Μεταθέσεις 8μηνων 2011 Δ2 ΕΣΣΟ

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Νικος

Μεταθέσεις 8μηνων 2011 Δ2 ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Νικος »

Λοιπον, ειμαι Σαμο. Δ2 8μηνο. Ακομα περιμενουμε. Η πλακα ειναι οτι εχει ερθει χαρτι απο το ΓΕΣ να μην μας δηλωσουν στους εκλογικους καταλογους, γιατι υποτιθεται οτι οι μεταθεσεις θα βγουν πριν τις εκλογες. Μ λιγα λογια δεν μας δωσαν την επιλογη που θα ψηφισουμε. Υπαρχουν δυο τινα:
α) Οι μεταθεσεις ερχονται εδω στην καλυτερη των περιπτωσεων τη Δευτερα, φευγουμε Τριτη γιατι τοτε εχει πλοιο,2-3 μερες φυλλο πορειας αναλογως τη μεταθεση, οποτε μιλαμε για Παρασκευη-Σαββατο στο καινουριο στρατοπεδο. Απο εκει μας διωχνουν για να παμε να ψηφισουμε. Ελα ομως που εγω, για παραδειγμα δεν ψηφιζω στον τοπο που εχω δηλωσει κατοικια... Και δεν διαθετω τα λεφτα να παω να ψηφισω... Ετσι ο στρατος, μην δινοντας μου την επιλογη να διαλεξω να ψηφισω στον τοπο του στρατοπεδου μου στερει την ψηφο μου!
β) Οι μεταθεσεις δεν ερχονται πριν τις εκλογες, παλι γινεται το ιδιο γιατι πρεπει ν παω να ψηφισω μακρια, και επισης αναγκαζομαι να πηγαινοερχομαι στο νησι...
Οι κυριοι ειναι απαραδεκτοι, παιζουν με την υπομονη μας... Εκει που σταματαει η λογικη, ξερετε τι ξεκιναει...
sickdrummer

Μεταθέσεις 8μηνων 2011 Δ2 ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από sickdrummer »

Μάγκες μου ρθε η μεταθεση εμενα, την Πεμπτη ανεβαινω Διδυμοτειχο, ξεχρεωνω και φευγω για Αυλώνα! Λογικά θα σας ερθουν και σας τωρα!
Νίκος

Μεταθέσεις 8μηνων 2011 Δ2 ΕΣΣΟ

Δημοσίευση από Νίκος »

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!
Λέσβο περιμένουμε ακόμα, όποιος έχει νέα please post.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες