Φίλοι

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Nirvana84
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 421
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 24, 2009 12:10 pm
Τοποθεσία: Παγκοσμια
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από Nirvana84 »

Τιποτα δεν ειναι δεδομενο... Μονο η Φιλια ειναι &Νομιζω οτι εχει μπει σε αμφισβητηση
Άβαταρ μέλους
Snakeshit
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 749
Εγγραφή: Τετ Δεκ 03, 2008 11:32 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από Snakeshit »

Η παρέα μου είναι κάπου είκοσι άτομα, αλλά οι φίλοι (φίλοι λέγοντας να δίνουν τα πάντα όταν τους χρειαστώ) είναι μόνο 3. Και ούτε γκόμενες έχουν μπει ανάμεσά μας (κι οι τρεις έχουμε "φτύσει" αρκετές προκειμένου να'μαστε μαζί), ούτε παρεξηγήσεις, ούτε τίποτα. Κι ούτε πρόκειται.
Anonymous

Φίλοι

Δημοσίευση από Anonymous »

Ωραιω θεμα αυτοΕικόνα Εγω πρωσωπηκα ειχα φιλους πριν 2χρονια αλλα εκοψα, γιατι προτημαω να ειμαι μονος μου. Τωρα ασχολουμε με το τρεξιμο, προετημαζομαι για τα Ο. Υ. Κ *α ξεχασα εχω εναν φιλο ειναι και ***** τα ατομα μονο που διαφερη η ηλικια για τη ειναι 33χρονων περιπου. Και αυτος με επηρεασαι να παω στα Ο. Υ. Κ και τον εμπιστεβομαι πολυ σαν ατομο.
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από GenerX »

Έχουν χωρίσει κολλητοί...

Η αντρική φιλία μπορεί να δοκιμαστεί άνετα. Και αυτό γιατί η γυναίκα κάνει τον άντρα ό, τι γουστάρει αν έχει λίγο μυαλό. Αποδεδειγμένο ανά τους αιώνες.

Είτε άντρας, είτε γυναίκα, θέμα χαρακτήρα του καθενός είναι. Δεν είναι θέμα φύλου. Ο άντρας έχει πέος, η γυναίκα δεν έχει. Σε αυτό ναι, ο άντρας είναι μοναδικός, όπως και η γυναίκα.

Σε θέματα μυαλού και χαρακτήρα, όπως είναι ένας άντρας, έτσι μπορεί να είναι και μια γυναίκα.

Βέβαια η αντίληψη των Ελλήνων, τους θέλει απλά να Υποτιμάν Τη γυναικεία φύση συνεχώς. Οπότε αυτό γίνεται και στο θέμα της φιλίας, για να δείξει ο άντρας ότι έχει παραπάνω αρχές.

Όπως λέει η παροιμία που δεν μας τιμά καθόλου όμως, το μουνί σέρνει καράβι.

Και όσοι είναι τόσο σίγουροι για τους φίλους τους, να περιμένουν (εύχομαι όχι ωστόσο) γερή "σφαλιάρα" όταν μια γυναίκα θα μπει ανάμεσα. Αν είναι φίλοι και άντρες, ο ένας θα κάνει πίσω και δεν θα παρατήσει τον κολλητό του, αλλά ούτε και θα πει ο ένας από τους δύο "έχω αισθήματα για τη γκόμενα, αλλά δεν την θέλω γιατί θα χαλάσει Η φιλία μας".

Το να μπει 3η στην παρέα είναι κάτι απόλυτα φυσιολογικό. Το να την πετάξουν απέξω ενώ την γουστάρουν και οι δυο (ο φίλος είπαμε, κάνει πίσω) είναι μεγάλη μαλακία.

Αλλά μπρος στον εγωισμό τι να πεις...

Όποιος είναι φίλος το δείχνει με πράξεις, δεν το βροντοφωνάζει για να είναι ικανοποιημένος ηθικά.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από Rafale »

Θα συμφωνησω και γω με τζενερεξΕικόνα παντα εξαρταται απο το ποσους τονους ειναι το βαραβι
Άβαταρ μέλους
Snakeshit
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 749
Εγγραφή: Τετ Δεκ 03, 2008 11:32 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από Snakeshit »

cristi έγραψε:Θα συμφωνησω και γω με τζενερεξΕικόνα παντα εξαρταται απο το ποσους τονους ειναι το βαραβι
ή απ'το πόσο Ξεχειλωμένο το μ... Εικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από Rafale »

Topol έγραψε:To καράβι σέρνεται αντιστρόφως ανάλογα. Οσο πιο καλίγραμμη και Αδύνατη η γυναίκα τόσο μεγαλύτερο καράβι σέρνει!
Η πορεια του καραβιου καθοριζεται οταν υπαρχει συνδυασμος ολων σε μια γυναικα τοτε το καραβι δεν μπαζει νερα απο μουκαπορτες.Εικόνα
Nirvana84
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 421
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 24, 2009 12:10 pm
Τοποθεσία: Παγκοσμια
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από Nirvana84 »

Ενα πραγμα θα πω... Οι Φιλοι ειναι τα αδερφια που διαλεγεις! Τον συγγενη δεν τον διαλεγεις αλλα τον φιλο ναι! Ο κολλητος θα σε καταλαβει... Ο αδερφος μπορει οχι!
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από Rafale »

Nirvana84 έγραψε:Ενα πραγμα θα πω... Οι Φιλοι ειναι τα αδερφια που διαλεγεις! Τον συγγενη δεν τον διαλεγεις αλλα τον φιλο ναι! Ο κολλητος θα σε καταλαβει... Ο αδερφος μπορει οχι!
Χωρις αυτο Βεβαια να ειναι και παντα το ισχυον μπορει ενιοτε να συμβει και το αναποδο
Nirvana84
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 421
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 24, 2009 12:10 pm
Τοποθεσία: Παγκοσμια
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από Nirvana84 »

Δεν θα ελεγα οτι ειναι απαραιτητο Κριστυ μου... Πιστευω οτι ξερουμε τι διαλεγουμε
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από Rafale »

Ναι στην αρχη ξερουμε πιστευω. Στην πορεια και κατα τη διαρκεια του χρονου μπορει ομως αλλα να διαπιστωσουμε. Χωρις και η δικη μου αποψη βεβαια να ειναι στανταρακι. Υπαρχουν και περιπτωσεις που εχουμε πεσει διανα στην επιλογη φιλων μας αλλα παντα υπαρχει και η αντιπερα οχθη. Ετσι δεν ειναι;Εικόνα

Nirvana84
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 421
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 24, 2009 12:10 pm
Τοποθεσία: Παγκοσμια
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από Nirvana84 »

Ευτυχως που υπαρχει &Η αντιπερα οχθη για να γινει ζωη μας πιο πιπερατη &Με πιο πολυ κοσμο ειδαλλως θα ειχαμε πεσει στα "βαρια" Εικόνα
AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Δευ Ιαν 18, 2010 10:38 pm
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από AΡΜΑΓΕΔΔΩΝ »

Φιλος και φιδι απο φ αρχιζουνε!Εικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Φίλοι

Δημοσίευση από Greek_Army »

Οι πραγματικοί φίλοι είναι οι 3,4 αυτοί που θα σε βοηθήσουνε και θα σταθούνε δίπλα σου σε δύσκολες στιγμές που θα έχεις. Οι άλλοι απλά συμπληρώνουνε την 11αδα.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες