Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από Anonymous »

Δικαιουμαι να κανω 9μηνο αλλα ακουσα οτι τα εννιαμηνα στην σειρα του νοεμβριου τα εκοψαν απο τις ειδηκες δυναμεις και κρατανε μονο 12μηνα ισχυει κατι τετοιο; Ας ΑΠΑΝΤΗΣΗ καποις που ξερει.
αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από αβτζ »

Απο οτι ξερω οι προστατες δεν πανε. Αλλα μπωρεις να κανεις ενα κολπο με τα χαρτια σου και να δηλωσεις το 9μηνο Τον 8μηνα το εχουν κανει και αλλοι αυτο.
Anonymous

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από Anonymous »

Ειμαι τριτεκνος εχω 2 μεγαλυτερες αδερφες κ εχω κ τους 2 γονεις μου... καταλαβα να μιν δωσω καθολου χαρτια κ οταν ερθει ο 8 μηνας να δυλωσω 9μηνινο.
αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από αβτζ »

Καπως ετσι πρεπει να γινεται παντως ψαχτο το εχουν κανει και αλλοι.

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11239
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από yandr »

Thanasis έγραψε:Ειμαι τριτεκνος εχω 2 μεγαλυτερες αδερφες κ εχω κ τους 2 γονεις μου... καταλαβα να μιν δωσω καθολου χαρτια κ οταν ερθει ο 8 μηνας να δυλωσω 9μηνινο.

Τα χαρτιά σου θα κάνουν περίπου 3-4 μήνες να περάσουν από την γραφειοκρατεία, οπότε στους 13 περίπου μήνες θα απολυθείς.
andybgr
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: Δευ Ιαν 12, 2009 12:34 pm
Επικοινωνία:

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από andybgr »

klis ακόμη εδώ είσαι; Και εγω 295 Ρεντίνα ήμουνα...

Antonis21
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 294
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2009 12:49 am
Επικοινωνία:

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από Antonis21 »

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ "ΚΟΠΕΙΤΕ ΝΕΟΙ" ΛΕΕΙ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Καιρο ειχα να το ακουσω... Και το "τρεχα πιο πολυ χοντρε για να παρεις τον μπερε"

Το θεμα ειναι οτι οσοι εχουν υπηρετησει, οχι κομμαντο αλλα γενικα, αντιλαμβανονται το υφος των δηλωσεων του klis. Αυτο που με ανησυχει ειναι μην ψαρωσει κανενας πιτσιρικας και ξενερωσει... Το κοπειτε νεοι θα το ακουσετε χιλιαδες φορες, καθως και πολααααααααα αλλα (αγχωθειτε νεοι, επεσε κατω ο μπερες μου και εγινε σεισμος, κατω απο το κρανος σου εχω αφησει 50 πηγαινε να τις παρεις). Θα εχετε ολο τον χρονο να ακουσετε την οποιαδηποτε πιπα του καθενος... Ενα πραγμα θα σας πω.

ΜΗΝ ΜΙΣΗΣΕΤΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΨΟΝΑΡΕΙ

Μπορει να ειναι το χειροτερο κωλοπανο, μπορει να ειναι το καλυτερο παιδι, δεν εχει σημασια. Δειτε το οτιδηποτε θετικο μπορειτε να παρετε απο το καθε καψονι. Θα αισθανθειτε πραγματικα παρα πολυ δυνατοι, οταν θα κανετε το οποιδηποτε καψονι χωρις να σας πειραζει και θα αισθανεστε οτι πραγματικα νικησατε αυτον που σας καψοναρει, οταν ξερετε οτι ξερει οτι, οτι και να σας κανει θα το εκτελεσετε χωρις αντιλογια και χωρις να σας πειραζει και θα Ξερετε οτι δεν μπορει να κανει κατι αλλο για να σας σπασει τα νευρα... Γιατι απλα θα τα εχει κανει ολα ηδη!
Θυμηθειτε τα λογια μου και σκεφτειτε τι καλο σας εχουν κανει τα καψονια και τα σπασιματα, οταν με την πρωτη αδεια που θα γυρισετε στο σπιτι μετα τα ΠΕΝ, θα σου πει η μανα σου να συμμαζεψεις τα ρουχα σου, η να στρωσεις το κρεβατι σου και θα τιναχτεις σαν ελατηριο να το κανεις, χωρις να σε δερνει η βαρεμαρα που ειχες πριν. Τα καψονια και τα σπασιματα ειναι ΜΕΓΑΛΟ ΣΧΟΛΕΙΟ.

Anonymous

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από Anonymous »

Antonis21,
πραγματικά πολύ ωραία άποψη. Και σωστά διατυπωμένη! Μπράβο, όντως αυτό που λες είναι μεγάλο πλεονέκτημα που μπορεί να κερδίσει κανείς από τον στρατό και κυρίως από E. Δ
Anonymous

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από Anonymous »

νεοι και νεες σπαζεστε μονο που διαβαζετε τις γνωστες σε ολους τους πρωιν καταδρομεις, ατακεσ... Φανταστειτε πως θα κανετε οταν το δειτε ζωντανα... Ερε γελια! ! αντωνη 21 συμφωνω απολυτα μαζι σου! ! αγαπησα εναν μπερε που με εμαθε να φερομαι αντρικια και οχι σαν τζιτζικια! !

klis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 21, 2008 2:06 pm
Επικοινωνία:

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από klis »

ααα και κατι που ξεχασα! Ι... Ι... Ι... ζοι και κοτα! ¨)

Θοδωρής
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Παρ Φεβ 26, 2021 5:38 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από Θοδωρής »

Σπαζεσται νεοι; Χαχαχα τρελες ατακες, ειμουν ειδικες δυναμεις και εχω περασει τρελω γελιο με ολες αυτες τις ατακες, η καλυτερη ατακα σε φανταρο ειναι: τρεχα γυρω γυρω απο το στρατοπαιδω και φωναζε ειμαι ενα τρελο τρελο ηλεκτρονιο. Απορο πως να σπαστεις με ολα αυτα που μονο γελιο σου προκαλουν, εμενα τουλαχιστον Εικόνα
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από Nassos »

Καμία φορά το έκαναν και σε εμάς αυτό με το ηλεκτρόνιο, αλλά γύρω γύρω από την Επιλαρχία. Όντως πολύ γέλιο.
Anonymous

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από Anonymous »

Σκηνικο με νεο καλο κομμαντο. Εκπεδευτης , πεσε και παρε 20, νεος ''κ. Λοχια τη να πεφτο για 20 να μαζευτουν ενα ποσο να της κανω ολες μαζι''

Giannhs1993
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Τρί Απρ 27, 2010 2:02 am
Τοποθεσία: Ελλάδα
Επικοινωνία:

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από Giannhs1993 »

Σε 2 χρόνια πάω ΛΟΚ δεν θα είναι εύκολα, το θέμα είναι να επιμένεις στον στόχο σου μέχρι να πάρεις τον πράσινο μπερέ, αν τα καταφέρεις ανταμείβεσαι.
fideas emk
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 446
Εγγραφή: Παρ Δεκ 04, 2009 5:51 pm
Επικοινωνία:

Χαίρεστε που θα πάτε στα ΛΟΚ ρε;

Δημοσίευση από fideas emk »

Giannhs1993 έγραψε:Σε 2 χρόνια πάω ΛΟΚ δεν θα είναι εύκολα, το θέμα είναι να επιμένεις στον στόχο σου μέχρι να πάρεις τον πράσινο μπερέ, αν τα καταφέρεις ανταμείβεσαι.
... Ανταμοιβεσαι με γοπινγκ, σκουπα-μαπα, χεστρες, σκοπετο ατελειωτο, καψωνακι και τρεξιμο! Αλλα ειναι ωραια Εικόνα

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες