Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Γρηγόρης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Γρηγόρης »

Κανένα νεότερο; Έτσι όπως πάει το βλέπω για τον άλλο μήνα να βγαίνουν.:(
Νικολας

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Νικολας »

Ναι γρήγορη όπως το βλέπω και γω αστα να πάνε και εμένα μου κάνει εντύπωση πολύ ... Παιδιά αν ξέρει κάποιος οτιδήποτε σας παρακαλούμε ενημερώστε και συγγνώμη για το πρήξιμο αλλά πιστεύετε να βγουν τουλάχιστον σε αυτόν τον μήνα τον Νοέμβριο;
Karupidhs

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Karupidhs »

Παιδιά νομίζω πως 15-30 Δεκέμβρη θα βγουν η μεταθεσεις Αν δεν κάνω λάθος

ΣΤΑΘΗΣ

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από ΣΤΑΘΗΣ »

Παιδια εμενα μολις με ενημερωσε το βυσμα οτι αυριο ερχεται το φυλλο πορειας στο στρατοπεδο οποτε εχετε το νου σας καλες μεταθεσεις μαγκες
Γιώργος

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Γιώργος »

Καλησπέρα παιδιά, βγήκαν οι μεταθέσεις. Από αύριο λογικά τα φύλλα πορείας στις μονάδες. Καλά αποτελέσματα σε όλους!
Peter2002
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2020 7:35 pm
Επικοινωνία:

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Peter2002 »

Καλό αυτό φίλε, ελπίζω μα ισχύει το ίδιο και για εμάς τους υπόλοιπους. Έχει ακούσει κανείς τίποτα αλλο;
Γρηγόρης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Γρηγόρης »

Μακάρι να έχουμε αύριο νεότερα για τις μεταθέσεις μας γιατί είναι κάτι που περιμένουμε αγωνιωδώς. Η προσωπική μου πρόβλεψη είναι ότι αν δεν βγεί τίποτα αυτήν την εβδομάδα πάνε για τον άλλον μήνα. Μακάρι και εύχομαι το συντομότερο να βγουν!
Κωστας

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Κωστας »

Κανένα νεότερο ;
Darth_Bane
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 142
Εγγραφή: Παρ Ιουν 04, 2021 10:13 pm
Επικοινωνία:

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Darth_Bane »

Για βυσματικές να ρωτάτε το βύσμα σας. Για τις κανονικές ξέρετε περίπου την περίοδο που θα βγουν,6μηνου είναι εκτός αν ξεμείνουν τόσο απο κόσμο και τις βγάλουν στους 5.5 μήνες...
ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από ΓΡΗΓΟΡΗΣ »

Καλημέρα. Βγήκαν σήμερα οι μεταθέσεις μας τελικά. Εύχομαι τα καλύτερα σε όλους.ΕικόναΕικόναΕικόνα
Νικολας

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Νικολας »

Καλή επιτυχία σε όλους παιδιαα ευχαριστούμε πολύ Γρηγόρη να είσαι καλά, μια ερώτηση πιστεύεις θα μας πάρουν σήμερα τηλέφωνο να μας το ανακοινώσουν; ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ πολύ❤️
Σταθης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Σταθης »

Καλημέρα μάγκες ναι οι μεταθέσεις είχα την ενημέρωση ότι έχουν βγει από την Παρασκευή τουλάχιστον η δική μου απλά περιμένω το φύλλο πορείας ειμαι σε άδεια και δεν έχω πάρει τηλ αν έχει πάει στην μονάδα καλές μεταθέσεις παίζει να είναι κανείς για ΕΣΔΕ Αταλάντης;
Γρηγόρης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Γρηγόρης »

Οι μεταθέσεις βγήκαν και θα υλοποιηθούν ως το πρώτο 10-15 ήμερο Δεκεμβρίου και αρμόδιο γραφείο για να ενημερωθείς είναι το 1⁰ γραφείο στη μονάδα σου. Γενικά θα σας ενημερώσουν φαντάζομαι. Καλό είναι να δείτε άδειες, τιμητικές κτλπ για να τις πάρετε πριν την μετάθεση μην τις χάσετε. Καλο υπόλοιπο σε όλους.ΕικόναΕικόνα
Σταθης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Σταθης »

Γρήγορη λες να πάει τόσο πίσω ρε φίλε; Εγώ πιστεύω ότι μέσα στην εβδομάδα ή την Τετάρτη ή την Παρασκευή θα φύγουμε θα πάρω ένα τηλέφωνο και θα ενημερώσω
Φάντασμα

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Φάντασμα »

Αναλόγως σε πιο παράρτημα ανήκεις φίλε μου! Παράδειγμα εγώ που ανήκω στο παράρτημα Α μου χορηγούν ΦΠ 10 Δεκεμβρίου! Εάν είσαι πεζικο, ΠΑ κλπ ναι ίσως και να διαφέρει η ακριβής ημερομηνία μετάθεσης σου!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες