Europa League 2009 - 2010

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από mak »

Μπραβο ρε παναθηναικε μας εκανες και παλι υπερηφανουσ

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11315
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από D.Y.K »

Το είπες και μόνος σου φίλε.
Είναι 'κόμπλεξάρες' τα άτομα.
Μπράβο στον ΠΑΟ που κατάφερε να λυγίσει μια Ρόμα που ειλικρινά με βάση την έκβαση του αγώνα δεν άξιζε να φύγει με το διπλό απο το ΟΑΚΑ.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από Rafale »

Γεια σου δυκ χαχαχ
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11315
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από D.Y.K »

Μα έχω άδικο βρέ cristi μου;
Το σωστό δεν είναι να υποστηρίζουμε το Ελληνικό Ποδόσφαιρο και την προβολή αυτού στο Παγκόσμιο Στερέωμα αντί να προβαίνουμε σε 'φανατίλες' και ανωριμότητες;
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από Rafale »

Ναι βρε συμφωνω μαζι σου. Αλλωστε εγω για πλακα τα βαζω. Ετσι ειναι πανω απο ολα Το ελληνικο ποδοσφαιρο. Ενα Ποδοσφαιρο χωρις Παρατραγουδα Και ακροτητες
ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Δεν ειναι καθουλου κομπλεξαρες εγω ενα παραδειγμα γιατι να υποστηριξω τον Παναθηναικο τη να υποστηριξω τον Γαλλο τον σισε; Τον λετο τον Αργεντινο; Κ. Α ε;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από Greek_Army »

Kostas13 έγραψε:Εχθες εβλεπα τον αγωνα σε μπαρακι και οι μισοι ηταν γαυροι. Και στα γκολ της ρομα γουσταραν. Επισης λεγανε 8 θα φατε και δε ξερω και γω τι αλλο. Αν ειναι δυνατον... Φαγανε τη #@^&@! Και ηρεμησαν. Αντε γεια. Μετα πως να μην ειμαι εγω μπορντο. Για πειτε μου


μιλάτε εσείς ρε; Που έχετε βγάλει σύνθημα με τον κόντε;
Kostas13
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Σεπ 16, 2009 6:34 pm
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από Kostas13 »

ΘΡΥΛΟΣ έγραψε:Δεν ειναι καθουλου κομπλεξαρες εγω ενα παραδειγμα γιατι να υποστηριξω τον Παναθηναικο τη να υποστηριξω τον Γαλλο τον σισε; Τον λετο τον Αργεντινο; Κ. Α ε;


ρε φιλε εισαι σοβαρος τωρα; Ειμαστε η μοναδικη ομαδα στην ελλαδα με τους περισσοτερους ελληνες. Θα υποστηριξης σαλπι, χριστοδουλοπουλο, κατσουρανη καραγκουνη πετροπουλο σπυροπουλο νινη βυντρα τζορβα... Θες να πω κιαλλου; Ελεος. Αυτο που ειπες ειναι ακυρο. Στην 11αδα μου εχω 8 βασικους ελληνες. Αν θες να υποστηριξης ελληνικη ομαδα οριστε. Εσυ εχεις 4 ελληνες. Αντε 5. Τι μου αναφερεις σισε και λετο. Εισαι σοβαρος;
Kostas13
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Σεπ 16, 2009 6:34 pm
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από Kostas13 »

ΓΜΑΚ έγραψε:
Kostas13 έγραψε:Εχθες εβλεπα τον αγωνα σε μπαρακι και οι μισοι ηταν γαυροι. Και στα γκολ της ρομα γουσταραν. Επισης λεγανε 8 θα φατε και δε ξερω και γω τι αλλο. Αν ειναι δυνατον... Φαγανε τη #@^&@! Και ηρεμησαν. Αντε γεια. Μετα πως να μην ειμαι εγω μπορντο. Για πειτε μου


μιλάτε εσείς ρε; Που έχετε βγάλει σύνθημα με τον κόντε;

ενταξει ρε φιλε. Καπως ομως πρεπει να ξεκινησει η υποστηριξη. Ετσι δεν ειναι. Κομπλεξικους εχουν ολες οι ομαδες. Εδω τις προαλλες ειχα ακουσει απο αριανους και παοκτσιδες που λεγανε γιατι να υποστηριξουν την ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ απτη στιγμη που δε παιζει ουτε ενας δικος τους παιχτης. Ειμαστε σοβαροι τωρα;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11315
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από D.Y.K »

Kostas13 συνεχίζω την προηγούμενη συζήτησή μας εδώ για να μην ξεφεύγουμε και απο το θέμα.
Όσον αφορά τον Diogo ειλικρινά δεν με απασχολεί καθόλου το άν θα παίξει, μην σου πώ ότι δεν γουστάρω να παίζει πλεόν.
Είναι Ντεφορμέ, εγωιστής, πάρταλος (μπουζούκια καθημερινά μέχρι αηδίας) και έχει να σκοράρει 400 χρόνια.
Καλοκαιράκι το πολύ τον βλέπω να φεύγει.
ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

kostas13 μην μηλας Και εγω εχω Μητρογλου, Σολτηδη, Νικοποληδη, Τοροσηδι, Αβρααμ κ. Α. Κατσε να πας στην μεσα στην Ρομα και θα φας καλα. Οσο για τον Ντιογκο θα σσυμφωνησω με τον ΔΥΚ απορω τον αχρηστο που τον βρηκανε. Εκατο τα εκατο το καλοκαιρι παιρνει δρομο

Kostas13
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Σεπ 16, 2009 6:34 pm
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από Kostas13 »

ΘΡΥΛΟΣ έγραψε:kostas13 μην μηλας Και εγω εχω Μητρογλου, Σολτηδη, Νικοποληδη, Τοροσηδι, Αβρααμ κ. Α. Κατσε να πας στην μεσα στην Ρομα και θα φας καλα. Οσο για τον Ντιογκο θα σσυμφωνησω με τον ΔΥΚ απορω τον αχρηστο που τον βρηκανε. Εκατο τα εκατο το καλοκαιρι παιρνει δρομο


καταρχην καλημερα. Και δευτερον το προβλημα με σενα ρε φιλε ξερεις ποιο ειναι; Οτι εισαι πολυ αντιβαζελος. Φυσικα ο καθε γαυρος ειναι. Και ετσι πρεπει να ειναι ο οπαδος μιας ομαδας. Αλλα οταν βλεπεις μια ομαδα να εχει τα πανω της, πρεπει να χαιρεσαι για ΤΟ ελληνικο πρωταθλημα.
ΣΤΟ ελληνικο πρωταθλημα πες οτι θες. Αλλα για ευρωπη εσυ τουλαχιστον, να περιμενεις την ιδια αντιμετωπιση απο μενα...
mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από mak »

Αστον ρε κωστα. φετος αυτοι ειναι οι λαγοι
Kostas13
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1065
Εγγραφή: Τετ Σεπ 16, 2009 6:34 pm
Επικοινωνία:

Europa League 2009 - 2010

Δημοσίευση από Kostas13 »

Καλα του λεω γιατι πολυ κοντρα παει. Ο DYK δηλαδη ειναι φιλοβαζελος που δε μας τι λεει και βλεπει την πραγματικοτητα της ομαδας του;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες