Συναντήσεις - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
FN

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από FN »

Επιτελους βγηκε η ανακοινωση, παω πυροβολικο στην καβησο, πιστευα οτι θα παω λαρισα οπου πηραν μονο 2 ατομα απο την περιοχη μου[254] και τα δυο για αεροπορια στρατου αλλα που τετοια τυχη Χαχαχαχ, τελος παντων καλη μας θητεια μαγκες.
Sickness
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Απρ 16, 2019 11:27 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Sickness »

Εγώ παιδιά 6/5 Στρδο «Υπλγού (ΠΖ) Βογιατζή Νικολάου». Καλή θητεία σε όλους
FN

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από FN »

Και εγω την ιδια ημερομηνια στο ιδιο στρατοπεδο.572 ΤΠ σε εχουν ετσι;
Δημήτρης

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Μάγκες παρουσιαζομαι καβησο τεθωρακισμεντ 13/5 . Έχει κανένας ιδέα τι παιζει εκεί; Θα τον φαμε?
Sickness
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Απρ 16, 2019 11:27 pm
Επικοινωνία:

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Sickness »

FN έγραψε:Και εγω την ιδια ημερομηνια στο ιδιο στρατοπεδο.572 ΤΠ σε εχουν ετσι;


Ναι φιλαράκο. Στα ίδια ακριβώς
alex

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από alex »

Στο Βογιατζή και εγώ παιδιά, τεθωρ, αλλά στις 7/5.572 τπ επίσης. Καλή δύναμη σε όλους!
FN

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από FN »

Το μονο παλουκι στην προκειμενη περιπτωση ειναι η μετακινηση, ειδικα αν εισαι νοτια ελλαδα [ Αθηνα, πελοποννησο , κτλπ]
Μανωλης

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Μανωλης »

Καλησπέρα παιδιά καλή θητεία να έχουμε(και εγω 7/5).Τι κάνουμε τώρα ; Πάμε εκεί για κανά 2 μέρες και μετά θα μας στείλουν αλλού; Ή μένουμε εκεί μέχρι να ορκιστούμε?

ΑΝΤΩΝΗΣ

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από ΑΝΤΩΝΗΣ »

Παιδια τι παιζει με την μετακινηση στο στρατοπεδο βογιατζη αμα εισαι απο αθηνα; Ισχυει οτι με το φρουραρχειο θα φτασεις απογευμα και δεν θα προλαβεις τπτ?
Stath

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Stath »

Μάγκες και εγώ τεθωρακισμενα Έβρο, πάρτε αντικουνουπικο και όλα θα είναι μια χαρα.
Γιάννης

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Γιάννης »

Παρουσιαζομαι 7 μαϊου σε αυτό το στρατόπεδο, είμαι από αθηνα, είναι κανεις που πάει από αθηνα
alex

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από alex »

Κι εγώ 7/5 παιδες παρουσιάζομαι αλλα θα φυγω απο 5 του μηνα με καποιο βραδινο τρενο και θα μεινω ενα βραδυ στις φερρες ή στην αλεξανδρουπολη. Ελπίζω να μην υπάρχει προβλημα με το εισητηριο που σου χορηγει ο στρατος αν θες να ταξιδεψεις μιαμερα νωριτερα.
FN

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από FN »

Οποιος παραλαβη πρωτος χαρτι καταταξης να ενημερωσει αν θελει Και αν μπορει προς διευκολυνση των αλλων.
FN

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από FN »

Για αρχιστε να ψαχνεστε, τωρα μολις με πηραν τηλεφωνο απο το Αστυνομικο τμημα και πηρα το χαρτι, λεει κιολας απο πισω οτι για να ξεκινησει η μισθοδοσια μας χρειαζεται λογαριασμος τραπεζης, θα μας τρελανουν; , καποιος απο την α εσσο να μας διαφωτισει πανω στο ζητημα.
Cenarses

2019 Β ΕΣΣΟ - Στρατόπεδο Βογιατζή (Καβησός)

Δημοσίευση από Cenarses »

Καλησπέρα. Ενώ χθες και προχθές μού εμφάνιζε το katataxi.army.gr τη μονάδα τοποθέτησης (572 ΤΠ/ΕΟΔ), σήμερα το απόγευμα που κοίταξα το κουτάκι είναι κενό. Το στρατόπεδο Βογιατζή στην Καβησό και η ημερομηνία κατάταξης δεν έχουν αλλάξει. Συμβαίνει και σε κάποιον άλλον αυτό;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης