ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Psycho
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 18, 2007 7:52 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Psycho »

paidia exw akouseis apo filaraki mou pou mpike 299 maio dld pws exei mavrisei poli to stratopedo; alithevei re paidia kserei kanenas; Mpainw twra Δ ΕΣΣΟ 6 Noemvriou

Stamatis

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Stamatis »

To stratopaido einai MAVRO... poly treksimo liges eksodoi!299 ki ego..
Psycho

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Psycho »

paidia min lete mlkies pleon paei pali gamiontas...sto 1-4 eimoun...oti exei tre3imo exei logiko einai kentro einai... mia xara einai to stratopaido 301
Rojoblanco
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 10, 2008 9:57 pm
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Rojoblanco »

εγω 1 μηνα εκατσα στην Σπαρτη... μας πηραν απο το Γυθειο κ μας πηγαν εκει επειδη δεν υπηρχαν καθολου ατομα μεχρι να μπει η 295!! Ευτυχως με εβαλαν μαγειρα στην σχολη υπαξ/κων (ΥΕΑ) κ γλειτωσα απο το πηξιμο που ειχαν οι αλλοι!! Πολλες σκοπιες κ περιπολα...

Καθε πρωι πηγαινα ΚΨΜ (ισως το καλυτερο στον Ε. Σ) επαιρνα την εφημεριδα μου κ αραζα με καφεδακι χαλαρα... περασα 1 μηνα ζαχαρη στο ΚΕΕΜ!! Σε οσους ειναι εκει η προκειται να πανε να δωσουν χαιρετισματα στον Λεωνιδα τον ταξιτζη που θα τους παιρνει στις εξοδους!! ;)
xalkideos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Απρ 19, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από xalkideos »

λυπον παλικαρια ειμαι 301 σειρα βλεπω πως μπενετε στο κεεμ οπως λεγοταν παλια σεεμ τελωσ παντων 8ελω να σας πω πωσ ειναι μια χαρα στη αρχη 8α πατε στο 2 ταγμα εκει 8α σασ εχουν για αρχη λοιπον εχουμε και λεμε 1ον τα μαγειρια εκει μεσα παιδια ειναι φανταστικα στο 8εμα κα8αρειοτητας 2ον εχεις καλα ατομα στο καλα ατομα ανωτεροι οπωσ ιεα αν8υπολοχαγοι εχει 2 υπολοχαγους και εναν λοχαγο μονο στο 2 ταγμα σας λεω μην μπερδευτιτε α εχει και τον συνταγματαρχη δεν 8α σας πω ονοματα γτ απαγορευετε 3ον 8α κανετε γρηγορα φιλιες 304 εισαστε εσεις το ακουω και τρελενομαι εγω γτ ειμαι 301 σειρα και σε 96 μερες λελε απολυομαι Εικόνα 3ον οπως σας ειπε το αλλο το παλικαρι 8α πηγαινετε ωσ πυρασφαλεια αλλα δεν 8α σας περνουν ολους ειναι χημειο μεσα να το ξερετε 8α περασετε 1 μηνα και κατι φανταστικα για οσυσ εχουν αλλες ειδικοτητες για οσοι ειναι για οδοιγει 8α κατσουν αλλες 4 εβδομαδες αυτη που 8α εχουν διπλωμα και αυτοι που ειναι χωρισ 8α κανουν 6 εβδομαδες μετα 8α σας στειλουν σε μοναδες ειμαι κομοτηνη τωρα απο δω 8α απολυ8ω εχει το 2 ταγμα 3 λοχους ο 1οσ που ειναι ο κεδρικος που ειναι το δοικοιτηριο αριστερα που ειναι ο 3ος που εκει ειναι ο καινουργιος λοχος που βασικα εκει στελνουν τα βιζματα Εικόνα και δεξια ειναι ο 2ος που ειναι λιγο σκατα η εγκαταστασεις μετα οταν τελέιωσετε την εκπαιδευση και σας στειλουν στο 1ο ταγμα για οδοιγει αλουσ αρτοποιυσ και αλλουσ μαγειρεσ που τουσ μαγειρεσ τουσ πανε γει8ειο χημειο και εκει ολοι κανετε σκοπιεσ και ασ εισαστε οδοιγη αμα εισαστε πολλα ατομα μπορει και να σασ πηγαινει 1 μεσα 3 εξω αναλογα ποσο ατομα 8α εισαστε να ξερετε εκει οσοι εχουν μεινει η παλιοι 8α σασ βοι8ισουν σε ποτι 8ελετε να το ξερετε συγνωμη για τα ορ8ογραφικα λα8η απλα γραφω γρηγορα αυτα; ειχα να πω καλα να περασετε και φρονημα

xalkideos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Απρ 19, 2008 11:57 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από xalkideos »

και να ξερετε η 304 ειναι Γ ΕΣΣΟ 2008 ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΕΣΤΕ ΑΝΤΕ ΑΑ ΚΑΙ ΑΜΑ 8ΕΛΕΤΕ ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΚΙΝΗΤΑ ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ ΠΑΡΤΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΠΑΡΤΕ 2 ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΚΑΜΕΡΑ ΑΛΛΙςΣ 8Α ΣΑΣ ΤΑ ΠΑΡΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ
Anonymous

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Anonymous »

Χαίρετε...
Πρόκειται το Νοέμβρη να παρουσιαστώ στο σώμα αυτό στη Σπάρτη.. Μπορεί κάποιος να δώσει περισσότερες πληροφορίες καθώς και το που έχει μεταθέσεις;

Ευχαριστώ...
Tristan
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 21, 2008 11:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Tristan »

Από φίλους έχω ακούσει ότι έχουν γίνει αρκετές αυτοκτονίες. Αν γίνουν μερικές ακόμα θα κλείσει. Ισχύει κάτι τέτοιο; Οχι μόνο για το ΚΕΕΜ, αλλα γενικότερα. Ευχαριστώ προκαταβολικά..
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11241
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από yandr »

Αρβύλα όσο δεν παίρνει.

Ρίξε και μια ματιά στο άρθρο για τις αυτοκτονίες στο στρατό .
Anonymous

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Anonymous »

Μάγκες στη Σπάρτη θα περάσετε γαμάτααααααααααααααααααα
Μην δίνετε πολύ σημασία σε σπασαρχίδες

Απλά να είστε λίγο τυπικοί και όλα θα πάνε τέλεια.

Οι έξυπνοι γενικά στο στρατό έχουν προβληματάκια

Μην μασάτε, Η σχολή για ΥΕΑ είναι παιδική χαρά

Τα λέμε...
InvisibleHunter
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τρί Αύγ 12, 2008 4:59 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από InvisibleHunter »

κοιτα φιλαρακι μεταθεσεις δεν υπαρχουν συγκεκριμενες... αν εχεις βισμα... παντου μπορει να σε στειλουν!!!
Anonymous

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Anonymous »

Μου ήρθε χαρτί για Σπάρτη... στις 10/11! Τι ξέρουμε για εκεί;
Anonymous

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από Anonymous »

Κεεμ σπαρτη και εγω στις 11/11 απο γιαννενα. καλη θητεια μας
STRATIOTIS9077
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 04, 2008 10:51 am
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από STRATIOTIS9077 »

11/11 κεεμ σπαρτης απο θεσσαλονικη καλη μας θητεια κ καλοι πολιτεσ
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Δημοσίευση από illy »

Αξιζει το κεν; Εικόνα ευχαριστω πολυΕικόνα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης