Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Dhmhtrhs_91
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 06, 2014 2:25 pm
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από Dhmhtrhs_91 »

Παιδια ερωτηση. Εκανα αιτηση για 2η κατηγορια.τωρα τι πρεπει να κανω γτ δν καταλαβα καλα.

να παω πρωτα πειραια να περασω απευθειας εξετασεις;

η θα παω πειραια να δωσω χαρτια και αλλη μερα που θα κανω τις εξετασεις θα παω και στα καπακια στον ασπροπυργο;

Dhmhtrhs_91
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 06, 2014 2:25 pm
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από Dhmhtrhs_91 »

Και κατι αλλο. Εβγαλα χαρτι αγγλικων toeic με βαθμο που αντιπροσωπευει lower. Οτν πηρα το χαρτι ζητησα και αντιγραφο το οποιο ειναι γνησιο πρωτοτυπο που γραφει απτην πισω μερια στα ελληνικα τν βεβαιωση και εχει το γνησιο της ελληνοαμερικανικης ενωσης. με αυτο μονο κανει ή πρεπει οποσδηποτε να παω σε δικηγορο για μεταφραση κ επικυρωση;:/

cuervo

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από cuervo »

Για τα δικαιολογητικά υπάρχει ξεχωριστό θέμα στο φόρουμ, εδώ γράφουν όσοι έχουν απορίες για τις ιατρικές εξετάσεις εκτός και αν το toeic σου έχει μυωπία ή προβλήματα με την μέση του, δεν την παλεύετε μερικοί εδώ μέσα.
Dhmhtrhs_91
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 06, 2014 2:25 pm
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από Dhmhtrhs_91 »

cuervo έγραψε:Για τα δικαιολογητικά υπάρχει ξεχωριστό θέμα στο φόρουμ, εδώ γράφουν όσοι έχουν απορίες για τις ιατρικές εξετάσεις εκτός και αν το toeic σου έχει μυωπία ή προβλήματα με την μέση του, δεν την παλεύετε μερικοί εδώ μέσα.
απο το να κακοσχολιασεις πιστευω θα σου ηταν πιο συντομο να απανταγες σε 2 συγκεκριμενες ερωτησεις μου.

το να υπαρχουν threads 3-5 σελιδες πισω δεν φταιω εγω ουτε το να ανοιγουν 100 θεματα παρομοια με το αρχικο

Spiros_1997

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από Spiros_1997 »

Πέρα από τις οφθαλμολογικές απαιτήσεις ξέρετε τι άλλες απαιτήσεις υπάρχουν ; Πχ υπάρχουν ασθένειες που αν τις έχεις δεν σε παίρνουν η κάτι τέτοιο ;
el_eng

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από el_eng »

Θα ηθελα να ρωτησω καποιον που ξερει. ΑΝΥΕ περναμε καθε φορα πριν την αλλαγη ταξης; Δηλαδη για να δωσω εξετασεις για μηχανικος Β' ταξης χρεαζεται να περασω παλι ΑΝΥΕ; Και κατι ακομα, ειναι λεπτομερεις εξετασεις;
frixos

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από frixos »

Θέλω την βοήθειά σας.
Είμαι ανθυποπλοιαρχος. Εχω ξεμπαρκάρει το 1988 και λόγω της κρίσης αποφάσισα να ξαναμπαρκαρω.
Πέρα από την αίτηση μου σε κάποια εταιρεία, τι χρειάζεται απαραίτητα να κάνω; 1. Εξετάσεις;

2. Σωστικά;

3. Άλλα updates;

4. Τέλος, τί έχει αλλάξει σε σχέση με τις υποχρεώσεις του ανθυποπλοιαρχου στο καράβι και στα όργανα της γέφυρας;
Μιλάω για φορτηγά.

dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από dn24 »

frixos έγραψε: Θέλω την βοήθειά σας. Είμαι ανθυποπλοιαρχος. Εχω ξεμπαρκάρει το 1988 και λόγω της κρίσης αποφάσισα να ξαναμπαρκαρω. Πέρα από την αίτηση μου σε κάποια εταιρεία, τι χρειάζεται απαραίτητα να κάνω;1. Εξετάσεις;

2. Σωστικά;

3. Άλλα updates;

4. Τέλος, τί έχει αλλάξει σε σχέση με τις υποχρεώσεις του ανθυποπλοιαρχου στο καράβι και στα όργανα της γέφυρας; Μιλάω για φορτηγά.

Πολλά απο τα πιστοποιητικά σου, ενδέχεται να εχουν λήξει. Πχ αν καποιος ενδιαφέρεται να μπαρκάρει στα ποστάλια, τα Ro/ro έχουν λήξει. Επισης το διπλωμα σου του Γ' τάξεως, θέλει refresh στον Ασπροπυργο νομίζω ότι παρακολουθείς κάποια μαθηματα. Τέλος, και τα σωστικά σου θέλουν ανανέωση ή επανέκδοση, λογω οτι εχει προστεθεί ο κυκλος της πειρατειας. Επίσης αν ενδιαφερεται κάποιος να μπαρκάρει πχ σε αεράδικα, οπου το 1988 δεν υπήρχαν, θέλεις το gas tanker safety απο κεσέν.
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
el_eng

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από el_eng »

Καμια πληροφορία για την ΑΝΥΕ?; Εικόνα
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από dn24 »

el_eng έγραψε: Καμια πληροφορία για την ΑΝΥΕ;Εικόνα
Τι θες να μάθεις φίλε μου?
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
el_eng

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από el_eng »

Αν γνωριζεις φιλε μου για το τι εξετασεις γινονται και για την αυστηροτητα της επιτροπης. Επισης κατι ακουσα πως θα μπουν ψυχοτεχνικα τεστακια. Ο ψυχολογος καθεται γενικα ωρα σε καθε ωρα ωστε να βρει κατι?
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από dn24 »

el_eng έγραψε: Αν γνωριζεις φιλε μου για το τι εξετασεις γινονται και για την αυστηροτητα της επιτροπης. Επισης κατι ακουσα πως θα μπουν ψυχοτεχνικα τεστακια. Ο ψυχολογος καθεται γενικα ωρα σε καθε ωρα ωστε να βρει κατι;
Έχω περάσει απο δαύτους,2 φορές. Της πλάκας είναι οι υγειονομικές εξετάσεις. Ούτε καν καρδιογράφημα δεν θα κάνεις. Οτι κάνεις, και στις προηγούμενες σελίδες αυτού του topic, που αναφέρουν άλλοι χρήστες.
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από dn24 »

el_eng έγραψε: Σε ευχαριστω πολυ φιλε!
Στην διαθεσή σου για οτι απορία χρειαστείς.
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
el_eng

Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Δημοσίευση από el_eng »

Να 'σαι καλα αμα εισαι της δουλειας αυτης και εχεις περασει απο σχολη ξερεις πως αν δεν ψαξεις δεν σου λεει κανενας τιποτα! Ευτηχως η δυστηχως!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης