ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Alejandro
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Παρ Μάιος 13, 2011 2:00 pm
Τοποθεσία: μαθητης
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από Alejandro »

Andreas97 έγραψε:Alejandro απο που παιρνω την υπευθυνη δηλωση για την κολυμβηση και το υποδειγμα Α1 ;
Τα συμπληρωνω και τα στελνω στην ΑΕΝ ή τα συμπληρωνω και την παραδιδω ο ιδιος;


Απο ενα περιπτερο. Ζητας μια υπευθυνη δηλωση... Συμπληρωσε μονο τα στοιχεια και μη γραψεις τιποτα αλλο ομως... Θα σου την συμπληρωσουν αυτοι στην ΑΕΝ που θα πας... Το Α1 η θα το κατεβασεις απο το ιντερνετ η θα το ζητησεις απο το λιμεναρχειο η θα το ζητησεις απο την ΑΕΝ και θα το συμπληρωσεις εκει.
τασου

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από τασου »

Συγνωμη αν απαντησατε πιο πανω αλλα για τη δευτερη προκυρηξη πρεπει να παμε τα χαρτια μας παλι στο λιμεναρχειο; Και το Α1 απο κει θα το παρουμε;
giannis

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από giannis »

Ενδιαφερομαι για το εμπορικο ναυτικο. Ποιανω το βαθμο απο τις παννεληνιες αλλα θελω να μαθω αν χρειαζεται πτυχιο αγγλικων η πληροφορικης γιατι μονο πληροφορικης εχω. Μπορω να μπω πλοιαρχοs. Και κατι ακομα ποσο ειναι οχρονος και τα μετρα για το κολυμβι.

NIKOS

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από NIKOS »

Μπορω να φοιτησω στην ΑΕΝ χωρις να διαγραφω απο το πανεπιστημιο μου; Αν γνωριζετε απαντειστε μου παρακαλω πολυ
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από greko_27 »

Προκήρυξη για την εισαγωγή σπουδαστών/σπουδαστριών στις Α. Ε. Ν. Αποφοίτων Λυκείων όλων των τύπων (εκτος πανελληνιων εξετασεων) http://www.yen.gr/wide/yen.chtm?prnbr=36853

arogeo
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τρί Αύγ 03, 2010 5:55 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από arogeo »

Δεν χρειαζεται κανενα πτυχιο αν ποιανεις την βαση και τα μετραγια το κολυμβι ειναι 50 μετρα και ο χρονος ειναι νομιζω 2 λεπτα
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από greko_27 »

NIKOS έγραψε:Μπορω να φοιτησω στην ΑΕΝ χωρις να διαγραφω απο το πανεπιστημιο μου; Αν γνωριζετε απαντειστε μου παρακαλω πολυ

Nαι μπορεις αλλα εαν σε βρουν διαγραφεσαι αυτοματως απο τις σχολες
ira

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από ira »

Εγω εχω φτιαξει τα χαρτια μου για να μπω μεσω πανελληνιων κ οταν τα κατεθεσα μου εδωσαν εναν αριθμο πρωτοκολου. Για να ειμαι σιγουρος θα δηλοσω και με το απολυτηριο. Θα πρεπει να περασω παλι υγεωνομικες η μπορω να τις ζητησω απο εκει που τς κατεθεσα?
Άβαταρ μέλους
DaMon
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Δευ Φεβ 07, 2011 5:36 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από DaMon »

Πηγα χθες εκανα τα χαρτια μου και με απολυτηριο λυκειου και μου ειπε εκει μια τυπισσα να συμπληρωσω την ιδια αιτηση και ηλεκτρονικα και μου εδωσε το aen@yen.gr και καλα να μπω εκει και να την συμπληρωσω, μπαινω εκει και με πεταει στο υθυναλ... Μηπως εννοουσε να κανω την αιτηση που εχει ηδη μεσα και να την στειλω σε αυτο το e-mail; Γνωριζει κανεις που τα εκανε?
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από greko_27 »

ira έγραψε:Εγω εχω φτιαξει τα χαρτια μου για να μπω μεσω πανελληνιων κ οταν τα κατεθεσα μου εδωσαν εναν αριθμο πρωτοκολου. Για να ειμαι σιγουρος θα δηλοσω και με το απολυτηριο. Θα πρεπει να περασω παλι υγεωνομικες η μπορω να τις ζητησω απο εκει που τς κατεθεσα;


οχι δεν ξαναπερνας υγειονομικες εξετασεις... Απλως ξανακανεις μια 2η αιτηση και παραδιδεις το γνησιο απολυτηριο λυκειου.
alex.sail

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από alex.sail »

ΚΑΛΩς ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ !

Έχω γράψει παννελήνιες απο ενιαίο λύκειο... Μαύρη να ήταν η ώρα...

έγραψα ΧΑΛΙΑ 9848 ΜΕ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ 6748 ΧΩΡΙΣ...

ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ Α. Ε. Ν 6748 ... Κατέθεσα τα χαρτία μου με απολυτήριο 13 ... Και με proficiency αλλα 2000 μόρια,
σύνολο 15.000 μορια... Τι λέτε έχω ελπίδα;

και τώρα να σας πω για την αδικία που γίνετε να έχουν μεγαλήτερο απολυτήριο όσοι ΔΕΝ εχουν γράψει πανελλήνιες... ΕΛΕΟΣ εγω εβγαζα 17.38 και με τις χάλια πανελληνιες 13... Αααααααα τα νεύρα μου... Εικόνα

για δώστε καμία ελπίδα.

Γιωργος

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από Γιωργος »

Γεια σας Ειχα δηλωσει τις σχολες ΑΕΝ κ ηθελα ν περασω μεσω πανελληνιων

αλλα σημερα εμα8α οτι επρεπε να εχω φτιαξει καποιοα χαρτια μεχρι τις 7

τωρα που δεν τα εκανα γινετε να κανω κατι ;

Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από greko_27 »

alex.sail έγραψε:ΚΑΛΩς ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ !

Έχω γράψει παννελήνιες απο ενιαίο λύκειο... Μαύρη να ήταν η ώρα...

έγραψα ΧΑΛΙΑ 9848 ΜΕ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ 6748 ΧΩΡΙΣ...

ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ Α. Ε. Ν 6748 ... Κατέθεσα τα χαρτία μου με απολυτήριο 13 ... Και με proficiency αλλα 2000 μόρια,
σύνολο 15.000 μορια... Τι λέτε έχω ελπίδα;

και τώρα να σας πω για την αδικία που γίνετε να έχουν μεγαλήτερο απολυτήριο όσοι ΔΕΝ εχουν γράψει πανελλήνιες... ΕΛΕΟΣ εγω εβγαζα 17.38 και με τις χάλια πανελληνιες 13... Αααααααα τα νεύρα μου... Εικόνα

για δώστε καμία ελπίδα.


Με απολυτηριο οι βασεις ειναι πολυ ψηλοτερα απο τις πανελληνιες... Φαντασου οτι με 10000 μορια μπορει καποιος να μην ειναι ουτε καν στους επιλαχοντες... Οσο για τις πανελληνιες. Υπομονη
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από greko_27 »

Γιωργος έγραψε:Γεια σας Ειχα δηλωσει τις σχολες ΑΕΝ κ ηθελα ν περασω μεσω πανελληνιων

αλλα σημερα εμα8α οτι επρεπε να εχω φτιαξει καποιοα χαρτια μεχρι τις 7

τωρα που δεν τα εκανα γινετε να κανω κατι ;



μπορεις να δωσεις με το απολυτηριο λυκειο... Λιγο ποιο πανω να κοιταξεις υπαρχει η προκηρυξη... Μεχρι τις 14/08 ειναι η διορια με το απολυτηριο λυκειου εαν θυμαμαι καλα...
Johnny_B
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Ιουν 24, 2011 9:26 am
Επικοινωνία:

ΑΕΝ: Προκήρυξη για εισαγωγή (2011)

Δημοσίευση από Johnny_B »

Καλησπέρα σε όλους Δηλαδή κάποιος που έχει απολυτήριο 10.5 δεν έχει καμία ελπίδα; Άντε πες και 1500 μονάδες από τα αγγλικά, με 12 πάλι δεν υπάρχει καμία ελπίδα; Και κάπου είχα διαβάσει για το ECDL, αυτό εντέλει μετράει η όχι;

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες