ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
aggelos2288
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2012 4:25 am
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από aggelos2288 »

Jonas11 έγραψε:Ποιος ειπε θα εισαι ανεργος; Δεν ξερω για μισθο


σορρυ που σε πριζω κιολας αλλα μιας και βρηκα καποιον που ξερει θελω να ξεζουμισω πληροφοριες Εικόνα

δηλαδη μετα απο ουκ στα 35-40 μπορω να ασχοληθω με κατι που εχει σχεση με Ε. Δ εστω προπονητεις... Η γενικα κατι που η υπηρεσια μου ως ουκ θα μετραει πολυ;
Άβαταρ μέλους
Jonas11
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2011 11:17 pm
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από Jonas11 »

Ρε θα σαι στ πολεμικο ναυτικο με την ειδικοτητα που εχεις απ τ σμυν. Τα χεις παρεξηγησεις λιγο τα πραγματα η μου φαινεται>
Άβαταρ μέλους
Jonas11
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2011 11:17 pm
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από Jonas11 »

Και ποιος ειπε οτι θα βγαλεις το σχολειο της δυκ τοσο ευκολα?
Άβαταρ μέλους
aggelos2288
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2012 4:25 am
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από aggelos2288 »

Jonas11 έγραψε:Και ποιος ειπε οτι θα βγαλεις το σχολειο της δυκ τοσο ευκολα;


Δεν ειπα πουθενα οτι θα το βγαλω και ευκολα κιολας. Απλα ρωταω για να μαζεψω πληροφοριες.

και το ξερω οτι μετα απο ουκ μπορω να παω στα πλοια με την ειδικοτητα απτην σχολη μου... Εγω θελω να μαθω τι αλλες δουλεις στο στρατο θα μπορουσα να κανω μετα τα ουκ εκτος απτο να γυρισω στα πλοια
Αλέξης
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 527
Εγγραφή: Τετ Μάιος 12, 2010 12:51 am
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από Αλέξης »

Κατ αρχήν. Τελειώνοντας τη σχολή μπορείς ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ να παρακολουθήσεις κάποιο σχολείο ειδικών δυνάμεων. Άν το τελειώσεις, πλέον απλά μένεις με τη δοξα :p Και δεν είναι σίγουρο ότι θα είσαι πάντα σε μονάδα ειδικών δυνάμεων... Είσαι απλά ένας στρατιωτικός ο οποίος έχει κάποια παραπάνω προσόντα... Αυτό είναι όλο...
Άβαταρ μέλους
Jonas11
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2011 11:17 pm
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από Jonas11 »

Αλέξης έγραψε:Κατ αρχήν. Τελειώνοντας τη σχολή μπορείς ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ να παρακολουθήσεις κάποιο σχολείο ειδικών δυνάμεων. Άν το τελειώσεις, πλέον απλά μένεις με τη δοξα :p Και δεν είναι σίγουρο ότι θα είσαι πάντα σε μονάδα ειδικών δυνάμεων... Είσαι απλά ένας στρατιωτικός ο οποίος έχει κάποια παραπάνω προσόντα... Αυτό είναι όλο...
για τα ουκ που αναφερεται το παιδι πανω ισχυει οτι 2 χρονια πλοιο και μετα το σχολειο των βατραχανθρωπων και αν δεν τα καταφερεις επιστρεφεις εκει που ησουνα.

Άβαταρ μέλους
aggelos2288
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2012 4:25 am
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από aggelos2288 »

Μια ερωτηση ακομα παιδια.

Αμα αποτυχω να περασω την σχολη της ουκ την πρωτη φορα, γινεται να ξαναπροσπαθησω; Και αν ναι μεχρι ποσες φορες η μεχρι τη ηλικια;
Άβαταρ μέλους
Jonas11
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 20, 2011 11:17 pm
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από Jonas11 »

Γινεται εχει οριο ηλικιας νομιζω ειναι 28 αλλα δεν ειιμαι τελειως σιγουρος, παντως σιγουρα εχει οριο
Άβαταρ μέλους
aggelos2288
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2012 4:25 am
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από aggelos2288 »

Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση Εικόνα
Άβαταρ μέλους
roverr24
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 917
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 9:59 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: λογοτεχνία
Επάγγελμα: Naval engineering officer
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από roverr24 »

Το προσον ειναι να γινει καποιος τεχνιτης ιπταμενων μεσων του ΠΝ, η ηλεκτρονικος, η τεχνιτης ΜΕΚ και μετα απο χρονια θα ειναι περιζητητος για δουλειες εξω, αφηστε τα ΟΥΚ, τα ουκ προσφερουν κουσουρια και ειναι εντελως αντιθετα της λογικης, δεν προσφερουν καν στρατιωτικα προσοντα, χεστηκε ο διπλανος σου αν εσυ εχεις τελειωσει ΟΥΚ
Άβαταρ μέλους
aggelos2288
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2012 4:25 am
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από aggelos2288 »

roverr24 έγραψε:Το προσον ειναι να γινει καποιος τεχνιτης ιπταμενων μεσων του ΠΝ, η ηλεκτρονικος, η τεχνιτης ΜΕΚ και μετα απο χρονια θα ειναι περιζητητος για δουλειες εξω, αφηστε τα ΟΥΚ, τα ουκ προσφερουν κουσουρια και ειναι εντελως αντιθετα της λογικης, δεν προσφερουν καν στρατιωτικα προσοντα, χεστηκε ο διπλανος σου αν εσυ εχεις τελειωσει ΟΥΚ


εμενα πρωσοπικα ο στοχος μου ειναι μονο ουκ... Αμα ειναι να παω για να μεινω στο ναυτικο, αποψη μου καλυτερα καποιος να παει για εμποροπλοιαρχος να χεστει κ στα λεφτα. Την ουκ δεν θα την ακολουθισω εξαλου για να εχω στρατιωτικα προσοντα η για να με θαυμαζουν η διπλανη μου, το κανω γιατι το γουσταρω
Άβαταρ μέλους
roverr24
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 917
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 9:59 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: λογοτεχνία
Επάγγελμα: Naval engineering officer
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από roverr24 »

Συμφωνοι, εχει ενδιαφερον αλλα ποσο καιρο θα το κανεις; και εκτος αυτου μην νομιζεις οτι οι ΟΥΚ ειναι τα παλληκαρια που θα σωσουν την Ελλαδα, πεφτει ναρκωτικο και αναβολικα συννεφο

Άβαταρ μέλους
aggelos2288
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2012 4:25 am
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από aggelos2288 »

roverr24 έγραψε:Συμφωνοι, εχει ενδιαφερον αλλα ποσο καιρο θα το κανεις;και εκτος αυτου μην νομιζεις οτι οι ΟΥΚ ειναι τα παλληκαρια που θα σωσουν την Ελλαδα, πεφτει ναρκωτικο και αναβολικα συννεφο



κατσε ρε φιλε εισαι ουκ κ ξες οτι πεφτει ναρκωτικο; Και μη μου μου πεις ετσι εχεις ακουσει...

το οτι πεφτει ναρκωτικο και αναβολικα μεσα στον στρατο δεν το πιστευω εκτος και αν εχεις αποδιξεις.
τωρα αμα οντως εχει γινει περιστατικο με κανα στελεχος της ουκ και παλι δεν μπορεις να λες οτι ολοι κανουνε.

εκτος και αν πιασαν κανεναν της ουκ με ναρκωτικα η αναβολικα οπως λες και δεν τον κανανε τιποτα. Σε αυτη την περιπτωση τη να πω, ντροπη και αισχος

Άβαταρ μέλους
roverr24
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 917
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 25, 2009 9:59 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: λογοτεχνία
Επάγγελμα: Naval engineering officer
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από roverr24 »

Ελα τωρα ο κοσμος το χει τουμπανο κ αυτοι κρυφο καμαρι, ΔΕΝ ειμαι ΟΥΚΑΣ οχι, εχω ομως αμεση σχεση με το ΠΝ... Δεν ειναι ο τελειος και αγαστος κοσμος της φιλοπατριας και τα καλα παιδια που νομιζεις πιστεψε με.Και μη μου πεις οτι δεν ξερεις τι γινεται σε ξενους στρατους πολυ καλυτερους. Το ναρκωτικο παει συννεφο, θες Βιετναμ; Αφγανισταν; Ασε τωρα, μπες και μετα το συζηταμε και δεν ειπα φυσικα οτι ολοι ειναι ετσι, αλλα υπαρχει σαπιλα οπως παντου αλλωστε

Άβαταρ μέλους
aggelos2288
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 05, 2012 4:25 am
Επικοινωνία:

ΣΜΥΝ: Σταδιοδρομία μετά τη Σχολή

Δημοσίευση από aggelos2288 »

roverr24 έγραψε:Ελα τωρα ο κοσμος το χει τουμπανο κ αυτοι κρυφο καμαρι, ΔΕΝ ειμαι ΟΥΚΑΣ οχι, εχω ομως αμεση σχεση με το ΠΝ... Δεν ειναι ο τελειος και αγαστος κοσμος της φιλοπατριας και τα καλα παιδια που νομιζεις πιστεψε με.Και μη μου πεις οτι δεν ξερεις τι γινεται σε ξενους στρατους πολυ καλυτερους. Το ναρκωτικο παει συννεφο, θες Βιετναμ; Αφγανισταν; Ασε τωρα, μπες και μετα το συζηταμε και δεν ειπα φυσικα οτι ολοι ειναι ετσι, αλλα υπαρχει σαπιλα οπως παντου αλλωστε



ακριβως.

φυσικα κ δεν πιστευω οτι ουκ ειναι ο τελειος κοσμος κτλ, ειπαμε δεν ειμαι κ φαντασιοπληκτος.

αλλα το να κανει καποιος χρηση δεν ειναι αναγκη να περνουμε κ ολους τους αλλους μαζι του και να τους βαζουμε στο ιδιο καζανη
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης