501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
thesprotos
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Σάβ Ιουν 23, 2018 7:37 pm
Επικοινωνία:

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από thesprotos »

thesprotos έγραψε:Χαίρετε!

Παρουσιάζομαι στο ΣΥΠΟ: Στρδο «Επχου Προκοπίδη Θωμά» στ' ΕΣΣΟ 2018. Στη μονάδα τοποθέτησης γράφει:501 Μ/Κ ΤΠ/ΕΟΔ. Γνωρίζει κάποιος κάτι ως προς αυτό; Είμαι εξ αναβολής υγείας.



Δεν ξέρει κανείς; Κάποιος που να άκουσε κάτι ή να ήταν στην ίδια κατάσταση με εμένα;

Δ ΕΣΣΟ 2018
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Οκτ 30, 2018 3:38 pm
Επικοινωνία:

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από Δ ΕΣΣΟ 2018 »

Παιδιά καλησπέρα μου, μπήκα στην στρατολογία και μου λέει ότι παρουσιάζομαι στο 595 αερομεταφερομενο ταγμα ( κιλκις) αλλά στο σημείωμα κατάταξης μου λέει στρατόπεδο ζωγκου (ΝΕΑ ΣΑΝΤΑ ΚΙΛΚΙΣ) ΜΟΝΑΔΑ ΤΟΠΟΘΕΤΉΣΕΙΣ 501 Μ/Κ ΤΠ.. Δεν έχω καταλάβει τι γίνετε... Πώς γίνετε να γίνω κόκκινο μπερες που θέλω ξέρει κάποιος?; Και πως είναι εκεί στην Σάντα γιατί δν έχω ακούσει κ τα καλύτερα... Ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
georgech
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 01, 2018 4:38 pm
Τοποθεσία: Στρατιωτης
Επικοινωνία:

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από georgech »

Καλησπερα και εγω παρουσιαζομαι στης 14 στο ζωγκου και μετα μου εχει μοναδα τοποθετησεις στο ραμναλη στο περιβολακι διπλανο χωριο αλλα δεν ξερω τι φαση. Δεν ειμαι αερομεταφερομενη θα μας πανε εκει για κανα 2 μερες και μετα μπουλο στης μοναδες Ασσυρο θα ορκιστουμε και μετα ο καθενας στην μοναδα του
Θοδωρής

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από Θοδωρής »

Καλησπέρα, παρουσιάζομαι με την Εσσο Μαΐου στο στρτπδ προκοπιδη Θωμά, με μονάδα τοποθέτησης 501 μκ/ΤΠ εοδ.. Μήπως υπάρχουν κάποιες πληροφορίες όσον αφορά την μετακίνηση-δρομολόγια αλλά και το τι γίνετε με αυτή την μόναδα; επειδή είμαι από Φθιώτιδα και δεν ξέρω τίποτα.. Ευχαριστώ..
George

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από George »

Χαίρετε παρουσιαζομαι στο 501 μκ στις 7/5 ξέρει κανείς τι παίζει πως είναι τα πράγματα εκεί τα στελέχη κλπ;
Ηλίας

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από Ηλίας »

Καλησπέρα είμαι εξ αναβολής έχω 36 μέρες ακόμα να υπηρετήσω και παρουσιάζομαι εδώ. Ξέρει κανείς τι παίζει σε αυτήν την περίπτωση; Θα κάνω την υπόλοιπη θητεία εδώ ή θα με στείλουν αλλού;
Άβαταρ μέλους
Adam566
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Φεβ 11, 2020 1:03 pm
Επικοινωνία:

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από Adam566 »

Καλησπέρα μάγκες τελείωσα την εκπαίδευση και παρουσιάζομαι την Δευτέρα 17-2 στην ασσηρο 507. Ειμαι Ι4 οποίος μπορεί να βοηθησει με πληροφορίες γενικοτερα θα του ήμουν ευγνώμων!! Εννοω τι παίζει με υπηρεσίες. μέσα-έξω, εγκαταστάσεις, γενικά η θητεία κτλ
SakisAridaios
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Μάιος 28, 2020 10:09 pm
Επικοινωνία:

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από SakisAridaios »

Καλησπέρα μάγκες ποιός παρουσιάζεται 501 μκ Άσσηρος ; Ιούνιο
supermario91
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 09, 2020 5:05 pm
Επικοινωνία:

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από supermario91 »

Εγώ φίλε, ήταν να παρουσιαστώ χτες και πήγα με τεστ από το εξωτερικό που ήταν αρνητικό στις 2 του μηνός και δεν με δέχτηκαν, μου είπαν πρέπει να μπεις σε καραντίνα και να έρθεις αφότου έχεις συμπληρώσει 7 μέρες. Για πότε είσαι εσύ να παρουσιαστείς;
Τάσος

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από Τάσος »

Φίλε Νικο 211 είμουν και εγώ το 1992 στην Ηγουμενίτσα και έπειτα στα Γιαννιτσά και στο 501 ΜΤΠ. Είμουν σειρά 91 Δ 213 σειρά
Mike

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από Mike »

Αυτό το στρατόπεδο είναι για ανίκανους μόνο με βύσμα μπαίνεις.

ΚαποιοςΠανος

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από ΚαποιοςΠανος »

Παίδες Άσσηρο διαβιβάσεις λέει τίποτα; Έχω ακούσει από παιδιά που ήταν εκεί ότι είναι καλά, μπορεί κανείς να πει; Ευχαριστώ
yanis13
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 04, 2020 12:35 pm
Επικοινωνία:

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από yanis13 »

ΚαποιοςΠανος έγραψε: Παίδες Άσσηρο διαβιβάσεις λέει τίποτα; Έχω ακούσει από παιδιά που ήταν εκεί ότι είναι καλά, μπορεί κανείς να πει; Ευχαριστώ
Παρα πολυ καλα στην Ασσηρο
Αλεξης

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από Αλεξης »

Κανείς άλλος που παρουσιάζεται Άσσηρο από βδομάδα;

Επίσης, μια ολίγον τι χαζή ερώτηση. Η μονάδα τοποθέτησης είναι μέσα στο στρατόπεδο ή πάμε σε άλλο κοντινό; Κάτι διάβασα ότι πολλοί που παρουσιάζονται Άσσηρο, μετά τους πάνε Νέα Σάντα.

Γραικος

501 Μ/Κ ΤΠ - Άσσηρος

Δημοσίευση από Γραικος »

Απο που εισαι σειρα εγω μπενω αυριο
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης