Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
laz_3
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Αύγ 24, 2009 9:48 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από laz_3 »

Για δημοτικη αστυνομια τι παιζει; Ευκολα μπαινεις; Μορια;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

567 θέσεις Δημοτικής Αστυνομίας σε Δήμους του νομού Αττικής

31/08/2009

Συνολικά πεντακόσιες εξήντα επτά (567) θέσεις ειδικού ένστολου προσωπικού των κατηγοριών ΠΕ Δημοτικής Αστυνομίας, ΤΕ Δημοτικής Αστυνομίας και ΔΕ Δημοτικής Αστυνομίας στους Δήμους του Νομού Αττικής προκήρυξε η Περιφέρεια Αττικής.

Οι θέσεις αφοούν τους Δήμους Αθηναίων, Αγ. Παρασκευής, Αγ. Δημητρίου, Αιγάλεω, Βριλησσίων, Ζωγράφου, Ηλιούπολης, Ηρακλείου Αττικής, Κηφισιάς, Π. Φαλήρου, Παπάγου, Χαλανδρίου, Αγ. Στεφάνου, Αρτέμιδας, Αχαρνών, Βάρης, Βούλας, Δροσιάς, Παιανίας, Ωρωπίων, Ελευσίνας, Ζεφυρίου, Αίγινας, Κερατσινίου, Κορυδαλλού, Περάματος, Πόρου.

Η αίτηση απευθύνεται στην Περιφέρεια Αττικής και υποβάλλεται στη Δ/νση Αυτ/σης και Αποκέντρωσης και αποστέλλεται ταχυδρομικώς με απόδειξη στην εξής διέυθυνση:
ΓΕΝΙΚΗ Δ/ΝΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Δ/ΝΣΗ ΑΥΤ/ΣΗΣ &ΑΠΟΚ/ΣΗΣ
ΚΑΤΕΧΑΚΗ 56
τ. Κ.115 25 ΑΘΗΝΑ
Με την ένδειξη : «Για την Προκήρυξη Δημοτικής Αστυνομίας»

Για την ίδια προκήρυξη επιτρέπεται υποβολή μιας μόνο αιτήσεως για ένα μόνο Δήμο του Νομού και για θέσεις μίας μόνο κατηγορίας προσωπικού.

Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων αρχίζει από την 15η Σεπτεμβρίου 2009 και λήγει την 6η Οκτωβρίου 2009, ημέρα Τρίτη.

Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Προκύρηξη για Δημοτική αστυνομία βγήκε ακόμα; Πού μπορούμε να βλέπυμε τις προκυρήξεις στο ιντερνετ;

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11243
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από yandr »

Το site αυτό δεν σου κάνει;
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Μια ερωτηση ρε παιδες. Ξερει κανεις αν περασεις στη δημοτικη αστυνομια κ τελειωσεις με την 6μηνη εκπαιδευση ποσο καιρο μπορεις πρεπει να παραμεινεις στη υπηρεσια; Μπορεις να παραιτηθεις οποτε θελεις;
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα σας θα ηθελα να σας ρωτησω για να μπω στη δημοτικη αστυνομια θα πρεπει να εχω εκπληρωσει τις στρατιωτικες υποχρεωσεις μου γιατι διαβαζοντας τα προσοντα δεν ειδα πουθενα να λεει οτι αυτο απαιτειται ευχαριστω!
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Νικος έγραψε:Καλησπερα σας θα ηθελα να σας ρωτησω για να μπω στη δημοτικη αστυνομια θα πρεπει να εχω εκπληρωσει τις στρατιωτικες υποχρεωσεις μου γιατι διαβαζοντας τα προσοντα δεν ειδα πουθενα να λεει οτι αυτο απαιτειται ευχαριστω!


2. Να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις ή να έχουν απαλλαγεί νόμιμα από αυτές, μέχρι τη λήξη της προθεσμίας υποβολής αιτήσεων.

ΤΟ ΛΕΕΙ
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Η προκήρυξη για την Δημοτική ΑΣτυνομία έλαβε τέλος πριν 8 ημέρες. Για την Θεσσαλονίκη ζητούσαν 3 Δήμοι, Σταυρούπολη, Αμπελόκηποι, Θέρμη.1 Θέση ΠΕ στην Σταυτρούπολη και οι υπόλοιπες 8 θέσεις ήταν ΤΕ και ΔΕ. Συνολικά 9 Θέσεις στην Θεσσαλονίκη. Στην Αθήνα ήταν 415 Θέσεις- ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

Μετά από 8 μέρες λοιπόν πέρνω τηλέφωνο να μάθω άν ωγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα. Μόνο που δέν με έβρισαν. Ενώ είσαι τόσο ευγενικός (ΜΑ ΤΟΣΟ) αυτοί γίνονται τόσο αγενείς (ΜΑ ΤΟΣΟ). Δέν ξέρω άν μπορεί να γίνει το αντίθετο!

Τους είπα άν θα μπεί στην ιστοσελίδα το αποτέλεσμα αλλά λέι μπορεί να μήν μπει. Τους είπα άν θα αναρτηθεί στον Δήμο που Έκανα την αίτηση και μου λέι μπορεί να μήν αναρτηθεί.

Τους είπα από πού μπορώ να το δώ άν είμαι μέσα στα πρώτα αποτελέσματα και μου λέιι να πάω στο ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ. Παίρνω εκεί και έβρισαν ενώ το τηλέφωνο λες και είχε μαγνήτη και ήθελε να κλείσει.

Τί να πω; ! Να πώ Ελλάδα πάλι;

ΥΣ: Πρίν από όλα αυτά, βρήκα έναν Δημοστικο Αστυνόμο και σταμάτησα με το αμάξι να τον ρωτήσω πληροφορίες για το πώς μπαίνει κάποιος μέσα. Μου είπε ότι στα αθλήματα κόπηκαν 180 άτομα στο μήκος και 42 στα 1000 μέτρα. Και αυτός δέν είχε εντοποιότητα αλλά αυτοί που είχαν κόπηκαν στα αθλήματα και έτσι τους πήρε την θέση.

Μου είπε ότι απειδή απέτυχαν πολλά άτομα στα αθλήματα δέν καλύφθηκαν κάποιες προκηρυσόμενες θέσεις σε κάποιους δήμους. Εκεί έπαθα πλάκα.

ΑΥΤΑ!

Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Τι εγινε τελικα βγηκαν τα ονοματα για την δημοτικη; ξερη κανης;
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ξερει κανεις ποτε περιπου βγαινουν τα αποτελεσματα για δημο Αθηναιων;
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα! ομολογω οτι εχω πανικοβληθει λιγο με το θεμα των αθληματων. ειναι τοσο δυσκολα ωστε να κοβονται τοσα πολλα ατομα; εχω ακουσει οτι ισως βγουν τα αποτελεσματα το πρωτο 15ημερο του δεκεμβρη. ξερεις κανεις κατι αλλο;
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχουμε κανενα νεοτερο για τα ονοματα...
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχουν ενημερωσει ηδη τηλεφωνικα τους επιτυχοντεσ
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχουμε κανενα νεο γιατα ονοματα;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες