Προκήρυξη για ΟΒΑ (2018)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Psolee
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 22, 2018 4:55 pm
Τοποθεσία: Οβα λοχιας
Επάγγελμα: Στρατιωτικος
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2018)

Δημοσίευση από Psolee »

gtp. ειμαι μεσα σαν οβα λοχιας στις ειδικες δυναμεις ενα χρονο και. πολλα αρνιτικα τα οποια δεν μου επιτρεπετρ να τα πω. μας εχουν κλησει ολες τις πορτες απο σχολεια κτλπ. οποτε καθολου λευτα και εμποιρεια συν. ευθυνες κανονικα υπξρεσιες κανονικα. καποιοι βγαζουν κομπλεξ αλλα αυτο γινετε με ολες τις προκυρηξεισ... αν εχετε δουλεια και θελετε καριερα εξω μην μπειτε. αν δεν εχετε στον ηλιο μοιρα αξιζει. επισης αν νηκιαζεις βγαινεις οικονομικα με το ζορι. και δν εχεις ζωη. το καλυτερο πραμα ομως ειναι οι αδιες. δοξα το θεο ειναι 40 το χρονο. εκει εισαι αρχοντας. αυτα

σημείωση στρατοπεδάρχη: τα κεφαλαία γράμματα απαγορεύονται. σε παρακαλούμε πολύ να γράφεις με μικρά, ειδάλλως τα μηνύματά σου θα διαγράφονται αυτόματα. ευχαριστούμε.

Ξιφίας

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2018)

Δημοσίευση από Ξιφίας »

Κυκλοφορεί άρθρο στο διαδίκτυο που αναφέρει κάτι για 2000 προσλήψεις στον Στρατό μέσα στο '19. Άποψη μου είναι ότι μάλλον θα πρόκειται για ΟΒΑ. Έχει διαβάσει ή ακούσει κανείς κάτι σχετικό;
Greek Army

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2018)

Δημοσίευση από Greek Army »

Μπορεις να μας στειλεις το άρθρο
Aristos Crypton G.7

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2018)

Δημοσίευση από Aristos Crypton G.7 »

Που το διάβασες. ανεβασε το link να το διαβάσουμε κ εμείς
Ξιφίας

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2018)

Δημοσίευση από Ξιφίας »

https://www.tanea.gr/2018/11/11/greece/ereyna-sok-ayto-einai-to-parti-proslipseon-pou-estise-i-kyvernisi/
Στρατής νικολιας

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2018)

Δημοσίευση από Στρατής νικολιας »

Παιδιά αυτά είναι ψέματα και το 2017 ανέβαζαν τέτοια αν δειτε
Οβα

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2018)

Δημοσίευση από Οβα »

Παιδιά κάτι ακούγεται οτι θα μας ανανεώσουν άλλη μια τριετία.. Σε όλα το σώματα, αεροπορία ναυτικό στρατό .. Μακάρι παιδιά, κάνετε οτι μπορείτε...
Οσφπ

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2018)

Δημοσίευση από Οσφπ »

Παιδιά ξέρει κανείς αν θα βγάλει καμία προκήρυξη ;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες