Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
johny.xmarks
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: Δευ Ιουν 14, 2010 5:37 am
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από johny.xmarks »

fideas emk έγραψε:Τι εννοεις μονο τα μονιμα στελεχη αξιζουν; Οι περισσοτεροι βατραχοι απο ολους οσους εχουν βγαλει ποτε το σχολειο ειναι φανταροι, εφεδροι, πως το λενε... ;


Ειπε σε "τετοια πραγματα".

Και προφανως εννοει το ελευθερας για αλεξιπτωτιστες και τις καταδυσεις για αμφιβιους.

Τι εννοεις "Οι περισσοτεροι βατραχοι απο ολους οσους εχουν βγαλει ποτε το σχολειο ειναι φανταροι";
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11204
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από Nassos »

Ότι κάποτε που η θητεία ήταν 24 μήνες περνάγανε και έφεδροι το Σχολείο Υποβρυχίων Καταστροφών, που πλέον δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα για τους σημερινούς εφέδρους.
johny.xmarks
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 200
Εγγραφή: Δευ Ιουν 14, 2010 5:37 am
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από johny.xmarks »

Nassos έγραψε:Ότι κάποτε που η θητεία ήταν 24 μήνες περνάγανε και έφεδροι το Σχολείο Υποβρυχίων Καταστροφών, που πλέον δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα για τους σημερινούς εφέδρους.


Aυτο καταλαβα αλλα οχι σιγουρα. Ε ενταξει λογικο δεν ειναι; Με καθε ΕΣΣΟ μεχρι τοτε εμπαιναν τοσοι και τοσοι... Δεν εχει σημασια αυτο... Πολυ πιο λιγοι πηγαν μονιμοι...
GiorgosPZN
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τετ Φεβ 24, 2010 7:11 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από GiorgosPZN »

Λοιπον μαγκες δε θελω να σας κουρασω... Αλλα θα το κανω!1ον εχω δηλωσει πεζοναυτης αλλα ειμαι πλεον 50-50 να παω ή να δηλωσω αμφιβιος. Θελω τη γνωμη σας.@ον εφοσον δε γινετε ουτε κολυμπι ουτε καταδυσεις γιατι λεγοντε αμφιβιοι; Και τελαυταιο στη σελιδα με τους πεζοναυτες ζιτησα και ενα παλικαρι μου εγραψε τις ακριβεις ασκησεις που περνανε απο ΠΕΝ μεχρι στιβο μαχης και ειδικες ασκησεις πεζοναυτω. Θα παρακαλουσα καποιον αμφιβιο η τον φιλο 297 Ι ΜΑΚ να μου περιγραψει την ακριβη εκπαιδευση. Το ξερω ζηταω πολλα και εχω κοιταξει τις προηγουμενες σελιδες για οποιον βιαστει να απαντησει αλλα το διλλημα ειναι μεγαλο και ο χρονος λιγος. Ευχαριστω προκαταβολικα!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

GiorgosPZN έγραψε:Λοιπον μαγκες δε θελω να σας κουρασω... Αλλα θα το κανω!1ον εχω δηλωσει πεζοναυτης αλλα ειμαι πλεον 50-50 να παω ή να δηλωσω αμφιβιος. Θελω τη γνωμη σας.@ον εφοσον δε γινετε ουτε κολυμπι ουτε καταδυσεις γιατι λεγοντε αμφιβιοι; Και τελαυταιο στη σελιδα με τους πεζοναυτες ζιτησα και ενα παλικαρι μου εγραψε τις ακριβεις ασκησεις που περνανε απο ΠΕΝ μεχρι στιβο μαχης και ειδικες ασκησεις πεζοναυτω. Θα παρακαλουσα καποιον αμφιβιο η τον φιλο 297 Ι ΜΑΚ να μου περιγραψει την ακριβη εκπαιδευση. Το ξερω ζηταω πολλα και εχω κοιταξει τις προηγουμενες σελιδες για οποιον βιαστει να απαντησει αλλα το διλλημα ειναι μεγαλο και ο χρονος λιγος. Ευχαριστω προκαταβολικα!


καλησπέρα φίλε γιώργο δυστηχώς ούτε ο 297 ούτε και εγώ μπορούμε να σε βοηθήσουμε γιατί έχουνε αλλάξει πολλά.
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Greek_Army έγραψε:
GiorgosPZN έγραψε:Λοιπον μαγκες δε θελω να σας κουρασω... Αλλα θα το κανω!1ον εχω δηλωσει πεζοναυτης αλλα ειμαι πλεον 50-50 να παω ή να δηλωσω αμφιβιος. Θελω τη γνωμη σας.@ον εφοσον δε γινετε ουτε κολυμπι ουτε καταδυσεις γιατι λεγοντε αμφιβιοι; Και τελαυταιο στη σελιδα με τους πεζοναυτες ζιτησα και ενα παλικαρι μου εγραψε τις ακριβεις ασκησεις που περνανε απο ΠΕΝ μεχρι στιβο μαχης και ειδικες ασκησεις πεζοναυτω. Θα παρακαλουσα καποιον αμφιβιο η τον φιλο 297 Ι ΜΑΚ να μου περιγραψει την ακριβη εκπαιδευση. Το ξερω ζηταω πολλα και εχω κοιταξει τις προηγουμενες σελιδες για οποιον βιαστει να απαντησει αλλα το διλλημα ειναι μεγαλο και ο χρονος λιγος. Ευχαριστω προκαταβολικα!
καλησπέρα φίλε γιώργο δυστηχώς ούτε ο 297 ούτε και εγώ μπορούμε να σε βοηθήσουμε γιατί έχουνε αλλάξει πολλά.
Μηπως πρεπει να γινεις Δασοφυλακας Greek_Army; Πας να προλαβεις φωτιες; Οκ... Αυτη την προλαβες... Προς GiorgosPZN: Λεγομαστε Αμφιβιοι γιατι μαθαμε να επιχειρουμε και να αναπτυσομαστε απο θαλασσης, οχι υπο της θαλασσης. Για τον ιδιο λογο που η 71 λεγετε Αερομεταφερομενη και οχι Αεραναπτυσομενη Ταξιαρχια. Οσο για το τι εκανα το 06... Εχω γραψει αποσπασματα εμπειριων για διανυκτερευσεις σε βραχονησιδες, αλλα δεν θυμαμαι που... Αν καποιο απο τα υπολοιπα παιδια εδω τα εχει προχειρα ας βαλει λινκ

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

Δασοφύλακας δεν είμαι άλλο θέλω να γίνω που έχει την ίδια κάταληξη αλλά δεν βλέπως ΦΩΣΕικόνα... Λόχια σε αυτό το θέμα έγραψες τις εμπειρίες σου; Αν ναι. Υπόσχομαι να το βρώ
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Greek_Army έγραψε:Δασοφύλακας δεν είμαι άλλο θέλω να γίνω που έχει την ίδια κάταληξη αλλά δεν βλέπως ΦΩΣΕικόνα... Λόχια σε αυτό το θέμα έγραψες τις εμπειρίες σου; Αν ναι. Υπόσχομαι να το βρώ
Εκει που περιμενεις θα αργησεις να δεις φως κομμαντουλη, τα εχουμε πει... Αν θυμομουν θα το εβρισκα κι εγω... Παντως δεν γραφω σε πολλα θεματα: Εδω στους ΠΝ και στο ΛΥΒ κοιτα μια...

297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Βρηκα αυτο: /forum/forum_posts.asp?TID=2448&PID=181542#181542

Αλλα εχω την εντυπωση οτι ειχα γραψει και για μια αποβαση απο Magna καπου...

Οποιος το βρει 48ωρη τιμιτικη και σπιτι τουΕικόνα

Αντε καληνυχτα νεοι

...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από Greek_Army »

297ΙΜΑΚ έγραψε:Βρηκα αυτο: /forum/forum_posts.asp?TID=2448&PID=181542#181542

Αλλα εχω την εντυπωση οτι ειχα γραψει και για μια αποβαση απο Magna καπου...

Οποιος το βρει 48ωρη τιμιτικη και σπιτι τουΕικόνα

Αντε καληνυχτα νεοι

...


Εικόνα
@xristos@
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τετ Ιουν 23, 2010 4:45 am
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από @xristos@ »

Θυμομουν οτι καπου τα ειχα διαβασει
Εδω κυριε Λοχια!
/forum/forum_posts.asp?TID=660&PN=48
κανονισε να εισαι μεσα απο νοεμβρη 297 κατι μου χρωσταςΕικόνα

...
GiorgosPZN
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τετ Φεβ 24, 2010 7:11 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από GiorgosPZN »

Διαβασα μερικα αποσπασματα σου φιλε 297ΙΜΑΚ ευχαριστω. Μαλλον επελεξα... Αλλα απο θεμα ΣΩ. ΒΕ. Ειναι ιδιο με τα υπολοιπα σωματα Ε. Δ. Εννοω σε θεμα τρεξιματος, καμψεων, ελξεων.
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

@xristos@ έγραψε:Θυμομουν οτι καπου τα ειχα διαβασει
Εδω κυριε Λοχια!
/forum/forum_posts.asp?TID=660&PN=48
κανονισε να εισαι μεσα απο νοεμβρη 297 κατι μου χρωσταςΕικόνα ...
Πηγαινε εσυ στο 5ο και θα φροντησω να τις παρεις. Μαζι με αυτες κατω απο το τραπεζι του ΛΠΜ εχω 50 φυλαγμενες για σεναΕικόνα
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

GiorgosPZN έγραψε:Διαβασα μερικα αποσπασματα σου φιλε 297ΙΜΑΚ ευχαριστω. Μαλλον επελεξα... Αλλα απο θεμα ΣΩ. ΒΕ. Ειναι ιδιο με τα υπολοιπα σωματα Ε. Δ. Εννοω σε θεμα τρεξιματος, καμψεων, ελξεων.
Εγω τοτε καλα περασα... Τωρα δεν ξερω
@xristos@
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τετ Ιουν 23, 2010 4:45 am
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Εκπαίδευση / Ασκήσεις

Δημοσίευση από @xristos@ »

297ΙΜΑΚ έγραψε:
Πηγαινε εσυ στο 5ο και θα φροντησω να τις παρεις. Μαζι με αυτες κατω απο το τραπεζι του ΛΠΜ εχω 50 φυλαγμενες για σεναΕικόνα

Αμα ειναι ετσι να αρχισω να το σκεφτομαι σοβαραΕικόνα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες