Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Οβ2017

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από Οβ2017 »

Το όριο ηλικίας ισχύει και για εμάς που είμαστε ήδη 3 χρόνια οβα;
Σειρά 2017

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από Σειρά 2017 »

Φίλε καλησπέρα καλή χρονιά να έχεις Είμαι σειρά 2017 αλλα δεν έχει έρθει ακόμα χαρτι ανανέωσης στην μονάδα μου, ξέρεις λεπτομέρειες σχετικά με αυτό;

στελιος

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από στελιος »

Οβ2017 έγραψε:Το όριο ηλικίας ισχύει και για εμάς που είμαστε ήδη 3 χρόνια οβα;


επειδη δεν μπορω να γινω μελος, υπαρχει καποιιος τροπος να τα πουμε;

Andr
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί Δεκ 24, 2019 1:02 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από Andr »

Παιδιά να ρωτήσω... Ενα φιλαράκι που θα μπει τώρα Ιανουάριο ΣΞ μπορεί να δηλώσει για ΟΒΑ εφόσον έχει ειδικότητα που ζητάνε; η θέλει να έχεις ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα στο στρατό για να κάνεις αίτηση;
Οβ2017

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από Οβ2017 »

Είσαι οβα και εσύ;
Άβαταρ μέλους
antonis_alfa4
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 18, 2019 11:16 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από antonis_alfa4 »

Πρεπει να εχεις τελειωση τον στρατο νομιζω να εισαι Ι1
ανωνυμος

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από ανωνυμος »

Εχω φταξει μια ομαδα στο fb Που λεγετε OBA ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 2020
ανώνυμος

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από ανώνυμος »

ανωνυμος έγραψε:Εχω φταξει μια ομαδα στο fb Που λεγετε OBA ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 2020


αν θέλει κάποιος ας μπει στην ομάδα! !

ΟΒΑ 2017

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από ΟΒΑ 2017 »

Καλησπέρα! Θα έπρεπε να έχεις υπογράψει ένα χαρτί έως τέλη Σεπτεμβρίου 2019... Για να είσαι ακόμη στην δουλειά μάλλον το εκανε το 1ο γρ απευθείας!
O.B.A2017
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Παρ Ιαν 03, 2020 2:43 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από O.B.A2017 »

Έχει έρθει χαρτί για +τρία χρόνια για την σειρά του 2017; Εγώ που είμαι πρώτη σειρά δεν έχει έρθει ακόμα.
ανώνυμος

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από ανώνυμος »

Φάνη τι θα γίνει;
Γιωργος

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από Γιωργος »

Καλημερα παιδια ποτε θα βγει η προκυρυξη εντος ιανουαριο μηπως γνωριζει κανενας ευχαριστω
NAVY

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από NAVY »

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ! ... Κατσε να δουμε φιλε Γιωργο θα την βγαλουν την προκηρυξη; Και αν ναι θα ειναι τωρα τον Γεναρη; ... Η... Στο εγγυς μελλον; Το λεω αυτο φιλε επειδη τους εχει φοβηθει το ματι μου! Αυτοι ειναι ικανοι για ολα! Οποτε αν δεν την δω δημοσιοποιημενη... Δεν τους πιστευω με τιποτα!
qw

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από qw »

NAVY έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΕΟΡΤΑΖΟΝΤΕΣ! ... Κατσε να δουμε φιλε Γιωργο θα την βγαλουν την προκηρυξη; Και αν ναι θα ειναι τωρα τον Γεναρη; ... Η... Στο εγγυς μελλον; Το λεω αυτο φιλε επειδη τους εχει φοβηθει το ματι μου! Αυτοι ειναι ικανοι για ολα! Οποτε αν δεν την δω δημοσιοποιημενη... Δεν τους πιστευω με τιποτα!


μα έβγαλαν φεκ!

coca_cola

Προκήρυξη για ΟΒΑ (2020)

Δημοσίευση από coca_cola »

Για εμάς που υπηρετούμε ήδη να ξερετε ότι το χαρτί για το +3 θα έρθει κατά πάσα πιθανότητα περίπου δύο μήνες πριν λήξει η σύμβαση. Άλλωστε αν έχετε δει και στο army ακόμα βγάζουν πίνακες με άτομα που κόπηκαν για το +3. Φαντάζομαι ότι κοντά στο επόμενο δίμηνο θα βγει και η προκήρυξη για να μπουν οι υποψήφιοι ΟΒΑ.

Μακάρι όσοι το θέλετε πραγματικά να τα καταφέρετε και να γίνετε οι νέοι μας συνάδελφοι.

Λίγα λόγια για να έχετε μια εικόνα πριν μπείτε στη διαδικασία να δηλώσετε.

Θα πρέπει να έχετε απολυθεί με σωματική ικανότητα Ι1 η Ι2.

Η ανακατάταξη γίνετε με το βαθμό και την ειδικότητα που είχατε στη θητεία σας.

Η αρχική τοποθέτηση (εκτιμώ) θα είναι σε κάποια περιοχή της παραμεθορίου καθώς εκεί υπάρχει ανάγκη για ενίσχυση.

Οι υπηρεσίες είναι έως 7 το μήνα. Αναλόγως τη μονάδα μπορεί να τις τερματιζετε η να κάνετε λιγότερες.

Να είστε βέβαιοι ότι θα ζητηθούν αρκετά από εσάς και ότι δεν θα έχετε αντιμετωπιση στρατιωτών. Είμαστε στελέχη οι ΟΒΑ με ευθύνες υποχρεωσεις αλλά και δικαιώματα.

Μακάρι όσοι πραγματικά το θέλετε να μπείτε. Για ότι πληροφορία θέλετε καλύτερα να απευθύνεστε σε εμάς που υπηρετούμε ήδη πάρα να κάνετε εικασίες και να βγαίνει ράδιο αρβύλα.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Nikolaosk και 3 επισκέπτες