Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από GenerX »

Εγώ ψηφίζω Τριαρχία. Όποιος θέλει μπορεί να προσθέσει και ένα -δι
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Su-35 »

Χαχχαχαχαχαχαχχαχαχα Συμφωνω και εγω.

Golemis
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 24, 2009 12:04 pm
Επάγγελμα: Παιδοψυχιατρος
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Golemis »

Ο Καραμανλης εκανε μοδα το "με φτυνουν και λεω οτι βρεχει". Αντι να παρει κεφαλια και να στειλει κοσμο σπιτι του εκανε την παπια και χεστηκε επανω του. Μεχρι και τον προδοτη εφερε πισω. Ετσι ειναι αμα στηριζεσαι σε πουληταρια αυτα παθαινεις. Και ο Τζωρτζ το εχει μαθει το παραμυθι και προσεχει. Ειδατε πως φαγωθηκε ο μπατσοαρχηγος;
tech
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Παρ Σεπ 11, 2009 9:50 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από tech »

Κατά την γνώμη μου πιστεύω πως το Νήμα πρέπει Να κλειδωθεί και να παραμεινει κλειδωμένο μέχρι να διαγραφούν τα εκτός θέματος μηνύματα. Η αυζήτηση κατέληξε αμιγώς κομματική, πράγμα που δεν έπρεπε να επιτρέπεται απο τον κανονισμό λειτουργίας του φορουμ (αμιγως κομματικα, οπαδικα, θρησκευτικα σχολια). Επίσης, οι ανευ ουσιας επαναληψεις Επίσης δεν θα επρεπε να επιτρεπονται. Η παρατηρηση μου ειναι δημοσια και απευθυνεται σε μια σειρα μελων.
Η συζητηση για τα πολιτικα δρωμενα ειναι θεμιτη, αλλα οταν εξελισσεται σε αντιπαραθεση που γινεται στο καφενειο του χωριου μου, τοτε είναι απαράδεκτο!
και μια τεχνική λεπτομέρεια δεν υπάρχει κανένα νόημα να αναρτάται ειδήσεις αν δεν συνοδεύεται και από προσωπικούς σχολιασμούς για μένα αυτό δεν σημαίνει απολυτος τίποτα μια νεκρή είδηση είναι!

Φιλικα και καλο ξημέρωμα!

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από Rafale »

tech έγραψε: Κατά την γνώμη μου πιστεύω πως το Νήμα πρέπει Να κλειδωθεί και να παραμεινει κλειδωμένο μέχρι να διαγραφούν τα εκτός θέματος μηνύματα. Η αυζήτηση κατέληξε αμιγώς κομματική, πράγμα που δεν έπρεπε να επιτρέπεται απο τον κανονισμό λειτουργίας του φορουμ (αμιγως κομματικα, οπαδικα, θρησκευτικα σχολια). Επίσης, οι ανευ ουσιας επαναληψεις Επίσης δεν θα επρεπε να επιτρεπονται. Η παρατηρηση μου ειναι δημοσια και απευθυνεται σε μια σειρα μελων.
Η συζητηση για τα πολιτικα δρωμενα ειναι θεμιτη, αλλα οταν εξελισσεται σε αντιπαραθεση που γινεται στο καφενειο του χωριου μου, τοτε είναι απαράδεκτο!
και μια τεχνική λεπτομέρεια δεν υπάρχει κανένα νόημα να αναρτάται ειδήσεις αν δεν συνοδεύεται και από προσωπικούς σχολιασμούς για μένα αυτό δεν σημαίνει απολυτος τίποτα μια νεκρή είδηση είναι!


Φιλικα και καλο ξημέρωμα! Καλη σου μερα. Προφανως το θεμα εννοεις να κλειδωθει και να διαγραφουν τα μηνυματα πραγμα με το οποιο διαφωνω καθετα. Η συζητηση εκ των πραγματων ειναι κοματικη αφου το θεμα ειναι αποτελεσματα εκλογων και η επομενη μερα. Δεν μπορω κατι αλλο στο οποιο θα μπορουσαμε να γραψουμε ς αυτο το θεμα. Πιστευω οτι η κυρια βαση του φορουμ ειναι τα στρατιωτικα θεματα μα δεν μπορουμε να αποκλεισουμε απο το φορουμ και Τα υπολοιπα μελη που δεν ανηκουν στους στρατιωικους κυκλους την αποψη να εκφραζονται και να διατυπωνουν τη γνωμη τους και σε αλλα θεματα οπως ειναι (ποδοσφαιρο κλπ). Δεν νομιζω να ανοιχτηκε ενα θεμα απο καποιον και να μην πηρε θεση η διατυπωση της αποψης του. Μα τι λεμε τωρα; Ποτε μια ειδηση ηταν νεκρη; Μαλλον επισημανση κανεις και οχι παρατηρηση. Τις περισσοτερες φορες μια αναρτηση ενος αρθρου η ενος βιντεο ειναι ανευ σχολιων γιατι τα λεει ολα η εικονα. Η αντιπαραθεση σε ζητηματα οπως πολιτικη ποδοσφαιρο κλπ για μενα ειναι υγιης για φαντασου να συμφωνουσαμε ολοι; Θα ειχε νοημα; Επειτα δεν φταιμε εμεις γι αυτο που εμπλεκομαστε στο παιχνιδι των αντιπαραθεσεων μιας και η κοινωνια φροντισε γι αυτο. Οταν δηλ εχουμε να επιλεξουμε αναμεσα σε δυο πραγματα. Αλλωστε οτι αναρτατε ειναι μεσα στη θεματολογια και στη ζωη μας. Δεν δημιουργουμε εμεις τα γεγονοτα αλλα αλλοι φροντιζουν γι αυτο. Παρ ολα αυτα προσωπικα θα λαβω υποψιν τις επισημανσεις σου. Παντα φιλικα. Καλο μηνα και καλη σου μερα

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11240
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα εκλογών (2009)

Δημοσίευση από yandr »

Δημιουργήθηκε ένα νέο θέμα για την "Εκλογή αρχηγού στη ΝΔ"και μεταφέρθηκαν εκεί τα σχετικά μηνύματα.

Το παρόν κλειδώνεται και μπορούμε να φτιάξουμε ένα νέο θέμα που να σχολιάζουμε την οικονομική επικαιρότητα όπως αυτή διαμορφώνεται στη χώρα.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης