Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Οτιδήποτε δεν ανήκει στις υπόλοιπες συζητήσεις
Απάντηση

τι ειδους αντρες σας αρεσουν

Το δημοψήφισμα λήγει την Σάβ Μαρ 04, 2017 11:41 pm

μελαχροινοι
37
14%
ξανθοι
39
15%
γυμνασμενοι
35
13%
εξυπνοι
45
17%
γοητευτικοι
104
40%
 
Σύνολο ψήφων: 260

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Greek_Army »

Βασικά μάλλον πρέπει να αλλάξουμε το τίτλο του θέματος και να το κάνουμε "με τι είδους άνδρες συμβιβάζεστε" Εικόνα γιατί από αυτά που έχω διαβάσει εδώ μέσα το θεωρώ απίθανο να βρει μια κοπέλα αυτό που ονειρεύεται γιατί δεν έχει μπει στην διαδικασία να σκεφτεί και τα αρνητικά που μπορεί να έχει ένας άνδρας...
Άβαταρ μέλους
Sonar
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 30, 2012 4:39 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Sonar »

Μάλλον έχεις δικιο !

αν και πιστεύω οτι μερικες απο εμας εδω μεσα... Συμβιβαζονται !

εε δεν ειμαστε και τελειες ωστε να ψαχνουμε το τελειο !(γνωμη μου παντα)

ας πουμε... Εμενα μου αρεσουν οι αντρες με πλατες (ντουλαπες οπως λεμε Εικόνα ) ... Αλλα αν δεν ειναι γυμνασμενοι Και εχουν λιγο κοιλιτσα... Δεν υπαρχει προβλημα ΕικόναΕικόνα

Μολών λαβέ ...
Άβαταρ μέλους
Sonar
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 30, 2012 4:39 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Sonar »

D.Y.K έγραψε:Έγινε κορίτσια λοιπόν με πείσατε ότι ενδιαφέρεστε πραγματικά... Το τηλέφωνο επικοινωνίας είναι 6969696969! Μπορείτε να καλέσετε όποτε το επιθυμείτε εκτός απο τις ώρες κοινής ησυχίας Εικόνα


σε ευχαριστουμε παααρααα πολυ ! Εικόνα

Μολών λαβέ ...
Aeroporos27
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 10:17 am
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Aeroporos27 »

Δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο θέμα με εξωτερική εμφάνιση ενός άντρα. Προτιμώ κάποιον ηλικιακά κοντά μου με σχετικά καλή φυσική κατάσταση. Δυναμικό συζητητή και έξυπνο με καλές γνώσεις. Αθλητικός ιδανικά.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από D.Y.K »

Προφανώς θα υπάρχει κάπου αυτός ο "τέλειος" που όλες ψάχνετε! Και εγώ βέβαια με την σειρά μου θέλω να πιστεύω πως θα γνωρίζει και αυτός ότι θα υπάρχει κάπου εκεί έξω μια αφελής να πιστεύει ότι διαθέτει όλα τα παραπάνω! Εικόνα
Γοητευμενος

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Γοητευμενος »

Δεν ξερετε τη θελετε εσεις η γυναικες...
Άβαταρ μέλους
thanos123
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 432
Εγγραφή: Δευ Οκτ 22, 2012 12:25 am
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από thanos123 »

Το ίδιο φίλε λένε και αυτές για εμάς.
Aννα

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Aννα »

Μου αρέσουν αυτοί που είναι πιο ψηλοί από μένα σίγουρα και κυρίως αυτοί που είναι ο εαυτός τους και με θέλουν γι'αυτό που είμαι.

Αυτά που δε μπορώ με τίποτα στους άντρες είναι:

1. Όταν κάνουν βλακείες μόνο και μόνο για να το παίξουν μάγκες σε μένα ή στους φίλους τους (κυρίως στους φίλους τους). Δείχνει έναν άνθρωπο τον οποίο απλά δεν μπορείς να εμπιστευθείς. Αντίθετα τρελαίνομαι για άντρες που έχουν το θάρρος της γνώμης τους και το θάρρος να πηγαίνουν ''κόντρα'' στο συνηθισμένο.

2. Τους δήθεν ρομαντικούς που νομίζουν ότι επειδή θα φέρουν 1 κόκκινο τριαντάφυλλο και θα πουν μια δήθεν ατάκα εγώ μετά πρέπει να πέσω ανάσκελα από τη ''γοητεία''. Και έλεος με αυτά τα αναθεματισμένα κόκκινα τριαντάφυλλα. Τσίχλα τα χουν κάνει. Ένα σωρό υπέροχα λουλούδια υπάρχουν, όλοι αμέσως να πάρουν κόκκινα τριαντάφυλλα. Δείχνει έλλειψη πρωτοτυπίας και κλασσική βαρεμάρα του άλλου με τη λογική ότι αφού αυτό αρέσει στις περισσότερες, αυτό θ' αρέσει και ς' εκείνη.

Επίσης σιχαίνομαι τα ποιήματα και το ποιητικό πέσιμο.

Γενικά δηλαδή μ'αρέσουν πολύ οι αποφασιστικοί άντρες που σε πλησιάζουν ξέροντας τι θέλουν και στο δείχνουν χωρίς υποκρισίες. Έτσι ενθαρρύνουν με τον τρόπο τους κι εσένα να είσαι ο εαυτός σου. Δεν υπάρχει τίποτα πιο γοητευτικό στον άντρα από το να ξέρεις ότι αυτό που σου λέει ή αυτό που κάνει το εννοεί και ότι δεν υποκρίνεται για να σε ''πείσει''.

Από εμφάνιση κατά τ' άλλα δεν έχω ειδική προτίμηση.

Aννα

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Aννα »

Κορίτσια. Μη καταδικάζετε τους άντρες ανάλογα με το πως σας την πέφτουν. Έχουν πολλά δίκια ειδικά έτσι όπως είναι σήμερα πολλές γυναίκες (επιθετικές, γρήγορες στο να κοροιδέψουν, φανατικές φεμινίστριες, αν και όχι τόσο εδώ στην Ελλάδα αυτό).

Αυτό που θέλω να πω είναι να προτιμάτε πάντα τον γνήσιο (όπως και να σας τη πέφτει, εφόσον πάντα γίνεται με σεβασμό, δε μιλάω για κανέναν που σας χουφτώνει χωρίς να ρωτήσει, κ. Λπ), από τον ''expert'' στο πέσιμο γιατί αυτοί συνήθως είναι και οι μεγαλύτεροι ψεύτες.

Κι αν σκοπεύετε να κάνετε σχέση με κάποιον δεν σας συμφέρει να πάτε με τον ''δήθεν'' έτσι κι αλλιώς. Επίσης ο κάθε άντρας και η κάθε γυναίκα έχουν διαφορετική ιδιοσυγκρασία, οπότε κάθε άντρας έχει άλλο τρόπο διεκδίκησης.

Μελανα24
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 9:32 am
Ενδιαφέροντα: ψωνια,γυμναστηριο,καφεδες,κλαμπιονια,σινεμα,ψαροντουφεκο,ζωγραφικη,φωτογραφισεις(diesel-calzedonia)
Επάγγελμα: φοιτητρια!!!!!
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Μελανα24 »

Ειμαι 1,87 αρα θα ηθελα εναν επιτελους ψηλοτερο απο εμενα!(χαχα) Τερμα γυμνασμενο με τατουαζ(σαν εμενα ενα πραγμα)

Και πιστευω οτι ο αντρας για να ειναι γλυκος, σωστος, καλος πρεπει να ειναι τερμα "γιουχου" και οχι αυστηρος!

Να μην αντιμιλαει βεβαιως βεβαιως, και πολυ απλα να ειναι 24ωρες στις διαταγες σου!!! ΕικόναΕικόναΕικόνα

Ειμαι σε ηλικια που μπορεις να μου λες οτι θελεις... σε εχω συνδεμενο με καιρο :*
Μελανα24
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 9:32 am
Ενδιαφέροντα: ψωνια,γυμναστηριο,καφεδες,κλαμπιονια,σινεμα,ψαροντουφεκο,ζωγραφικη,φωτογραφισεις(diesel-calzedonia)
Επάγγελμα: φοιτητρια!!!!!
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Μελανα24 »

Αααα να ειναι freedom, και 100% σκυλας να μην αφηνει πιστα για πιστα, κ οχι ζηλεια και πριξιμο,free to go καταστασεις! Μετα τα 40 ισως αλλαξω ιδεολογια...ΕικόναΕικόναΕικόνα
Ειμαι σε ηλικια που μπορεις να μου λες οτι θελεις... σε εχω συνδεμενο με καιρο :*
Μελανα24
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 9:32 am
Ενδιαφέροντα: ψωνια,γυμναστηριο,καφεδες,κλαμπιονια,σινεμα,ψαροντουφεκο,ζωγραφικη,φωτογραφισεις(diesel-calzedonia)
Επάγγελμα: φοιτητρια!!!!!
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Μελανα24 »

Εχμμμ και να ειναι ριψοκινδυνος να μην φοβου τιποτα... να του λες σηκωω παμε για ελευθερη και να σου λεει yoolooooo, παμε ψαροντουφεκο και να μην ακους πονηρη η καλυμνια θελει να με πνιξει ΕικόναΕικόναΕικόνα να μην αγχωνεται οταν οδηγας και αντι για φρενο πατας γκαζι να σου λεει "μωρο παρτα ολα σβαρνα δικα μας ειναι" Κριμα που δεν υπαρχουν κ αν υπαρχουν ειναι ζητημα 2... Εικόνα

Ειμαι σε ηλικια που μπορεις να μου λες οτι θελεις... σε εχω συνδεμενο με καιρο :*
Άβαταρ μέλους
marsupilami
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2015 12:48 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από marsupilami »

Βρε μελανα εσυ τον σταλονε ψαχνεις... Φιλικα παντα και με χιουμορΕικόνα
Μελανα24
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 29, 2017 9:32 am
Ενδιαφέροντα: ψωνια,γυμναστηριο,καφεδες,κλαμπιονια,σινεμα,ψαροντουφεκο,ζωγραφικη,φωτογραφισεις(diesel-calzedonia)
Επάγγελμα: φοιτητρια!!!!!
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από Μελανα24 »

Ζηταω πολλααα;

ΕικόναΕικόνα

Ειμαι σε ηλικια που μπορεις να μου λες οτι θελεις... σε εχω συνδεμενο με καιρο :*
Άβαταρ μέλους
marsupilami
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1087
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2015 12:48 pm
Επικοινωνία:

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Δημοσίευση από marsupilami »

Μελανα24 έγραψε:Ζηταω πολλααα;

ΕικόναΕικόνα



οχι πολλα απαιτητικα ομως ναι Εικόνα

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης