ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
TUROK
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Φεβ 01, 2011 2:34 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από TUROK »

Απλα θελω να μαθω να πιλοταρω και ελικοπτερο. τελως παντων αν και απογοητυτικα επειδη δεν γινεται πολυ συχνα επικυριξη εποπ ελπιζω να καταφερω και να μπω με καποιον αλλο τροπο αν δεν περασω ευελπιδων. ευχαιστω πολυ για τις απαντησεις σου.
capo
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 3:32 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από capo »

Ειμαι εποπ ΣΤΡ και υπηρετω στα αρματα σε περιπτωση που βγει προκυρηξη για ειδικες δυναμεις. Μπορω να δωσω ετσι δεν ειναι; Υπαρχει οριο στα ποσα χρονια πρεπει να υπηρετεις στην μοναδα σου για να δηλωσεις ειδικες δυναμεισ;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ναι βγαίνει διαταγή για τις ΕΔ και μπορείς να κάνεις αναφορά κανονικοτατα!
Τυπικά υπάρχει όριο μέχρι τα 28, αλλά υπάρχει τόση ανάγκη για μόνιμο προσωπικό που ουσιαστικά αναιρείται αυτό.
capo
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 3:32 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από capo »

D.Y.K έγραψε:Ναι βγαίνει διαταγή για τις ΕΔ και μπορείς να κάνεις αναφορά κανονικοτατα!
Τυπικά υπάρχει όριο μέχρι τα 28, αλλά υπάρχει τόση ανάγκη για μόνιμο προσωπικό που ουσιαστικά αναιρείται αυτό.
τετοια να ακουω ΔΥΚ... Εικόνα
capo
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 266
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 15, 2009 3:32 am
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από capo »

D.Y.K έγραψε:Ναι βγαίνει διαταγή για τις ΕΔ και μπορείς να κάνεις αναφορά κανονικοτατα!
Τυπικά υπάρχει όριο μέχρι τα 28, αλλά υπάρχει τόση ανάγκη για μόνιμο προσωπικό που ουσιαστικά αναιρείται αυτό.
ξερεις μηπως καθε ποτε βγαινει προκυρηξη;
V@SILIS
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:52 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από V@SILIS »

Ωραια αδερφε μπηκα στο καταλληλο θεμα και σε ευχαριστω κι ολας. Ξερεις να μου απαντησεις τι αναφορα χρειαζεται. Θα ρωτουσα μεσα στο στρατοπεδο αλλα βρισκομαι σε αδεια.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

V@SILIS έγραψε:Ωραια αδερφε μπηκα στο καταλληλο θεμα και σε ευχαριστω κι ολας. Ξερεις να μου απαντησεις τι αναφορα χρειαζεται. Θα ρωτουσα μεσα στο στρατοπεδο αλλα βρισκομαι σε αδεια.


Bγήκε η διαταγή; Αν βγήκε σίγουρα θα σου πει ο ΔΥΚ ο οποίος ενδιαφέρεται να παει και αυτός. Αλλιώς θα το ψάξω και θα σου πω Εικόνα
V@SILIS
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:52 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από V@SILIS »

Εισαι ωραιος και μετρας ρε σε ευχαριστω! Παντως ιδεα δεν εχω και μενα φλασια μου ηρθε ! Να σου πω και κατι ακομα ειμαι φοιτητης ρε και παλευω να παρω εδω και κανα χρονο φοιτητηκη αδεια αλλα δε μου δινουν... Εψαξα στον 20-1 αλλα το 1 αναιρει το αλλο. Ξερεις εσυ τι παιζει σε αυτο... ; γτ ειλικρινα ακρη δεν βγαζω!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

V@SILIS έγραψε:Παντως ιδεα δεν εχω και μενα φλασια μου ηρθε ! Να σου πω και κατι ακομα ειμαι φοιτητης ρε και παλευω να παρω εδω και κανα χρονο φοιτητηκη αδεια αλλα δε μου δινουν... Εψαξα στον 20-1 αλλα το 1 αναιρει το αλλο. Ξερεις εσυ τι παιζει σε αυτο... ; Γτ ειλικρινα ακρη δεν βγαζω!


ΕΠΟΠ και φοιτητής ταυτόχρονα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

Έρχεται σήμα στο 1ο γραφείο που αναφέρει ότι όσοι επιθυμούν να υπηρετήσουν στις ΕΔ να κάνουν μία γραπτή αναφορά (η οποία αναγράφεται και στο εγκόλπιο που μας είχαν δώσει άν θυμάσαι).

Απο εκεί και πέρα θα περιμένεις να δώσεις κάποια αθλήματα και να πέρασεις και κάποιες υγειονομικές εξετάσεις.

Αφού τις δώσεις και αυτές τότε αναμένεις να μάθεις εάν θα σε πάρουν ή όχι.

ΥΓ :Greek_Army όχι δεν ενδιαφέρομαι να υπηρετήσω στις ΕΔ. Αρκετά τις έφαγα στην μάπα Εικόνα

V@SILIS
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 274
Εγγραφή: Παρ Ιαν 01, 2010 1:52 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από V@SILIS »

Γνωριζεις τι αναφορα πρεπει να παραδωσω... ;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από D.Y.K »

V@SILIS έγραψε:Γνωριζεις τι αναφορα πρεπει να παραδωσω... ;


Γραπτή, μπορείς να ενημερωθείς για περισσότερες πληροφορίες στο 1ο γραφείο της μονάδος σου.

antwnia

ΕΠΟΠ στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από antwnia »

Ηθελα να ρωτησω τα αποτελεσματα για τις ειδικες δυναμεις ποτε βγαινουν; Εδωσα τα αθληματα με τον συζυγο μου το σεπτεμβριο του 2010 και ακομα περιμενουμε απαντηση. Μηπως γνωριζει καποιος κατι;

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες