Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
αντζουλινι

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από αντζουλινι »

Greek_Army έγραψε:Που φυσάς; Στην κουζίνα; Σου είπε κανένας ότι στο λιμενικό χρειάζονται νοικοκυροκόριτσα; Δεν έχεις περισσότερα μόρια απλά το σύστημα σε ευνοεί έξυπνη! Έπρεπε να ήτανε το ύψος στο 1.70 η 1.75 να δω μετά που θα έβαζες εσύ και οι άλλες τα μόρια σασ
δεν θα απαντησω που φυσαω εγω η οι υπολοιπες αλλα σιγουρα ολοι δεν ειναι για ολα! Ειπα παααααααρα πολυ απλα οτι δεν χρειαζεται να βγαζετε τοση χολη!1καθομαι μηνες και σας παρακολουθω να υποτιματε τις γυναικες! Ελεος πια! Γτ δεν αφηνετε τις διαδικασιες να κυλησουν; Υπαρχουν ορια και οποιος-α αξιζει θα μπει! Δεν εγινα φεμινιστρια ξαφνικα! Ουτε αρχισα να υποτιμαω τους αντρες. Βλεπω τοσο καιρο τους νταηδες εδω μεσα χωρις καν να τους εχει προκαλεσει κανεις να κοροιδευουν τις γυναικες και υπερασπιστηκα την θεση μου! Ενοχλω κανεναν κυριε που θελω να μπω σε ενα σωμα; Κι αν εσυ δεν χρειαζεται καν να προσπαθησεις για τα αθληματα εγω πρεπει να χυσω πολυ ιδρωτα! Τουλαχιστον σεβαστειτε την προσπαθεια καποιων... Κι ανκοπουμε οκ! Αλλα μην εχουμε κι εσας να μας μαματε την ψυχολογια!

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Δεν είμαστε νταήδες απλά λέμε την άποψή μας, αν σε χαλάει μπορείς απλά να μην συμμετέχεις στην συζήτηση

Τα αθλήματα είναι τραγικά εύκολα, αν δεν μπορείς να βγάλεις αυτά τα αθλήματα για ποιο λόγο να μπεις στο λιμενικό; Για να σου δώσουμε μια σφυρίχτρα και να σε στείλουμε στο λιμάνι να κάνεις τον τροχονόμο;

αντζουλινι

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από αντζουλινι »

expedition έγραψε:
αντζουλινι έγραψε:
expedition έγραψε:
greko_27 έγραψε:Εγω παντως θα πω αυτο:Είναι χαρακτηριστικό ότι από τις 276 γυναίκες, που πήραν μέρος στις αθλητικές δοκιμασίες των δοκιμων αξιωματικων πέρασαν μόλις οι 50! Πω πω πως το ευχαριστηθηκα!Εικόνα
ΥΓ. Και τι εχει να γινει και στους λφ και υπαξ... Πως και πως σας περιμενουν... Με ανοιχτες αγκαλεςΕικόνα...
Και φαντάσου ότι ακούστηκε από άλλες κοπέλες που έδιναν ότι πέρασαν και μερικές που δε τα είχαν τα όρια. Σκέψου να έκοβαν και αυτές πόσες θα έμεναν!


ρε παιδια χαλαρωστε λιγο! Ελεος! Δεν χρειαζεται να σταζετε φαρμακι... Ναι οκ περασαν πολυ λιγες! Οι αντρες ειναι πιο δυνατοι απο την φυση τουσ... Αλλα σε ενα σωμα ασφαλειας εκτος απο τα μαχημια χρειαζονται και αλλου ατομα... Και οι αντρες δεν κανουν για ολα! Ειναι αμπαλοι εκει που οι γυναικες φυσανε... Μη βγαζετε ομως τοση χολη! Δειχνει ποσο φοβαστε επδ οι γυναικες εχουν περισσοτερα μορια απο εσας!
Ο διαγωνισμός των σημαιοφόρων δεν ήταν με μόρια, ήταν με γραπτές εξετάσεις. Είμαι ένας από τους επιτυχόντες και μάλιστα σε πάρα πολύ καλή θέση που για ευνόητους λόγους δε θα αναφέρω... Σε τι είναι καλύτερες οι γυναίκες στα σώματα ασφαλείας είπαμε;


συγχαρητηρια! Δεν μιλησα για αξιωματικους αλλα για υπαξ και λφ! Ωραια αφου περασες τι σε πειραζουν αυτες οι οποιες προσπαθουν και καταφερνουν να μπουν με την αξια τους! Δεν θα μπω στην διαδικασια να συγκρινω που ειναι καλος ενας αντρας και που μια γυναικα... Δεν θα βγει ακρη... Γτ παντου υπαρχουν εξαιρεσεις
αντζουλινι

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από αντζουλινι »

expedition έγραψε:
αντζουλινι έγραψε:
expedition έγραψε:
αντζουλινι έγραψε:
expedition έγραψε:
greko_27 έγραψε:Εγω παντως θα πω αυτο:Είναι χαρακτηριστικό ότι από τισ 276 Γυναίκες, που πήραν μέρος στισ αθλητικές δοκιμασίες των δοκιμων αξιωματικων Πέρασαν μόλις οι 50! Πω πω πως το ευχαριστηθηκα!Εικόνα
ΥΓ. Και τι εχει να γινει και στους λφ και υπαξ... Πως και πως σας περιμενουν... Με ανοιχτες αγκαλεςΕικόνα...
Και φαντάσου ότι ακούστηκε από άλλες κοπέλες που έδιναν ότι πέρασαν και μερικές που δε τα είχαν τα όρια. Σκέψου να έκοβαν και αυτές πόσες θα έμεναν!


ρε παιδια χαλαρωστε λιγο! Ελεος! Δεν χρειαζεται να σταζετε φαρμακι... Ναι οκ περασαν πολυ λιγες! Οι αντρες ειναι πιο δυνατοι απο την φυση τουσ... Αλλα σε ενα σωμα ασφαλειας εκτος απο τα μαχημια χρειαζονται και αλλου ατομα... Και οι αντρες δεν κανουν για ολα! Ειναι αμπαλοι εκει που οι γυναικες φυσανε... Μη βγαζετε ομως τοση χολη! Δειχνει ποσο φοβαστε επδ οι γυναικες εχουν περισσοτερα μορια απο εσας!
Ο διαγωνισμός των σημαιοφόρων δεν ήταν με μόρια, ήταν με γραπτές εξετάσεις. Είμαι ένας από τους επιτυχόντες και μάλιστα σε πάρα πολύ καλή θέση που για ευνόητους λόγους δε θα αναφέρω... Σε τι είναι καλύτερες οι γυναίκες στα σώματα ασφαλείας είπαμε;


συγχαρητηρια! Δεν μιλησα για αξιωματικους αλλα για υπαξ και λφ! Ωραια αφου περασες τι σε πειραζουν αυτες οι οποιες προσπαθουν και καταφερνουν να μπουν με την αξια τους! Δεν θα μπω στην διαδικασια να συγκρινω που ειναι καλος ενας αντρας και που μια γυναικα... Δεν θα βγει ακρη... Γτ παντου υπαρχουν εξαιρεσεισ
Απλά κατέγραψα έγινε στα αθλήματα των σημαιοφόρων με τις γυναίκες. Δεν είπα να μη περάσει κάποια με την αξία της. Όμως από ότι μαθεύτηκε από συνυποψήφιες που έδιναν αθλήματα υπήρχαν τραγικές περιπτώσεις τις οποίες προφανώς λόγω βύσματος τις πέρασαν παρότι κόπηκαν. Αυτό ακριβώς σχολίασα, τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο.

Φιλικά πάντα.


Greek_Army έγραψε:Δεν είμαστε νταήδες απλά λέμε την άποψή μας, αν σε χαλάει μπορείς απλά να μην συμμετέχεις στην συζήτηση

Τα αθλήματα είναι τραγικά εύκολα, αν δεν μπορείς να βγάλεις αυτά τα αθλήματα για ποιο λόγο να μπεις στο λιμενικό; Για να σου δώσουμε μια σφυρίχτρα και να σε στείλουμε στο λιμάνι να κάνεις τον τροχονόμο;

λετε την αποψη σας με παρα πολυ ασχημο και υποτιμητικο τροπο αδερφε! Αυτο σου λεω! Ναι γελοια. Για σενα! Για μενα παρ ολο που ασχολουμαι με τον αθλητισμο η σφαιρα πχ με δυσκολευει... Τεσπα ας το ακρη δεν θα βγει. Ο καθενας εχει την αποψη του! Απλα εκφραστειτε λιγο πιο ομορφα και πειτε τα επιχειρηματα σας χωρις να μας υποτιματε! Συγχαρητηρια σε οσους περασαν και καλη επιτυχια σε οσους δωσουν!

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν υποτιμάω εσένα η καμία άλλη, αυτή είναι άποψή μου αν τώρα εσένα σε χαλάει κάνε μου μήνυση Εικόνα

και πως να εκφραστώ καλύτερα Λες ότι ασχολείσαι με το αθλητισμό και έχυσες πολύ ιδρώτα για να βγάλεις τα αθλήματαΕικόνα

Για να βρεις γαμπρό πήγαινες τόσο καιρό αθλητισμό;Εικόνα

Ευτυχώς που στην πυροσβεστική δεν τα αλλάξανε τα αθλήματα και θα γλυτώσουμε από τις Κοτσίδες σαςΕικόνα

αντζουλινι

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από αντζουλινι »

expedition σχολιασες κατω ακριβως απο το σχολιο του greko ο οποιος μας κοροιδευει και γελαει! Κι εσυ υποστηριζοντας τον προσθεσες και κατι παραπανω... Αν ηθελες να αναφερεις καποιες αδικιες μπορουσες να το γραψεις ξεχωριστα! Τεσπα ας το αφησουμε το θεμα δεν οδηγει πουθενα! Εγω μιλησα μονο για γυναικες που αξιζουν να μπουν! Καποια βυσματακια δεν αξιζουν! Αυτες τις κατηγορω κι εγω και ειμαι μαζι σου (οπως και αντρες βυσματιες ε; Ειδικα στο λιμενικο... Μην κοροιδευομαστε) ! Ο greko Μιλησε γενικα οπως και αλλοι παραπανω γι αυτο ειπα κι εγω την αποψη μου!
αντζουλινι

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από αντζουλινι »

Greek_Army έγραψε:Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει αν υποτιμάω εσένα η καμία άλλη, αυτή είναι άποψή μου αν τώρα εσένα σε χαλάει κάνε μου μήνυση Εικόνα

και πως να εκφραστώ καλύτερα Λες ότι ασχολείσαι με το αθλητισμό και έχυσες πολύ ιδρώτα για να βγάλεις τα αθλήματαΕικόνα

Για να βρεις γαμπρό πήγαινες τόσο καιρό αθλητισμό;Εικόνα

Ευτυχώς που στην πυροσβεστική δεν τα αλλάξανε τα αθλήματα και θα γλυτώσουμε από τις Κοτσίδες σαςΕικόνα

δεν ειπα οτι εριξα ιδρωτα εγω για να βγαλω τα αθληματα! Ειπα οτι πρεπει να ριξω σε σχεση με εναν αντρα (εννοωντας τις γυναικες γενικα) ... Μαθε να διαβαζεισ... Εγω ειπα οτι δυσκολευομαι μονο στην σφαιρα! Οχι δεν παω να βρω γαμπρο... Οχι μαθαινω Kick box για να δερνω κατι κολλημενους φαλοκρατεςΕικόνα Χαχαχαχαχαχα (α και κανω πλακιτσα εδω) επεξηγω γτ τα παιρνεις ολα τοις μετρητοισ... Καλο βραδυ αγαπητε greek army

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Μια χαρά ξέρω να διαβάζω εσύ τα καταλαβαίνεις όπως σε συμφέρει, όποιος ασχολείται με τον αθλητισμό δεν δυσκολεύεται για κάτι τέτοια αθλήματα και λογικά επειδή όπως λες ασχολείσαι με τον αθλητισμό θα ξέρεις ότι η σφαίρα θέλει τρόπο για να την ρίξεισ... Εικόνα

Είμαι Φαλλοκράτης (και όχι με ένα Λ) Εικόνα Μάθε να γράφεις σωστά ελληνικά

nikopaok4
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 25, 2011 4:40 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από nikopaok4 »

Ρε παιδια σε τι είναι χρησιμες οι γυναικες στα σωματα ασφαλειας; Στο να καθοντε σε γραφειακι τις κρυες νυχτες του χειμωνα ή για να κόβουν κλήσεις; Εικόναη αποψη μου είναι οτι καποιες γυναικες αξιζουν αλλα όχι αυτος ο κακός χαμός που γινεται τώρα

Άβαταρ μέλους
gtzes
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Σεπ 20, 2011 12:42 am
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από gtzes »

nikopaok4 έγραψε: Ρε παιδια σε τι είναι χρησιμες οι γυναικες στα σωματα ασφαλειας; Στο να καθοντε σε γραφειακι τις κρυες νυχτες του χειμωνα ή για να κόβουν κλήσεις;Εικόναη αποψη μου είναι οτι καποιες γυναικες αξιζουν αλλα όχι αυτος ο κακός χαμός που γινεται τώρα

Στο να σου έρχεται η κλήση πιο γλυκά... Χαχαχαχα (joking)
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από greko_27 »

Προς αντζουλινι (αλλα κλπ γυναικες και αντρες) :1) Στο ΛΣ το ποσοστο των γυναικων αγγιζει το 40%... Ναι ή οχι;2) Οι γυναικες ειδικα στο ΛΣ ειναι οι ποιο ευνοημενες σε συγκριση με τις γυναικες στην αστυνομια... Ναι ή οχι;

3) Οταν γεννατε σας χανει το σωμα για πολλα χρονια. Ανεξαρτητου αποτελεσματος για την ομαλη λειτουργια του σωματοσ... Ναι ή οχι;

4) Γραφειακι,5νθημερο, τουλαχιστον μια φορα την εβδομαδα βαριεστε που ζειτε (ειτε γιατι εχετε περιοδο, ειτε γιατι μαλωσατε με τον γκομενο, ειτε... Ειτε) ... Ναι ή οχι;

5) Αμα δειτε κανεναν ανωτερο του κανετε τα γλυκα ματια για να εχετε ευνοικη μεταχειριση. Και αυτος ο ΛΙΓΔΑΣ (που απλως ειναι ενας δημοσιος υπαλληλος με ΣΤΟΛΗ), ανεξαρτητα και εαν ειναι αξιωματικος (ο οποιος μπηκε στο σωμα γιατι δεν ειχε τιποτα καλυτερο να κανει και χωρις να εχει ποτε δουλεψει στη ζωη του (εννοω σοβαρη δουλεια και με ευθυνες) τον εχωσε το κρατος (ο θεος να το κανει κρατος) σε ενα γραφειο με ελλειπη εκπαιδευση και χωρις γνωση του αντικειμενου του (εκτος απο εξαιρεσεις, οικονομικοι, ναυπηγοι και νομικοι) να το παιζει σογαμπρος) ... Ναι ή οχι;

6) Για να μης σας αδικο πηγαινετε μερικες φορες στο λιμανι (αποβιβαση, επιβιβαση των επιβατων στα πλοια) και αλλες φορες σας βαζουν και τροχονομους.

7) Για να ειμαι και δικαιος. Το ΛΣ εχει και κυβερνητες γυναικες και μαλιστα ή μια ηταν στο ΠΑΘ οπου ειχαν επιβιβαστει ο γιωργακης και ο πρωθυπ του ισραηλ οταν επισκεφτηκε την ελλαδα. Αλλα ποσες; ... Μετρημενες στα δαχτυλα της μια παλαμης.

ΥΓ.1) Εφ οσον λοιπον το συστημα σας ευνοει (κατεβαζοντας το υψος στο 1.60, οταν παλαιοτερα ηταν στο 1.65 και 1.70) και τρεχουν μετα καποιοι να διορθωσουν τη ζημεια που παει να γινει, μην κανετε και παραπονο οτι αδικειστε... Ισοτητα δεν θελετε; ... Ισοτητα θα δειτεΕικόνα

2) Ενα μεγαλο μπραβο στο ΠΑΣΟΚ και στη ΝΔ που εχουν γεμισει το ΛΙΜΕΝΙΚΟ σωμα με τσαμπα χιλιαρικα (ανδρες και γυναικες) ... Σε λιγο δεν θα φτανουν οι καρεκλεσ... Ωραια επενδυση για το μελλον και ειδικα για την προστασια των θαλασσιων συνορων μας (παλι καλα που ειναι και η φροντεξ) ... Ακτοφυλακη; Ακτοφυλακη ειναι των ΗΠΑ, του ΚΑΝΑΔΑ, της αυστραλιας. Οχι η δημοσια υπηρεσια=ΛΣ με τους γραφιαδες που πας να κανεις κ ΠΑΠΟΥΤΣΗ... Ο νοων νοειτο...

3) Για ποιο λογω να χρεωθει ο ελληνικος λαος ενα σωρο εκατομμυρια ευρω για την επισκευη των πλωτων σκαφων αλλα και την αγορα νεων για την ενισχυση της φροντεξ κυριε υπουργε; Ετσι οπως πατε σε λιγο οι τουρκοι θα κανουν διασωσεις στο αιγαιο... Με οτι συνεπειες και εαν συνεπαγονται για την χαραξη της ΑΟΖ.Δυστυχως καποιες αληθεεις δεν θα ειναι αρεστες απο πολλους.

nikopaok4
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 25, 2011 4:40 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από nikopaok4 »

Πολυ ωραιος ο γκρεκο... +1 απο μενα εγω απορω, με αυτα που λες αν περασω σαν υπαξ. Τι στα κομματια θα κανω στο ΛΣ... Θα τρεχω να καλυψω τα κενα των βυσματων και των γυναικων μου φαινετε... Εικόνα

Bathory
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 26, 2011 10:02 am
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Bathory »

greko_27 έγραψε: Προς αντζουλινι (αλλα κλπ γυναικες και αντρες) :1) Στο ΛΣ το ποσοστο των γυναικων αγγιζει το 40%... Ναι ή οχι;2) Οι γυναικες ειδικα στο ΛΣ ειναι οι ποιο ευνοημενες σε συγκριση με τις γυναικες στην αστυνομια... Ναι ή οχι;

3) Οταν γεννατε σας χανει το σωμα για πολλα χρονια. Ανεξαρτητου αποτελεσματος για την ομαλη λειτουργια του σωματοσ... Ναι ή οχι;

4) Γραφειακι,5νθημερο, τουλαχιστον μια φορα την εβδομαδα βαριεστε που ζειτε (ειτε γιατι εχετε περιοδο, ειτε γιατι μαλωσατε με τον γκομενο, ειτε... Ειτε) ... Ναι ή οχι;

5) Αμα δειτε κανεναν ανωτερο του κανετε τα γλυκα ματια για να εχετε ευνοικη μεταχειριση. Και αυτος ο ΛΙΓΔΑΣ (που απλως ειναι ενας δημοσιος υπαλληλος με ΣΤΟΛΗ), ανεξαρτητα και εαν ειναι αξιωματικος (ο οποιος μπηκε στο σωμα γιατι δεν ειχε τιποτα καλυτερο να κανει και χωρις να εχει ποτε δουλεψει στη ζωη του (εννοω σοβαρη δουλεια και με ευθυνες) τον εχωσε το κρατος (ο θεος να το κανει κρατος) σε ενα γραφειο με ελλειπη εκπαιδευση και χωρις γνωση του αντικειμενου του (εκτος απο εξαιρεσεις, οικονομικοι, ναυπηγοι και νομικοι) να το παιζει σογαμπρος) ... Ναι ή οχι;

6) Για να μης σας αδικο πηγαινετε μερικες φορες στο λιμανι (αποβιβαση, επιβιβαση των επιβατων στα πλοια) και αλλες φορες σας βαζουν και τροχονομους.

7) Για να ειμαι και δικαιος. Το ΛΣ εχει και κυβερνητες γυναικες και μαλιστα ή μια ηταν στο ΠΑΘ οπου ειχαν επιβιβαστει ο γιωργακης και ο πρωθυπ του ισραηλ οταν επισκεφτηκε την ελλαδα. Αλλα ποσες; ... Μετρημενες στα δαχτυλα της μια παλαμης.

ΥΓ.1) Εφ οσον λοιπον το συστημα σας ευνοει (κατεβαζοντας το υψος στο 1.60, οταν παλαιοτερα ηταν στο 1.65 και 1.70) και τρεχουν μετα καποιοι να διορθωσουν τη ζημεια που παει να γινει, μην κανετε και παραπονο οτι αδικειστε... Ισοτητα δεν θελετε; ... Ισοτητα θα δειτεΕικόνα

2) Ενα μεγαλο μπραβο στο ΠΑΣΟΚ και στη ΝΔ που εχουν γεμισει το ΛΙΜΕΝΙΚΟ σωμα με τσαμπα χιλιαρικα (ανδρες και γυναικες) ... Σε λιγο δεν θα φτανουν οι καρεκλεσ... Ωραια επενδυση για το μελλον και ειδικα για την προστασια των θαλασσιων συνορων μας (παλι καλα που ειναι και η φροντεξ) ... Ακτοφυλακη; Ακτοφυλακη ειναι των ΗΠΑ, του ΚΑΝΑΔΑ, της αυστραλιας. Οχι η δημοσια υπηρεσια=ΛΣ με τους γραφιαδες που πας να κανεις κ ΠΑΠΟΥΤΣΗ... Ο νοων νοειτο...

3) Για ποιο λογω να χρεωθει ο ελληνικος λαος ενα σωρο εκατομμυρια ευρω για την επισκευη των πλωτων σκαφων αλλα και την αγορα νεων για την ενισχυση της φροντεξ κυριε υπουργε; Ετσι οπως πατε σε λιγο οι τουρκοι θα κανουν διασωσεις στο αιγαιο... Με οτι συνεπειες και εαν συνεπαγονται για την χαραξη της ΑΟΖ.Δυστυχως καποιες αληθεεις δεν θα ειναι αρεστες απο πολλους.

Εξαιρετικός για άλλη μια φορά... Εικόνα

blademaster
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Δευ Μαρ 07, 2011 2:41 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από blademaster »

Το πρόβλημα στα σώματα ασφαλείας απ ότι έχω δεί και ο ίδιος 2 χρόνια στην αστυνομία δέν είναι η γυναίκες.
το ΜΟΝΟ πρόβλημα είναι οι μουν. Δουλοι άντρες.
ΕΦ2011

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από ΕΦ2011 »

Οι γυναίκες πατάνε πόδι επειδή τις αφήνουμε εμείς. Αν ήταν όλοι νορμάλ και δεν χαρίζονταν μήπως και τους κάτσει το κάθε μπάζο που τους κουνιέται, δε θα είχαν προνομιακές θεσουλες οι "κυρίες"...

Αλλά κι αυτές από την άλλη καλά κάνουν και εκμεταλλεύονται την κατάσταση... Αμα έχεις "βύσμα" γιατί να μην το χρησιμοποιήσεις;

Όσο για αυτές που παρεξηγούνται με αυτά που τους λέμε, ας σκεφτούν τι έλεγαν για τους άντρες και τι χαρακτηρισμούς χρησιμοποιούσαν στον τελευταίο καφέ που πήγαν με τις "κολλητές".

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες