Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Fenia77
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 03, 2022 10:14 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Fenia77 »

Καλημέρα σε ολουςΕυχομαι σε ολους τα καλύτερα απο καρδιας

Αν πεσει στην αντίληψη σας κατι για Σμυν για τους επιλαχών πειτε κι εμενα που περίμενει η κορη μου. Εχει θεση 70 βέβαια αλλα μας ειπαν πως εχει πολλες ελπιδες.690 μορια κατω απο τη βαση ειναι

Κατι πηρε το αυτι μου πως ξεκίνησαν τα τηλ

Αλλα δε το εχω επιβεβαίωσει

Σας ευχαριστω καλη συνεχεια!

Fenia
M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

Fenia77 λογικά έχετε γράψει και στο φόρουμ panelladikes24 γιατί είδα ένα μήνυμα κάποιου που έλεγε για σειρά 70. Να παρακολουθείτε το site και εκείνο και το forum εδώ, και εάν θέλετε κοιτάξτε τις περσινές κλήσεις να πάρετε μια ιδέα πόσων περίπου κάλεσαν. Βέβαια το panelladikes24 δεν έχει ανεβάσει κάτι για την κλήση επιλαχόντα στην ΣΑΝ οπότε ίσως να μην είναι τόσο ενημερωμένο. Εάν μάθω κάτι θα σας πω.

Yiankap θα σας στείλω!

KELLY

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από KELLY »

BΈβαια κι έχει ελπίδες και πολλές μάλιστα. Πέρυσι έπεσε 1100 μόρια περίπου από την βάση εισαγωγής. Με το καλό εύχομαι.
KELLY

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από KELLY »

Αν μάθετε και για ΣΜΥΑ, πολύ θα με βοηθούσατε.
Fenia77
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 03, 2022 10:14 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Fenia77 »

MP. Ναι... Εκει λιγο απορησα οταν ειδα για τη ΣΑΝ... Αντε να δούμε 😬

KELLY. Ολοι ετσι μας λενε αλλα η αγωνια χτύπησε κόκκινο.2η φορα πανελλήνιες για στρατιωτικες. Μακαρι να μπει

Σας ευχαριστω πολυ

Σας ευχομαι τα καλύτερα

Fenia
yiankap
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ Αύγ 03, 2022 6:06 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από yiankap »

Για τη ΣΑΝ
https://diavgeia.gov.gr/decision/view/6%CE%A1166-%CE%9F%CE%A3%CE%A7

Η ΣΜΥΝ έχει ένα πολύ θετικό στοιχείο στην ανακοίνωση των επιλαχοντων. Αναγράφει τα μόρια του καθενος και μπορείς να παρακολουθείς περίπου τι γίνεται. Από ότι έχω καταλάβει η 70 σειρά επιλαχοντα μπορεί να είναι καθαρά τυπικό, γιατί πολλοί ενδιάμεσοι δεν επιλεγούν να πάνε στη Σχολή.

Fenia77
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 03, 2022 10:14 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Fenia77 »

Yiankap ναι η αλήθεια ειναι αυτη... Λογικα απο εβδομάδα θα πέσουν τα πρωτα ονοματαΚι εκει ισως καταφέρουμε να βγάλουμε λιγακι ακρη.

😊

Fenia
M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

Fenia77 προσωπικά πιστεύω όλα καλά θα πάνε! Τις περισσότερες φορές είναι όντως πλασματικοί οι αριθμοί, δηλαδή ο 70ος δεν ήταν απαραίτητα στην 70η σειρά, μπορεί να είναι πολύ παραπάνω. Εάν είδατε στο panelladikes24 κάποιος έγραψε ότι στην ΣΜΥ τέλος Νοέμβρη κάλεσαν τον 52ο ενώ είχε μόνο 20 επιλαχόντες. Το σημαντικό είναι να μπει η κόρη σας και να της αρέσει, να μπορέσει να μείνει και να αγαπήσει τον χώρο του στρατού και εκ των έσω, να μην απογοητευτεί. Γιατί καμία φορά αλλιώς τα φανταζόμαστε και αλλιώς είναι εν τέλει, πόσο μάλλον στον στρατό.

Τώρα Yiankap για την ΣΜΥ πιστεύω υπάρχει το εξής θετικό φέτος, ότι έχει πέσει η βάση της Αστυφυλάκων. Οπότε θεωρώ πως στους 10 πριν τον γιο σας και 16 πριν από εμένα επιλαχόντες, ενδεχομένως κάποιοι να είναι επιτυχόντες της αστυνομίας και εάν την είχαν πρώτη επιλογή λογικά θα αρνηθούν την θέση του επιλαχόντα στην ΣΜΥ. Απ' την άλλη όπως στην περίπτωση ο του γιού σας έχει περισσότερα μόρια για Την ΣΜΥ απ' ότι για την Αστυφυλάκων, όμως ας μην πτοούμαστε, ούτως ή άλλως πολλοί αρνούνται τηλεφωνικώς και λόγω του ότι άλλαξαν γνώμη. Νομίζω οι πιθανότητες είναι με το μέρος μας! Επειδή έχω κλειδωθεί εκτός του mail μου, η πληροφορία σας έχει να κάνει με τις αποχωρήσεις;(Δεν θέλω λεπτομέρειες, γενικά)

Fenia77
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 03, 2022 10:14 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Fenia77 »

MP... Οπως ακριβώς τα λες είναι. Της τα έχουμε εξηγησει η αλήθεια ειναι αλλα θελει κι εφ οσον θελει ειμαστε υπιχρεοι να τη στηρίξουμε ως τελος😊Σκεψου πως πλησιάζει η ωρα να μπει στο οικονομικό που περασε περυσι και κανει ξινιλες😂😂😂

Οτι σας φωτισει παιδι μου. Να στε ολα καλοτυχα και γερα❤️

Εμεις οι γονείς απλα κάνουμε τις πατεριτσες μεχρι να σταθειτε στα δικα σας ποδια και να συνεχίσετε στη ζωη με τολμη!

Εύχομαι τα καλύτερα πραγματικά στα ονειρα σας και στη ζωη σας γενικότερα!

😘😘😘

Fenia
Fenia77
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 03, 2022 10:14 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Fenia77 »

Απλα να ενημερώσω... Πως υπάρχουν και τα screen shot... Λεω τωρα😉 για καποιον/α εξυπνακια.Κι ας γίνονται Μετα διαγραφες. Απορω πραγματικά με κατι τετοια τυπακια στην αγωνια παιδιων και γονέων.
Ειρωνιες ισως και κακεντρεχιες... Δεν αρμοζουν ισως στο forum...

Εδω είμαστε Για βοηθεια και ενημέρωση

Και για το καλύτερο των παιδιών μας. Μιλαω σαν μανουλα...

Ελπιζω να παρανοησα... 😊

Και να μην ειναι κατι που ισως αντιληφθηκα...

Συγνώμη για την καταχρηση του φορουμ😔με ασχετα

Fenia
M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

Βγήκε η κλήση επιλαχόντων για ΣΜΥΝ. Είστε σε καλό δρόμο πιστεύω κυρία Fenia77,11 πήραν στην κατηγορία της κόρης σας με τον τελευταίο να έχει 13.550.
M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

https://smyn.hellenicnavy.gr/katataxi-a-epilachonton-spoydaston-smyn-43is-seiras-2022-akadimaikoy-etoys-2022-2023/
Fenia77
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 03, 2022 10:14 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Fenia77 »

ΚαλησπέραΜP. Τίποτα καλο μου. Κακως το ανεφερα κιολας. Εχουμε αλλα να ασχοληθούμε και οχι με χαζομαρες😉

Βγηκαν οι πρωτοι επιλαχων στη Σμυν παιδιά μου στη σελιδα

Λογικα αρκετοί δεν παρουσιαστηκαν για να βγουν τοσο νωρις

Καλη επιτυχία σε ολους σας απο καρδιας για όποιο σωμα κι αν εχετε επιλέξει! ❤️❤️

Fenia
yiankap
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ Αύγ 03, 2022 6:06 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από yiankap »

Όσον αφορά στη ΣΜΥ πληροφορήθηκα (όχι από συνάδελφο - αλλά από άλλο γνωστό) ότι :

α. Υπήρξαν αποχωρήσεις (μάλιστα κάποιοι έφυγαν για ΣΜΥΝ ως επιλαχόντες).

β. Υπήρξαν και κάποιοι που δεν παρουσιάστηκαν αλλά του ήταν άγνωστο για ποιο λόγο (π. Χ. Αν κάποιος δεν παρουσιάστηκε λόγω COVID θα μπει όταν αρνητικοποιηθεί).

Δεν μπορούσε να μου πει αριθμούς, Σώματα, Όπλα,90 %,10 % κλπ. Προφανώς αυτοί που πήγαν ΣΜΥΝ ήταν των όπλων (λόγω του αριθμού των μορίων που είδα στην κατάσταση).

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiankap την Παρ Σεπ 16, 2022 7:25 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες