Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από illy »

Θέλω να σου πω σε ποιο θέμα δεν μετραει η μορφωση... Την ώρα της κρίσης θα σε ρωτησει ο εχθρος ποιες οι γραμματικες σου γνωσεις; Εκεινη την ωρα μετραει το θαρρος, το σθενος, η μαχητικοτητα σου... Ολοι εκεινη την ωρα είμαστε ενα σωμα, μια ψυχη!Anyway, πάντως γίνε μέλοςΕικόνα Το ίδιο είναι, είτε σαν guest ειτε σαν μέλος του forum, δεν υπάρχει διαφοράΕικόνα
Dum spiro spero
Anonymous

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Anonymous »

Εποπ=βυσματα του θεουληΕικόνα

Γυναικεσ στον στρατο= αντιο ζωη... Μου θελετε και πολεμο κοριτσια; Εσεισ πολεμο με τα πιατα μπορειτε να κανετε... Αντε και να ξεμαλιασμα... Αιντε μωρε...

υ. Γ.akala προχώρα σε θέλει όλη η χώρα...illy μπράβο σου που τελείωσες το πανεπιστίμιο... Αλλά το βυσματάκι το έχουμε και για καβάτζα ε;
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από illy »

a08 έγραψε:εποπ=βυσματα του θεουληΕικόνα

Γυναικεσ στον στρατο= αντιο ζωη... Μου θελετε και πολεμο κοριτσια; Εσεισ πολεμο με τα πιατα μπορειτε να κανετε... Αντε και να ξεμαλιασμα... Αιντε μωρε...

Υ. Γ.akala προχώρα σε θέλει όλη η χώρα...illy μπράβο σου που τελείωσες το πανεπιστίμιο... Αλλά το βυσματάκι το έχουμε και για καβάτζα ε;
οχι, γιατί θα έπρεπε;
zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από zzzzzz »

a08 έγραψε: εποπ=βυσματα του θεουληΕικόνα γυναικεσ στον στρατο= αντιο ζωη... Μου θελετε και πολεμο κοριτσια; Εσεισ
πολεμο με τα πιατα μπορειτε να κανετε... Αντε και να ξεμαλιασμα... Αιντε
μωρε...

υ. Γ.akala προχώρα σε θέλει όλη η χώρα...illy μπράβο σου που τελείωσες
το πανεπιστίμιο... Αλλά το βυσματάκι το έχουμε και για καβάτζα ε;

ενω με τους αντρες στο στρατο ειδαμε μεγαλη προκοπη... μη βαζεις ποτε ολους στο ιδιο σακι γιατι κανεις δεν ειναι ιδιος με κανεναν... και στην τελικη οι περισσοτεροι αντρες ψαχνουν τροπους να βγουν γιωταδες για να γλυτωσουν το στρατο οποτε μαλλον αυτοι δεν εχουν τα κοτσια για εκει ενω οι γυναικες εχουν αποδειξει οτι και στο σπιτι τα καταφερνουν και στη δουλεια τους(οποια και αν ειναι αυτη απο εκπαιδευτικος μεχρι αξιωματικος)
xristinakate
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Τρί Σεπ 04, 2007 4:50 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από xristinakate »

τί θα γίνει ρε φίλε δηλαδή; Ακόμη θα εξακολουθείς να αρνείσαι να απαντήσεις σε αυτό που σου ρωτάω; Εφόσον θεωρείς τον εαυτό σου τόσο έξυπνο κ μορφωμένο γιατί έγινες ειδικός φρουρός; Εφόσον διαθέτεις τόσα πολλά προσόντα κ σνομπάρεις όλους όσους μπαίνουν στον στρατό!

xaxaxaxa! Δοσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε! !
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από illy »

xristinakate έγραψε:τί θα γίνει ρε φίλε δηλαδή; Ακόμη θα εξακολουθείς να αρνείσαι να απαντήσεις σε αυτό που σου ρωτάω; Εφόσον θεωρείς τον εαυτό σου τόσο έξυπνο κ μορφωμένο γιατί έγινες ειδικός φρουρός; Εφόσον διαθέτεις τόσα πολλά προσόντα κ σνομπάρεις όλους όσους μπαίνουν στον στρατό!

Και το αστείο έιναι ότι τελικά είναι συνοριακός φύλακας κ εγώ επέμενα να τον ρωτάω γιατί επέλεξε να γίνει ειδικός φρουρός, χαχαχαχαχαΕικόναΕικόναΕικόνα
Dum spiro spero
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11245
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από yandr »

Δεν έχει κανένα νόημα αυτή η συζήτηση.

Ο καθένας επιλέγει στη ζωή του ό, το νομίζει καλύτερο και ό, τι μπορεί να επιτύχει.

Κοροϊδεύοντας ο ένας τον άλλο δεν βγαίνει τίποτα και θα σας παρακαλούσα να συνεχίσουμε με πληροφορίες για τα ψυχοτεχνικά των εποπ.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από illy »

yandr έγραψε:δεν έχει κανένα νόημα αυτή η συζήτηση.

Ο καθένας επιλέγει στη ζωή του ό, το νομίζει καλύτερο και ό, τι μπορεί να επιτύχει.

Κοροϊδεύοντας ο ένας τον άλλο δεν βγαίνει τίποτα και θα σας παρακαλούσα να συνεχίσουμε με πληροφορίες για τα ψυχοτεχνικά των εποπ.
δεν κοροιδεύω κανεναν, απλα τον ρωτουσα επανειλημμένα για ποιο λογο επελεξε να γινει ειδικος φρουρος, ενω το επαγγελμα του ηταν συνοριακος φυλακας... Διαβασε ο, τι εχει ειπωθει κ πιο πριν! Αυτο που δεν καταλαβες ειναι οτι στην ουσια γελουσα με μενα που μπερδεψα το επαγγελμα του! Ή πολύ απλά μπορείς να διαγράψεις posts που θεωρείς ότι είναι άσχετα με το συγκεκριμένο θέμα... απο μένα έχεις όλο το ελεύθεροΕικόνα
Dum spiro spero
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11245
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από yandr »

Δεν θέλω να διαγράψω τίποτα, απλά λέω να επικεντρωθούμε στο κυρίως μέρος της συζήτησης.

Αν έγινε κάποια παρεξήγηση νομίζω μπορούμε όλοι να την ξεπεράσουμε.

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από illy »

yandr έγραψε:δεν θέλω να διαγράψω τίποτα, απλά λέω να επικεντρωθούμε στο κυρίως μέρος της συζήτησης.

Αν έγινε κάποια παρεξήγηση νομίζω μπορούμε όλοι να την ξεπεράσουμε.

όχι yandr, όλα καλάΕικόνα Απλά το είπα για να μην τρώει χώρο στον server
Anonymous

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Anonymous »

Στα χυχοτεχνικα τεστ οι απαντησεισ που θα δωσουμε θα τισ δει ο ψυχολογοσ που ειχαμε και στη συνεντευξη; κουλο αλλα το εχω απορια.
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από lolita »

Μπορει να ειναι οι ιδια επιτροπη μπορει οχι.
Βασικα ολες αυτες οι εξετασεις μαζι κρατανε 5μερες.
Π. Χ. Δευτερα-τριτη υγειονομικες εξετασεις, τεταρτη στρατοπεδο για τις ψυχοτεχνικες, πεμπτη νοσοκομειο για απαλλαγων κ παρασκ. οι αθλητικες δοκιμασιες. Ετσι εγραφε το προγραμμα μου δηλ. περισυ κ με μενα ετυχε σε μια μερα να τελειωσω ολες τις ιατρικες εξετασεις την τριτη ειχα στρατοπεδο για ψυχοτεχν. (να ζωγραφισουμε) αλλα και τεταρτη στρατοπεδο παλι για ψυχοτεχνικα...
Δλδ. Ποτε δεν ξερεις μ αυτα...

Anonymous

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Anonymous »

Σε ευχαριστώ πολύ lolita mou
Anonymous

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από Anonymous »

Ξερετε τι ρωτανε περιπου στα ψυχολογικα τεστ εποπ στρατου;
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ψυχοτεχνικά για επαγγελματίες οπλίτες

Δημοσίευση από illy »

Κωνσταντινε τα ψυχοτεχνικα ηταν παλι ζωγραφια ανδρα και γυναικας;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες