ξερω 6μηνη εκπαιδευση καστορια. Εαν προερχεσαι απο παραμεθοριο σε στελνουν στον τοπο σου λογω εντοπιοτητας. Εαν δεν εισαι απο παραμεθοριο μπες μια στην ιστοσελιδα του στρατου υπαρχει χαρτης με τις υπολοιπες περιοχες της ελλαδας και οι αντιστοιχες που σε στελνουν μεταθεση τα πρωτα χρονια.Εικόνα


Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση, να σαι καλα Εικόνα

Παρεπιπτοντως πολυ ομορφη η καστορια!Εικόνα
Anonymous

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από Anonymous »

Να σαι καλα, καλη μας επιτυχια! Ελπιζω να κατατοπιστικες με τον χαρτη που σου ειπα...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ωχ κοπελα εισαι;

Χιλια συγνωμη! Ναι ναι μια χαρα ητανε Ο χαρτης - κατατοπιστηκοτατος!

Σ'ευχαριστω και καλη επιτυχια και σενα!

Anonymous

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από Anonymous »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Ωχ κοπελα εισαι;

Χιλια συγνωμη! Ναι ναι μια χαρα ητανε Ο χαρτης - κατατοπιστηκοτατος!

Σ'ευχαριστω και καλη επιτυχια και σενα!



ναι... Δηλωσα κ εγω ατ οπλα... Δυσκολη ειδικοτητα ξερω... Ειμαι το 1982 ομως και ηθελα να δοκιμασω σε ειδικοτητα με πολλα ατομα γιατι περυσι με τους νοσηλευτες καταλαβαινεις! Δινω 24/7 αθηνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από D.Y.K »

Την συγκεκριμενη ειδικοτητα δηλωσες η καποια αλλη απο τα οπλα μικαελα;
Anonymous

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από Anonymous »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Την συγκεκριμενη ειδικοτητα δηλωσες η καποια αλλη απο τα οπλα μικαελα;


με μπερδεψες λιγο τωρα... Κωδικος 9003 υπηρετης ατ οπλων πζ
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από D.Y.K »

Αρα την συγκεκριμενη δηλωσες! Αμα με το καλο περασουμε θα γινουμε συναδελφοι για τα καλα...
Anonymous

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από Anonymous »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Αρα την συγκεκριμενη δηλωσες! Αμα με το καλο περασουμε θα γινουμε συναδελφοι για τα καλα...


ΑΜΑ περασω φετος θα τρελαθω απο την χαρα μου! Σε κανενα δαφνι θα με βαλουν... Πλακα κανω! Εχουμε να φαμε κρυο και χιονι στην καστορια... Σκηνακια στα χιονια, πορειες, σκοπιες! Χαλαλι ομως... Καταβαθος γουσταρω! Αυτες τις ελξεις δεν εχω καταφερει ακομα...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από D.Y.K »

Αυτα θα σου μεινουν ομως μικαελα μου... Η ειδικοτητα ειναι πολυ καλη και δεν εννοω απο αποψη λουφας και τετοια γιωτιστικα , αλλα απο αποψη εμπειριων και στρατιωτικης αποψεως! Καστορια θα περασουμε καλα, ειναι και ωραια πολη... Αμα περασουμε κρατα μια θεση στο δαφνί και για μενα!Εικόνα
Anonymous

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από Anonymous »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Αυτα θα σου μεινουν ομως μικαελα μου... Η ειδικοτητα ειναι πολυ καλη και δεν εννοω απο αποψη λουφας και τετοια γιωτιστικα , αλλα απο αποψη εμπειριων και στρατιωτικης αποψεως! Καστορια θα περασουμε καλα, ειναι και ωραια πολη... Αμα περασουμε κρατα μια θεση στο δαφνί και για μενα!Εικόνα


οκ! Χα χα χα...
Anonymous

Υπηρέτης Α-Τ όπλων

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια ποιος εχει δηλωσει αυτη την ειδικοτητα; Ειναι καλη και που παρουσιαζεσαι;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες