Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γιαννηςς έγραψε: http://www.defencenet.gr/defence/index.php?option=com_content&task=view&id=6579&Itemid=47 Κοιτα και μονος σου


Το είχα διαβάσει και σε αμυντικό περιοδικό τον Αύγουστο. Άσχετα από αυτά που λέει η KMW, είναι δύσκολο να αντικατασταθούν, αλλά απαραίτητο. Θα γίνει και αυτό.To HEL το διαφημίζουν ως την καλύτερη διαμόρφωση που έχουν παράγει, επομένως δε πιστεύω να ρισκάρουν τη φήμη του.
Anonymous

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γιαννηςς έγραψε:
Leo2HEL έγραψε:Τι να κάνουμε, μέχρι να αποφοιτήσουμε με το καλό, πιστεύω να έχουν λυθεί τα προβλήματα.
Γιατι που ξερεις οτι θα εχεις ειδικοτητα τεθωρακισμενα; Ξερεις πως διαλεγονται οι ειδικοτητες;


Δεν είπα ότι θα είμαι στα τεθωρακισμένα. Απλά είπα ότι σε 3-4 χρόνια το πολύ, ελπίζω να έχουν επιλυθεί. Και Πεζός να είμαι, θα ήθελα να ξέρω ότι επιχειρεί δίπλα μου ένα τέτοιο άρμα. Δε συμφωνείς. Όσο για τις ειδικότητες, ναι γνωρίζω.
Γιαννηςς
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Παρ Απρ 24, 2009 12:53 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από Γιαννηςς »

Leo2HEL έγραψε:
Γιαννηςς έγραψε: http://www.defencenet.gr/defence/index.php?option=com_content&task=view&id=6579&Itemid=47 Κοιτα και μονος σου


Το είχα διαβάσει και σε αμυντικό περιοδικό τον Αύγουστο. Άσχετα από αυτά που λέει η KMW, είναι δύσκολο να αντικατασταθούν, αλλά απαραίτητο. Θα γίνει και αυτό.To HEL το διαφημίζουν ως την καλύτερη διαμόρφωση που έχουν παράγει, επομένως δε πιστεύω να ρισκάρουν τη φήμη του.
Λιγα ατομα ασχολουνται προτου μπουν και αυτο δηλωνει οτι το θελουν μπραβο χαιρομαι που θα ειμαστε συμμαθητες ισως μεσα στη σχολη να βρεθουμε.
Anonymous

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Και εγώ, το ελπίζω. Για να διαβάζεις την ιστοσελίδα της defencenet σημαίνει ότι ασχολείσαι. Και εγώ, έχω δώσει το e-mail μου και με ενημερώνουν κάθε μήνα για το τι γίνεται.
Γιαννηςς
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Παρ Απρ 24, 2009 12:53 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από Γιαννηςς »

Leo2HEL έγραψε:Και εγώ, το ελπίζω. Για να διαβάζεις την ιστοσελίδα της defencenet σημαίνει ότι ασχολείσαι. Και εγώ, έχω δώσει το e-mail μου και με ενημερώνουν κάθε μήνα για το τι γίνεται.
Ηel εισαι online;
Anonymous

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γιαννηςς έγραψε:
Leo2HEL έγραψε:Και εγώ, το ελπίζω. Για να διαβάζεις την ιστοσελίδα της defencenet σημαίνει ότι ασχολείσαι. Και εγώ, έχω δώσει το e-mail μου και με ενημερώνουν κάθε μήνα για το τι γίνεται.
Ηel εισαι online;


Στο forum, εδώ; Ναι τώρα μπήκα
Γιαννηςς
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Παρ Απρ 24, 2009 12:53 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από Γιαννηςς »

Leo2HEL έγραψε:
Γιαννηςς έγραψε:
Leo2HEL έγραψε:Και εγώ, το ελπίζω. Για να διαβάζεις την ιστοσελίδα της defencenet σημαίνει ότι ασχολείσαι. Και εγώ, έχω δώσει το e-mail μου και με ενημερώνουν κάθε μήνα για το τι γίνεται.
Ηel εισαι online;


Στο forum, εδώ; Ναι τώρα μπήκα
Αν ειχες λογαριασμο θα μιλαγαμε με προσωπικα μνμ δεν φτιαχνεις ενα λογαριασμο δεν χρειαζεται να δωσεις mail
Leo2HEL
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 4:50 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από Leo2HEL »

Γράφτηκα, δεν ήταν δύσκολο τελικά
thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από thrakiotis »

Από το Γενικό Επιτελείο Στρατού ανακοινώνεται ότι, οι επιτυχόντες μέσω των Πανελλαδικών Εξετάσεων, μαθητές της Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων (ΣΣΕ) και της Σχολής Μονίμων Υπαξιωματικών (ΣΜΥ), καλούνται να παρουσιαστούν την 10 Σεπτεμβρίου 2009, ημέρα Πέμπτη και ώρα 07:30 στη ΣΣΕ (Βάρη Αττικής) και την 14 Σεπτεμβρίου 2009, ημέρα Δευτέρα και ώρα 07:00 στη ΣΜΥ (Τρίκαλα Θεσσαλίας) αντίστοιχα.

Οι επιτυχόντες οφείλουν να προσκομίσουν κατά την κατάταξή τους τα απαραίτητα δικαιολογητικά που ορίζονται από την εγκύκλιο. Στοιχεία που αφορούν στους επιτυχόντες στη ΣΣΕ και στη ΣΜΥ, υπάρχουν διαθέσιμα στις ιστοσελίδες των ηλεκτρονικών διευθύνσεων των Στρατιωτικών Σχολών http://www.sse.gr και http://www.smy.gr.

thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από thrakiotis »

Από το Γενικό Επιτελείο Στρατού ανακοινώνεται ότι, οι επιτυχόντες μέσω των Πανελλαδικών Εξετάσεων, μαθητές της Στρατιωτικής Σχολής Ευελπίδων (ΣΣΕ) και της Σχολής Μονίμων Υπαξιωματικών (ΣΜΥ), καλούνται να παρουσιαστούν την 10 Σεπτεμβρίου 2009, ημέρα Πέμπτη και ώρα 07:30 στη ΣΣΕ (Βάρη Αττικής) και την 14 Σεπτεμβρίου 2009, ημέρα Δευτέρα και ώρα 07:00 στη ΣΜΥ (Τρίκαλα Θεσσαλίας) αντίστοιχα.

Οι επιτυχόντες οφείλουν να προσκομίσουν κατά την κατάταξή τους τα απαραίτητα δικαιολογητικά που ορίζονται από την εγκύκλιο. Στοιχεία που αφορούν στους επιτυχόντες στη ΣΣΕ και στη ΣΜΥ, υπάρχουν διαθέσιμα στις ιστοσελίδες των ηλεκτρονικών διευθύνσεων των Στρατιωτικών Σχολών http://www.sse.gr και http://www.smy.gr.

thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από thrakiotis »

Με ανακοίνωση του το Γ. Ε. Α. Καλεί σε κατάταξη του επιτυχόντες στις γενικές εξετάσεις του 2009, στην Σχολή Ικάρων (ΣΙ), στην Σχολή Τεχνικών Υπαξιωματικών Αεροπορίας (ΣΤΥΑ) και στην Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών (ΣΔΑ)

Πιό συγκεκριμένα οι νέοι μας Ίκαροι καλούνται προς κατάταξη, την Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου και ώρα 08:00, στην Αεροπορική Βάση Σεκελείας στην Αττική.

Οι επιτυχόντες της ΣΤΥΑ και της ΣΔΑ καλούνται προς κατάταξη την Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου και ώρα 08:00, στην Αεροπορική Βάση Δεκελείας Αττικής οι πρώτοι και στο Αεροδρόμιο Σέδες της Θεσσαλονίκης οι δεύτεροι.

Οι καλούμενοι πρέπει να προσκομίσουν τα προβλεπόμενα από την Εγκύκλιο Διαταγή Προκήρυξης διαγωνισμού Επιλογής Σπουδαστών, δικαιολογητικά ενώ για περισσότερες πληροφορίες ας απευθύνονται στο Γραφείο Ενημέρωσης Κοινού της Πολεμικής Αεροπορίας ή στην σελίδα http://www.haf.gr/

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από illy »

Με προλαβες ΘρακΕικόνα, και εγω ειχα σκοπο να ποσταρω για να ενημερωσω τα παιδιαΕικόνα Καλη αρχη, καλη επιτυχια παιδια, σας ευχομαι καλη σταδιοδρομια και να μην συναντησετε κανενα εμποδιο μπροστα σας!
Dum spiro spero
Anonymous

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Αντε παιδια 3 μερες εμειναν! Δεν βλεπω την ωρα να μπω στην σχοληΕικόνα
G.K.
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Σεπ 02, 2009 3:54 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις στρατιωτικές σχολές (2009)

Δημοσίευση από G.K. »

Τι να πω και εγω που πρεπει να περιμενω μεχρι τις 14... Μια χαρα εισαι εσυ φιλε!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης