Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Venom94 »

Μακάρι να βγει Ιούλιο παιδιά και ας τρέξουν όλα τα άλλα από Σεπτέμβρη τουλάχιστον να προχωρήσει λίγο
Ypourgos

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Ypourgos »

Η προκήρυξη θα βγει αρχές Αυγούστου.
Μέχρι τέλος Οκτωβρίου θα έχουν ολοκληρωθεί οι ΠΚΕ, και πριν τα Χριστούγεννα θα γίνουν γραπτά και προφορικά.
Magnum7
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 28, 2022 12:01 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Magnum7 »

Έχεις κάποια πηγή για όλα αυτά που λες ;
CoyoteIV

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από CoyoteIV »

Magnum7 έγραψε: Τρί Ιουν 27, 2023 2:50 pm Έχεις κάποια πηγή για όλα αυτά που λες ;
Ναι την πηγη του Αχέροντα 🥲
Ypourgos

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Ypourgos »

Με συγχωρείτε που έγραψα κάτι που έμαθα, δε θα ξαναγίνει. Νόμιζα ότι θέλετε να γράφουμε εδώ ότι μαθαίνουμε.
Καλή συνέχεια.
CoyoteIV

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από CoyoteIV »

Σχολίασες πανω στη δικη μου αναρτηση αλλα στην αναρτηση του παιδιου που σε ρωταει την πηγη σου το παιζεις κινεζος...
Magnum7
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 28, 2022 12:01 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Magnum7 »

Δεν είπαμε κάτι παράξενο, απλά από που το έμαθες
Ypourgos

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Ypourgos »

Τι ακριβώς θέλετε να σας πω; Το ονοματεπώνυμο του δικαστικού υπαλλήλου;
Πολλά νεύρα ρε Coyote πολύ επιθετικοί είστε θα σας καταλάβουν στα ψυχοτεχνικα.
CoyoteIV

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από CoyoteIV »

Ypourgos, αναφερεις κατι σχετικο με την προκηρηξη και δεν αναφερεις το σημαντικότερο αν ειναι δηλαδη η αποψη σου η αν εχεις καποια πηγη εγκυρη σχετικα με αυτο που λες για να ξερει και ο ενδιαφερόμενος που θα σε διαβασει αν θα παρει στα σοβαρα αυτο που λες η Οχι.
Και δευτερον πιστεψε με δεν εχω νευρα γνωριζω οτι θα βγει ειτε τον Ιουλιο ειτε τον Αυγουστο, αλλα δε μαρεσουν οι εξυπνάκηδες και οι πονηριδηδες που θα πεταξουν κατι για τρολια ενω σε αυτο το νημα περιμενουν τοσα παιδια δηλωσουν για να πορευτούν με αυτη τη δουλεια στο υπολοιπο της ζωης τους...
Ypourgos

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Ypourgos »

CoyoteIV έγραψε: Τρί Ιουν 27, 2023 6:59 pm Ypourgos, αναφερεις κατι σχετικο με την προκηρηξη και δεν αναφερεις το σημαντικότερο αν ειναι δηλαδη η αποψη σου η αν εχεις καποια πηγη εγκυρη σχετικα με αυτο που λες για να ξερει και ο ενδιαφερόμενος που θα σε διαβασει αν θα παρει στα σοβαρα αυτο που λες η Οχι.
Και δευτερον πιστεψε με δεν εχω νευρα γνωριζω οτι θα βγει ειτε τον Ιουλιο ειτε τον Αυγουστο, αλλα δε μαρεσουν οι εξυπνάκηδες και οι πονηριδηδες που θα πεταξουν κατι για τρολια ενω σε αυτο το νημα περιμενουν τοσα παιδια δηλωσουν για να πορευτούν με αυτη τη δουλεια στο υπολοιπο της ζωης τους...
Άρα αφού και συ ξέρεις ότι θα βγει Αύγουστο, αυτομάτως καταλαβαίνεις ότι δεν είμαι τρολ αφού έχω αυτή τη πληροφόρηση. Άρα τι μου κάνεις τον ζόρικο; !
CoyoteIV

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από CoyoteIV »

Ypourgos έγραψε: Τρί Ιουν 27, 2023 7:32 pm
CoyoteIV έγραψε: Τρί Ιουν 27, 2023 6:59 pm Ypourgos, αναφερεις κατι σχετικο με την προκηρηξη και δεν αναφερεις το σημαντικότερο αν ειναι δηλαδη η αποψη σου η αν εχεις καποια πηγη εγκυρη σχετικα με αυτο που λες για να ξερει και ο ενδιαφερόμενος που θα σε διαβασει αν θα παρει στα σοβαρα αυτο που λες η Οχι.
Και δευτερον πιστεψε με δεν εχω νευρα γνωριζω οτι θα βγει ειτε τον Ιουλιο ειτε τον Αυγουστο, αλλα δε μαρεσουν οι εξυπνάκηδες και οι πονηριδηδες που θα πεταξουν κατι για τρολια ενω σε αυτο το νημα περιμενουν τοσα παιδια δηλωσουν για να πορευτούν με αυτη τη δουλεια στο υπολοιπο της ζωης τους...
Άρα αφού και συ ξέρεις ότι θα βγει Αύγουστο, αυτομάτως καταλαβαίνεις ότι δεν είμαι τρολ αφού έχω αυτή τη πληροφόρηση. Άρα τι μου κάνεις τον ζόρικο;!
Α παιζει να εισαι τσιμεντόλιθος. Εγω δεν το παιζω έξυπνος με πληροφόρηση φαντασμα. Την αποψη μου λεω... Εσυ πετας κατι συγκεκριμενο χωρις να αναφερεις πηγη, και οταν λεμε πηγη δεν εννοούμε ονοματεπωνυμο προφανως αλλα τι ειναι αυτος που στοπε. Αλλα πρεπει να σου εξηγούμε τα στοιχειωδη μου φενεται με την παρτη σου. Και να ξερεις αν εισαι βλημα, οοοοτι βυσμα και ναχεις θα δεις τη δικαστικη μονο στα καναλια της TV και στο υπογράφω αυτο.
Ypourgos

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Ypourgos »

CoyoteIV έγραψε: Τρί Ιουν 27, 2023 8:06 pm
Ypourgos έγραψε: Τρί Ιουν 27, 2023 7:32 pm
CoyoteIV έγραψε: Τρί Ιουν 27, 2023 6:59 pm Ypourgos, αναφερεις κατι σχετικο με την προκηρηξη και δεν αναφερεις το σημαντικότερο αν ειναι δηλαδη η αποψη σου η αν εχεις καποια πηγη εγκυρη σχετικα με αυτο που λες για να ξερει και ο ενδιαφερόμενος που θα σε διαβασει αν θα παρει στα σοβαρα αυτο που λες η Οχι.
Και δευτερον πιστεψε με δεν εχω νευρα γνωριζω οτι θα βγει ειτε τον Ιουλιο ειτε τον Αυγουστο, αλλα δε μαρεσουν οι εξυπνάκηδες και οι πονηριδηδες που θα πεταξουν κατι για τρολια ενω σε αυτο το νημα περιμενουν τοσα παιδια δηλωσουν για να πορευτούν με αυτη τη δουλεια στο υπολοιπο της ζωης τους...
Άρα αφού και συ ξέρεις ότι θα βγει Αύγουστο, αυτομάτως καταλαβαίνεις ότι δεν είμαι τρολ αφού έχω αυτή τη πληροφόρηση. Άρα τι μου κάνεις τον ζόρικο;!
Α παιζει να εισαι τσιμεντόλιθος. Εγω δεν το παιζω έξυπνος με πληροφόρηση φαντασμα. Την αποψη μου λεω... Εσυ πετας κατι συγκεκριμενο χωρις να αναφερεις πηγη, και οταν λεμε πηγη δεν εννοούμε ονοματεπωνυμο προφανως αλλα τι ειναι αυτος που στοπε. Αλλα πρεπει να σου εξηγούμε τα στοιχειωδη μου φενεται με την παρτη σου. Και να ξερεις αν εισαι βλημα, οοοοτι βυσμα και ναχεις θα δεις τη δικαστικη μονο στα καναλια της TV και στο υπογράφω αυτο.
Φτιάξε την ορθογραφία σου, θα μετράνε στα γραπτά.
Επισης είπα εγώ πιο έχω βύσμα;
Εγώ έμαθα από έναν δικαστικό υπάλληλο αυτό που είπα, κακως το έγραψα είστε αουγκανοι εδώ μέσα!
Magnum7
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 28, 2022 12:01 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Magnum7 »

Φίλε δεν κατηγόρησε κανείς κάποιον αλλά μην πιστεύεις και ότι λένε …. Και για συνοριοφύλακες έλεγαν οι ίδιοι οι πρόεδροι από μερα σε μερα θα βγει και έχουν περάσει τρία χρόνια και δεν βγήκε ποτέ… Αν δεν δούμε την προκηρηξη με κατάθεση δικαιολογητικών μην πιστεύεται τπτ
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από Venom94 »

Νταξει παιδιά ήρεμα δεν είπε κάτι το παιδί, είπε κάτι που άκουσε όπως λέμε όλοι εδώ μέσα ότι ακούμε κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος. Ηρεμία δεν έγινε κάτι
GreenDragon99

Re: Προ των πυλών η ίδρυση της Δικαστικής Αστυνομίας;

Δημοσίευση από GreenDragon99 »

Καλά βενομ άστα τα ηρεμία για να φανείς δήθεν ενωτικός και καλός, φάνηκε πόσο ξεφτίλας είσαι με αυτά που μου έγραψες στο άλλο νήμα ότι δεν αξίζω να είμαι συνάδελφος καί κάτι άλλες κουλές παραφιλολογίες, μόνο και μόνο επειδή είπα την αλήθεια για τους ακατάλληλους καί τίς ακατάλληλες και ακολούθησε και η λουγκρα ο εδωωωωω ειλικρινά θέλω τόσο πολύ να περάσεις και εσύ και ο άλλος ο ευνούχος και θα δούμε μετά ποιος είναι ο καλός και ποιοι οι διπρόσωποι.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες