Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Venom94 »

GreenDragon99 έγραψε: Τρί Ιουν 27, 2023 10:57 pm Καλά βενομ άστα τα ηρεμία για να φανείς δήθεν ενωτικός και καλός, φάνηκε πόσο ξεφτίλας είσαι με αυτά που μου έγραψες στο άλλο νήμα ότι δεν αξίζω να είμαι συνάδελφος καί κάτι άλλες κουλές παραφιλολογίες, μόνο και μόνο επειδή είπα την αλήθεια για τους ακατάλληλους καί τίς ακατάλληλες και ακολούθησε και η λουγκρα ο εδωωωωω ειλικρινά θέλω τόσο πολύ να περάσεις και εσύ και ο άλλος ο ευνούχος και θα δούμε μετά ποιος είναι ο καλός και ποιοι οι διπρόσωποι.
Έπρεπε να σε έχουν κάνει μπαν πολύ καιρό εδώ μέσα αλλά δεν πειράζει... Λυπάμαι για σένα και για το πώς εκφράζεσαι για ανθρώπους που δεν ξέρεις. Την αλήθεια σου μπορείς να τη λες με ωραίο τρόπο χωρίς να προσβάλεις η να μιλάς υποτιμητικά. Μακάρι να μπεις σε κάποια προκυρηξη να σταματήσεις να μπαίνεις εδώ να βρίζεις και να πάρει νόημα η ζωή σου. Πολύ ασχολήθηκαμε μαζί σου.
GreenDragon99

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Άκου δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο θέμα μαζί σου απλώς με ενόχλησε το γεγονός ότι έγραψε ένας αστυφύλακας στο νήμα τών ειδικών φρουρών (αστυφύλακας αν κρίνω από το όνομα τού) πιο πάνω και εκραξε φουλ τους ΠΟΠΠΙ και δεν είναι ο μόνος που τους έχει κράξει πολύ έχει συζητηθεί κατ' επανάληψη ότι το 90% από αυτούς και αυτές δεν κάνουν για το σώμα εδώ δεν κάνουν καλά καλά οι ειδικοί φρουροί του 19 ένα μεγάλο ποσοστό δηλαδή και από αυτούς αλλά εν πάση περιπτώσει αυτό είναι ένα άλλο παπάευαγγέλιο. Και έπεσες εσύ και ο τοξικός εδωωωωω που έχει ξαναδειξει πόσο άχρηστος υπάνθρωπος να με φάτε εσύ κουνώντας μου το δάχτυλο για έλλειψη παιδείας και συναδελφοσυνης και ο άλλος ο Γκαζμας για έλλειψη μορφώσεως που ξαναλέω δεν έχει ιδέα ποιος είμαι και νομίζει ότι δεν είμαι απόφοιτος ΤΕΙ γιατί δεν μπήκα ΠΟΠΠΙ αλλά τεσπά τόσο του κόβει και αυτού και αυτή την ελλειπής παιδεία έχει λάβει από το σπίτι του οπότε τον δικαιολογώ εν μέρει. Το πόιντ μου είναι το εξής άσε τους θεατρινισμούς και τις δήθεν καλές συμβουλές και το αγαπάτε αλλήλους και το μην βρίζεις σε εμένα και κοίτα τη δουλειά σου και εσύ και ο άλλος ο ρεμπεσκες ούτως ή άλλως φάνηκε ποιος είναι μορφωμένος καί ποιος είναι καλός μετά από την σημερινή συνομιλία μας που σας ξεφτιλισα και τις δύο.
Επισκέπτης

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κύριε D.Y.K βάλτε την τάξη στο νήμα μας … φτανει με τους τσακωμούς και τα κατεβατά! Παιδιά αν έχετε κάτι ουσιώδες για την προκήρυξη πείτε το
Turbo96

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Turbo96 »

Εντάξει τώρα πέρα της πλάκας υπάρχουν 2-3 εριστικοί που είναι για απίστευτα κλωτσομπουνιδα, τύπου guardian,edwwww τώρα αυτός ο venom και ήταν και άλλος ένας που μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή που έχει εξαφανιστεί. Κατεμε κακώς ασχολείσαι μαζί τους και βρίζεις, τα παλικάρια απλά έχουν δεί ότι είσαι ευέξαπτος και προσπαθούν να σε πικαρουν, απλά μην τους δίνεις σημασία και τέλος.
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1017
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από niasimas »

Προκηρύξεις μέσα στον Αύγουστο, λίγο δύσκολο, μιας και θα κλείσει η Βουλή 1η Αυγούστου. Θα πάνε διακοπές τα παιδιά, γιατί τους κούρασε η μακρά πρροεκλογική. Πάντως όλο και κάποια είδηση θα προκύψει.
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Venom94 »

Αν βγει Σεπτέμβρη θα τα πάνε όλα τρένο
Επισκέπτης

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αρα τέλη Αυγούστου με Σεπτέμβρη θα γίνουν οι αιτήσεις, σύμφωνα με αυτό. Τουλάχιστον θα γίνει εντός του 2023 😃
CoyoteIV

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από CoyoteIV »

Μαζι με τους δικαστικούς υπαλλήλους, ολοκλήρωση τον Ιουλιο εκδοση το Σεπτεμβρη. Αντε να δουμε με το καλο, πανε να κανουνε ρεκτιφιέ γενικο στα δικαστηρια μαλλον!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από D.Y.K »

CoyoteIV έγραψε: Πέμ Ιουν 29, 2023 5:40 pm Μαζι με τους δικαστικούς υπαλλήλους, ολοκλήρωση τον Ιουλιο εκδοση το Σεπτεμβρη. Αντε να δουμε με το καλο, πανε να κανουνε ρεκτιφιέ γενικο στα δικαστηρια μαλλον!
Φτιάξε προφίλ. Θέλω κάποιες πληροφορίες για την καινούρια της ΕΣΔΙ. Για να μην καταχραστώ το νήμα.
Magnum7
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 28, 2022 12:01 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Magnum7 »

Επιτέλους να και ένα νέο…. Πάμε δυνατά και ας ελπίσουμε το Σεπτέμβριο να βγει…. Από δικαιολογητικά παιδιά αγγλικά υπολογιστές κτλ είστε οκ;
CoyoteIV

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από CoyoteIV »

D.Y.K έγραψε: Πέμ Ιουν 29, 2023 5:56 pm
CoyoteIV έγραψε: Πέμ Ιουν 29, 2023 5:40 pm Μαζι με τους δικαστικούς υπαλλήλους, ολοκλήρωση τον Ιουλιο εκδοση το Σεπτεμβρη. Αντε να δουμε με το καλο, πανε να κανουνε ρεκτιφιέ γενικο στα δικαστηρια μαλλον!
Φτιάξε προφίλ. Θέλω κάποιες πληροφορίες για την καινούρια της ΕΣΔΙ. Για να μην καταχραστώ το νήμα.
ΔΥΚ εχω προφιλ που λεγεται "Coyote" στο βαθμο συνταγματάρχη αλλα δε με αφηνει να μπω προσπαθω, εχω επαναφέρει κωδικους κλπ τοσες φορες μεσω e-mail αλλα και παλι δε με αφηνει.
Επισκέπτης

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Από δικαιολογητικά όλα ok. Αγγλικά έχω μεταφρασμένο από δικηγόρο του '19 βέβαια που δεν τη χρησιμοποίησα τότε. Ελπιζω να έχουμε αρκετό χρόνο για κάλυψη ύλης.
Coyote
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 939
Εγγραφή: Σάβ Απρ 10, 2021 2:25 am
Ενδιαφέροντα: ΕΦ
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Coyote »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Ιούλ 03, 2023 12:31 pm Από δικαιολογητικά όλα ok. Αγγλικά έχω μεταφρασμένο από δικηγόρο του '19 βέβαια που δεν τη χρησιμοποίησα τότε. Ελπιζω να έχουμε αρκετό χρόνο για κάλυψη ύλης.
Νομιζω η μετάφραση ειναι περιττή. Εαν θελουν να την τελειωσουν μεσα στο ετος τοτε πολλα πραγματα θα γινουν εξπρες, και ο χρονος δε θα αρκει να βγει η συγκεκριμενη υλη που να ενημερωσω θελεις εύλογο χρονικο διαστημα για να κατανοήσεις ορους δικαστικούς κλπ.
Το εχω πει και νωριτερα οποιος θελει να ξεκινησει να εγκλιματίζεται με την υλη και το διαβασμα να μπει στη σελιδα της ΕΣΔΙ και να βρει την υλη των δικαστικων υπαλλήλων, κυριως ποινική δικονομία και κωδικα οργανισμού δικαστηριων!
πόλεμος πάντων μεν πατήρ εστι, πάντων δε βασιλεύς, και τους μεν θεούς έδειξε τους δε ανθρώπους
SylvGreek
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Πέμ Απρ 27, 2023 3:49 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από SylvGreek »

Από αγγλικά πήρα μόλις πριν 3 ημέρες το proficiency NOCN.
Πρέπει να μεταφραστεί; Και αν ναι από δικηγόρο;
(Όχι μόνο για την παρούσα προκήρυξη αλλά και για δημοτική σωφρονιστικούς κλπ)
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης