Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Player7
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 8:42 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Player7 »

Θα πρέπει να στείλουμε και φάκελο πριν γίνουν τα πκε.Επιτυχόντες και επιλαχοντες!

Marios93
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 27, 2022 12:32 pm
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Marios93 »

Θα ειδοποιηθούμε από κάποιον ; Ευχαριστώ
Pavlos21
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 16, 2021 12:34 pm
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Pavlos21 »

Καλησπέρα παιδιά. Είμαι στην θέση 207 β επικουρια με εμπειρία. Πιστεύετε έχω ελπίδες?
Upland
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Ιαν 20, 2021 12:45 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Upland »

Παιδια καλησπερα και απο εμενα ! Συγχαρητηρια σε οσους περασαν ! Αν μπορει καποιος σας παρακαλω να με βοηθησει εγω ειμαι στον β επικουρικο πινακα γενικες θεσεις εμπειριας 231 θεση (εχω δηλωσει ολες τις φυλακες ειμαι επιλαχον και αν ναι ποσο; Πως ακριβως το προσδιοριζουμε; Σας παρακαλω ας με βοηθησει καποιος ευχαριστω πολυ !
Meraklis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 138
Εγγραφή: Τρί Αύγ 20, 2019 12:06 pm
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Meraklis »

Μάγκες πάτε δίνετε αθλήματα. Στην 6κ κόπηκαν 350+ άτομα. Το θέμα είναι να είστε σίγουροι ότι θα θέλατε να δουλέψετε στις φυλακές και θα σας άρεσε ο χώρος εκεί. Γιατί πολλά παιδιά ξεκίνησαν τώρα από την 6κ και θέλουν να φύγουν γιατί δεν τους αρέσει το περιβάλλον
Pavlos21
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 16, 2021 12:34 pm
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Pavlos21 »

Και στην 6κ αδερφέ επιλαχών ήμουν. Τα είχα περάσει όλα και αθλήματα και ψυχοτεχνικα αλλά δεν μπήκα.Δεν είχα δηλώσει όλες τις φυλακές και ειχα λιγότερα μόρια σε σχέση με την 9κ.

Νέμεσις
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 10, 2019 12:15 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Νέμεσις »

Αθλήματα κτλ προσωπική εκτίμηση δεν πιστεύω να δοθούν μες το κατακαλόκαιρο, αλλά μπορεί να κάνω κ λάθος.
Νέμεσις
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 10, 2019 12:15 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Νέμεσις »

Meraklis έγραψε:Μάγκες πάτε δίνετε αθλήματα. Στην 6κ κόπηκαν 350+ άτομα. Το θέμα είναι να είστε σίγουροι ότι θα θέλατε να δουλέψετε στις φυλακές και θα σας άρεσε ο χώρος εκεί. Γιατί πολλά παιδιά ξεκίνησαν τώρα από την 6κ και θέλουν να φύγουν γιατί δεν τους αρέσει το περιβάλλον


Δε νομίζω να τρελαίνεται κάποιος για τον χώρο, αντικειμενικα τώρα, οι περισσότεροι θα μείνουν από ανάγκη για επαγγελματική σταθερότητα.

Player7
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 8:42 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Player7 »

Πιστευω μεχρι 10 Ιουλιου να εχουν ολοκληρωθει τα πκε, ειδαλλως αν γινουν Σεπτεμβριο παει μακρια η βαλιτσα!
PetG
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 525
Εγγραφή: Τετ Οκτ 06, 2021 1:05 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από PetG »

Τα ψυχοτεχνικα λογικά θα είναι μέσα στο καλοκαίρι. Τα αθλήματα τα κόβω για Σεπτέμβρη και λογικά θα είναι σε γκρουπακια γιατί θα καλέσουν τα 3πλασια άτομα
Milp94
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Παρ Δεκ 03, 2021 7:03 pm
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Milp94 »

Ξέρει κανένας μέχρι πιο νούμερο είναι οι διοριστεοι στο γενικό πίνακα χωρίς εμπειρία;
Άβαταρ μέλους
Bitcoins8
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 19, 2020 2:54 am
Τοποθεσία: Καπετάνιος
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Bitcoins8 »

Καλησπέρα παιδιά καλή επιτυχία σε όλους, Να ρωτήσω μπήκα στήν σειρά κατάταξης β επίκ. Πχ ξέρω γω στον Κορυδαλλό με βγάζει 90 και ζητάει ο Κορυδαλλός 10 άτομα πες αφαιρώ από τα 90 τα 10 μένουν 80 δηλ πρέπει να κοπούν άλλοι 80 για να μπω; Μπορεί να Μου εξηγήσει κάποιος πώς πάει; Ευχαριστώ,
Άβαταρ μέλους
Doperman22
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 11, 2020 3:57 am
Τοποθεσία: Καπετάνιος
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Doperman22 »

Bitcoins8 έγραψε:Καλησπέρα παιδιά καλή επιτυχία σε όλους, Να ρωτήσω μπήκα στήν σειρά κατάταξης β επίκ. Πχ ξέρω γω στον Κορυδαλλό με βγάζει 90 και ζητάει ο Κορυδαλλός 10 άτομα πες αφαιρώ από τα 90 τα 10 μένουν 80 δηλ πρέπει να κοπούν άλλοι 80 για να μπω; Μπορεί να Μου εξηγήσει κάποιος πώς πάει; Ευχαριστώ,


Καλησπέρα καλή επιτυχία, βασικά μην δίνεις καθόλου σημασία στα προσωρινά αποτελέσματα, δεν υσχιει τπτ, κάτσε να γίνουν οι ενστάσεις, πόσα άτομα θα αποχωρήσουν από την 9Κ, έχει μέλλον ακόμα!

Player7
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 8:42 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Player7 »

Για τι να μην δίνει σημασία στα προσωρινά; Οποίος είναι διοριστεος στη 1η επιλογή του δύσκολα θα αλλαξη αυτό.

Εκτός αν δικαιωθούν άτομα με ένσταση και είχαν δηλώσει την ίδια φυλακή και έχουν και περισσότερα μόρια.

Πόσα λάθη να έχουν γίνει δηλαδή; !

Άβαταρ μέλους
Doperman22
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 11, 2020 3:57 am
Τοποθεσία: Καπετάνιος
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Doperman22 »

Player7 έγραψε:Για τι να μην δίνει σημασία στα προσωρινά;Οποίος είναι διοριστεος στη 1η επιλογή του δύσκολα θα αλλαξη αυτό.

Εκτός αν δικαιωθούν άτομα με ένσταση και είχαν δηλώσει την ίδια φυλακή και έχουν και περισσότερα μόρια.

Πόσα λάθη να έχουν γίνει δηλαδή;



Δεν αναφέρω για τούς διοριστέους, αναφέρω ότι κάποια άτομα μπορεί να μην παρουσίαστουν επίσης κάποια άτομα είναι από τήν 6κ, στα ψυχοτεχνικά και στα αθλήματα μπορεί να κοπούν αρκετά παιδιά, με την λογική αυτή είπα μην δίνει σημασία, όλα παίζονται. Δεν συμφωνείς;

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: mrhabuya και 7 επισκέπτες