Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Fan1s
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2011 2:32 am
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Fan1s »

Οχι φιλε Αρμενιστη Ποτε δεν ειπα οτι η βαση θα παει 10000... Ισα ισα που σε προηγουμενα μου ποστ εγραψα οτι δεν θα ανεβει πολυ... Το μονο που ειπα ηταν για τα 8500 μορια που εκανε προβλεψη το edu4u...

Απλα ειπα οτι για τα χαρτια μου που πηγα στη μηχανιωνα μερικα ατομα ειχαν Αρκετα "καλα" μορια, τα οποια δειχνουν και τους δυσκολους καιρους που περναμε...
Άβαταρ μέλους
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 4:35 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ »

Συγνωμη δεν καταλαβα , ποσα εχεις; Πλοιαρχος ή μηχανικος πας;
Fan1s
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Τετ Μάιος 04, 2011 2:32 am
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Fan1s »

9043 και παω για πλοιαρχος... (εδωσα δευτερη φορα, περυσι ειχα 12081 αχαχαχα, για κλαματα ειμαι.)

Ας ελπισουμε οτι θα μπουμε...
Άβαταρ μέλους
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 4:35 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ »

Θα μπεις εχεις αρκετα εγω ξερω και αλλους που θελουν να πανε ε. Ν με βαθμολογιες που δεν αγγιζουν ουτε τα 8000. Εικόνα
KOURSAROS

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από KOURSAROS »

Μαγκες δεν θελω να σας απογοητευσω αλλα δεν εχετε υπολογισει εναν ασταθμητο παραγοντα. την ανεργια. το ξερετε οτι μονο φετος περασαν απο ασπροπυργο για να βγαλουν ναυτικο φυλλαδιο 5000 ατομα με αρκετους απο αυτους να ειναι πτυχιουχοι απο αει μαι πολυ υψηλα απολυτηρια και αριστη γνωσση αγγλικων. εγω προσωπικα ξερω ατομα τα οποια εχουν τελειωσει πανεπιστημιο και θα δωσουν για αεν επειδη εχουν υψηλο απολυτηριο. η μοναδικη διεξοδος πια στην ελλαδιτσα που ζουμε ειναι η ναυτιλια. τιποτα δεν ειναι τυχαιο. το οριο ηλικιας για πρωτη φορα πηγε στα 27. ευχομαι σε ολους σας καλη επιτυχια
Άβαταρ μέλους
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 4:35 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ »

KOURSAROS έγραψε:Μαγκες δεν θελω να σας απογοητευσω αλλα δεν εχετε υπολογισει εναν ασταθμητο παραγοντα. Την ανεργια. Το ξερετε οτι μονο φετος περασαν απο ασπροπυργο για να βγαλουν ναυτικο φυλλαδιο 5000 ατομα με αρκετους απο αυτους να ειναι πτυχιουχοι απο αει μαι πολυ υψηλα απολυτηρια και αριστη γνωσση αγγλικων. Εγω προσωπικα ξερω ατομα τα οποια εχουν τελειωσει πανεπιστημιο και θα δωσουν για αεν επειδη εχουν υψηλο απολυτηριο. Η μοναδικη διεξοδος πια στην ελλαδιτσα που ζουμε ειναι η ναυτιλια. Τιποτα δεν ειναι τυχαιο. Το οριο ηλικιας για πρωτη φορα πηγε στα 27. Ευχομαι σε ολους σας καλη επιτυχια
φιλε μιλαμε για βασεις απο πανελλαδικεσ.

ΝΕΟ ΝΑΥΤΑΚΙ

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από ΝΕΟ ΝΑΥΤΑΚΙ »

Ναυτικο φυλλαδιο βγαζουν μονο οσοι θελουν να ταξιδεψουν ως πληρωμα και αξιωματικοι του πλοιου. φετος θα δωσουν με πανελλαδικες και απολυτηριο περισσοτεροι απο περσυ λογω της κρισης της οικονομιας. σημασια εχει ποσοι μαθητες θα εχουν μεγαλα απολυτηρια και πολλα μορια. ας ελπισουμε οτι θα ειναι πολλοι οι τυχεροι. καλη επιτυχια παιδια. οσοι περασετε στις σχολες ομως να ξερετε οτι αυτο που πατε να κανετε ειναι

αξιεπαινο σημαντικο και θα σας κανει υπερηφανους επαγγελματιες και ελληνες.

KOURSAROS

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από KOURSAROS »

Παιδιά δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αυτό αλλά έχω την εντύπωση πως φέτος δεν υπάρχει ειδική κατηγορία για αποφοίτους με απολυτήριο και ότι όλοι μπαίνουν σε 2 κατηγοριες, η μια εχει να κάνει με αποφοίτους ενιαίου λυκείου και η άλλη αποφοίτους επαλ. Περιμένω διευκρινήσεις από κάποιον που ξέρει
ΝΕΟ ΝΑΥΤΑΚΙ

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από ΝΕΟ ΝΑΥΤΑΚΙ »

Στο σαιτ υεν υπαρχουν δυο προκηρυξεις. μπες και διαβασε
Kos
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Τρί Ιαν 25, 2011 9:47 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Kos »

Ο κουρσαρος μπερδευτηρκε γιατι ολες τις προηγουμενες χρονιες εβγαινε ΜΙΑ προκυρηξη με υποκατηγορια για εισαγωγη παιδιων με απολυτηριο... Φετος ομως το κανανε σε ξεχωριστες προκυρηξεις.
Βγαλανε μια για εισαγωγη μαθητων με πανελληνιες (ειται απο γενικο ειται απο επαλ) και μια δευτερη για εισαγωγη ατομων με το απολυτηριο και μονο... Αν θελετε τιποτε αλλο ρωτατε :)
Άβαταρ μέλους
ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: Παρ Απρ 29, 2011 4:35 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ »

Kos έγραψε:Ο κουρσαρος μπερδευτηρκε γιατι ολες τις προηγουμενες χρονιες εβγαινε ΜΙΑ προκυρηξη με υποκατηγορια για εισαγωγη παιδιων με απολυτηριο... Φετος ομως το κανανε σε ξεχωριστες προκυρηξεις.
Βγαλανε μια για εισαγωγη μαθητων με πανελληνιες (ειται απο γενικο ειται απο επαλ) και μια δευτερη για εισαγωγη ατομων με το απολυτηριο και μονο... Αν θελετε τιποτε αλλο ρωτατε :)
σωστοσ

KOURSAROS

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από KOURSAROS »

Κos ωραίος έχεις απόλυτο δίκιο, μπήκα στην σελίδα του ΥΕΝ και πράγματι υπάρχουν 2 προκυρήξεις σχετικά με τος εισακτέους.
Άβαταρ μέλους
Libra91
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 25, 2011 9:27 am
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό (2011)

Δημοσίευση από Libra91 »

Γεια σας. θελω την γνωμη σας, εκανα αιτηση 10% για τις αεν και ο βαθμος προσβασης μου ειναι 4.150 μορια, τι λετε εχω ελπιδες; επισεις θελω να κανω αιτηση και με το απολυτηριο γενικου λυκειου, στο οποιο εχω 12.9/12 με χαρτη τριτεκνιας μονο, χωρις καποιο τιτλο ξενων γλωσων. τι λετε εχω ελπιδες; ...
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες