ΑΕΚ 2010 - 2011

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
aggeliki93
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 5:22 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από aggeliki93 »

Αρα καλα λεω εγω οτι οι ομαδες εχουν γινει μαγαζακια! Επιχειρησεις πολυεθνικων! Α ρε τι σου κανει το χρημα...
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από Signaller »

aggeliki93 έγραψε:Αρα καλα λεω εγω οτι οι ομαδες εχουν γινει μαγαζακια! Επιχειρησεις πολυεθνικων! Α ρε τι σου κανει το χρημα...
Δεν είναι και τόσο αρνητικό αυτό.
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
aggeliki93
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 5:22 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από aggeliki93 »

Ειναι γιατι πλεον δεν μιλαμε για ομαδες και αθλητισμο αλλα για οικονομικα τσανακια! Δλδ εμεις που δεν εχουμε βγενο να παμε να πνιγουμε... Αλλα να σου πω και χαρη τους κανουμε που ακομα δεν εχουμε βρει το λεφτα που χρειαζομαστε... Γιατι βλεπεις πως ακομα και χωρις λεφτα ειμαστε στανταρ τριτοι αντε τεταρτοι αλλοι πεφτανε στη β εθνικη!
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από Signaller »

aggeliki93 έγραψε:Ειναι γιατι πλεον δεν μιλαμε για ομαδες και αθλητισμο αλλα για οικονομικα τσανακια! Δλδ εμεις που δεν εχουμε βγενο να παμε να πνιγουμε... Αλλα να σου πω και χαρη τους κανουμε που ακομα δεν εχουμε βρει το λεφτα που χρειαζομαστε... Γιατι βλεπεις πως ακομα και χωρις λεφτα ειμαστε στανταρ τριτοι αντε τεταρτοι αλλοι πεφτανε στη β εθνικη!
Κοίτα, και εγώ αγαπάω την ομάδα μου, αλλά άμα μου λέγανε να τα σπρώξω χοντρά (για εκατομμύρια) τότε κάπου πρέπει να το δω και σαν μαγαζί. Τί, έτσι στο δρόμο τα βρίσκουμε τα εκατομμύρια ;
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
aggeliki93
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 09, 2010 5:22 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από aggeliki93 »

Ενταξει αν το θετεις ετσι το δεχομαι!
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Πλεον το ποδοσφαιρο κ ειδικα απο την στιγμη που εχει μπει στο στοιχημα ειναι ενα μεγαλο πλυντηριο. Οσοι εχουν λεφτα τα ριχνουν σε μια ομαδα κ βγαζουν τα 3πλα σε συντομο διαστημα! Προβατα ειμαστε ολοι μας, καθε οπαδος απο καθε ομαδα! Στην αεκ επεσαν σαν τα κορακια, τοσα χρονια μας πινουν το αιμα! Πχ. Ψωμιαδης, κουγιας πιο παλια κ παει λεγοντας! Εγω παω στο γηπεδο για να δω την αεκ, δεν παω να δω κανεναν προεδρο, κανεναν παικτη, κανεναν προπονητη! Θεαμα θελω κ ας τρωο 4αρες.
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από mak »

δημητρης25 έγραψε:Πλεον το ποδοσφαιρο κ ειδικα απο την στιγμη που εχει μπει στο στοιχημα ειναι ενα μεγαλο πλυντηριο. Οσοι εχουν λεφτα τα ριχνουν σε μια ομαδα κ βγαζουν τα 3πλα σε συντομο διαστημα! Προβατα ειμαστε ολοι μας, καθε οπαδος απο καθε ομαδα! Στην αεκ επεσαν σαν τα κορακια, τοσα χρονια μας πινουν το αιμα! Πχ. Ψωμιαδης, κουγιας πιο παλια κ παει λεγοντας! Εγω παω στο γηπεδο για να δω την αεκ, δεν παω να δω κανεναν προεδρο, κανεναν παικτη, κανεναν προπονητη! Θεαμα θελω κ ας τρωο 4αρες.
Θεαμα απο ποιον; Αφου δε θες να βλεπεις τους παιχτες... Ποιοι θα κανουν το θεαμα; Ο αερας;Εικόνα.4 αρες ελπιζω να μην τρωτε. Μονο απο τον Παναθηναικο να χανετε... Χανουμακια... Εικόνα αα και το... (τρωο) ειναι ρημα... Εικόνα ...
moikanosEdessa
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Αύγ 27, 2010 10:54 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από moikanosEdessa »

Αν δεν μιλαμε και καθομαστε σε μια γωνία να μας κυβερνάνε ο καθε ΚΟΝΤΟΣ και ο καθε ΑΓΑΜΙΔΗΣ τι περιμενετε να λενε οι Παοκτσίδες, δεν ξερω αν το εχετε ακουσει αλλα λενε "φωνη λαου οργη θεου",(αυτο με αφορμή ενα προηγούμενο μύνημα). Ωστοσο εγω με την πρωσοπική και ταπινή μου αποψη πιστευω οτι πρεπει να φυγουν οι "και καλα επαγκελματιες" και να ρθουν
η ακόμα και να πρωοθηθουν οι ΑΕκτσιδες (στην καρδια), ετσι μπορει παλι να τρωμε 4αρες αλλα τουλαχιστον θα ξερουμε οτι οι 11 που ειναι μεσα εχουν υδρωσει την φανελα και εχουν δωσει το 100%.
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Ευχαριστω για το μαθημα ορθογραφιας! Το εγραψα αναποδα γιατι βιαζομουν!Εικόνα μιλησα για παιχτες ατομικα... Οχι σαν συνολο! Καλο συνολο=θεαμα. Μην ξεχνας τα "παλτα" που εχω φετος παλι δεν τα κερδισε η υπερομαδαρα σου. Το αντιθετο, περιμενεις στην γωνια να τα αγορασεις! Δεν πειραζει, καλοφορετα
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από mak »

δημητρης25 έγραψε:Ευχαριστω για το μαθημα ορθογραφιας! Το εγραψα αναποδα γιατι βιαζομουν!Εικόνα μιλησα για παιχτες ατομικα... Οχι σαν συνολο! Καλο συνολο=θεαμα. Μην ξεχνας τα "παλτα" που εχω φετος παλι δεν τα κερδισε η υπερομαδαρα σου. Το αντιθετο, περιμενεις στην γωνια να τα αγορασεις! Δεν πειραζει, καλοφορετα
ποιον να αγορασω. Τον γερολυμπεροπουλο που αντρωθηκε στον ΠΑΟ. Ή τον Τζιμπουρ και μπλανκο. Πλακα μου κανεις. Αν μιλας για τον σκοκο... Δωστε τον στο γαυρο.
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Εσυ κανεις κουμαντο για τις μεταγραφες; Εσενα ρωταει πρωτα ο πατερας; Γεια σου προεδρε! Δες τις δηλωσεις του τεος προπονητη σου για τον μπλανκο, για τον σκοκο για τον μαιστοροβιτς παλιοτερα! Θεσεις που εχεις το hamer τον ζαν αλέν μπουμσόνγκ, δευτερο επιθετικο τον πετροπουλο που δεν κανει να παιζει ουτε 5x5 κ το τρενο που ακουει στο ονομα govou ασχετο εαν κανει στασεις μονο σε καμια μπυραρια.
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από mak »

δημητρης25 έγραψε:Εσυ κανεις κουμαντο για τις μεταγραφες; Εσενα ρωταει πρωτα ο πατερας; Γεια σου προεδρε! Δες τις δηλωσεις του τεος προπονητη σου για τον μπλανκο, για τον σκοκο για τον μαιστοροβιτς παλιοτερα! Θεσεις που εχεις το hamer τον ζαν αλέν μπουμσόνγκ, δευτερο επιθετικο τον πετροπουλο που δεν κανει να παιζει ουτε 5x5 κ το τρενο που ακουει στο ονομα govou ασχετο εαν κανει στασεις μονο σε καμια μπυραρια.
1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 11 24 19 10 +9 7 3 1 4 2 0 3 1 1 3 2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10 24 23 5 +18 8 0 2 6 0 0 2 0 2 0 3. ΚΑΒΑΛΑ 11 18 12 9 +3 5 3 3 3 1 2 2 2 1 4. Π. Α. Ο. Κ. 11 17 12 12 0 5 2 4 3 1 1 2 1 3 5. A.E.K. 11 16 17 13 +4 5 1 5 4 1 0 1 0 5 3 6. ΑΡΗΣ 11 16 8 9 -1 5 1 5 3 1 2 2 0 3 0 7. ΗΡΑΚΛΗΣ κοιτα που ειναι το Αεκακι... Και τα πολλα λογια ειναι φτωχια. Για να φτασετε κορυφη σε λιγο θα θελετε κιαλια. Κοιταχτε να κερδιζετε καμια μικρη ομαδα... Και ασε τον Παο... Εμεις εχουμε τον ΣΙΣΕ.10 ΓΚΟΛ... Εσεις ποιον εχετε πρωτο σκορερ... Ουτε στους πρωτους πεντε δεν υπαρχετεΕικόναΕικόνα ...
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Περα απο αυτον ποιον εχεις; Θα παιζει σε ολα παιχνιδια φετος; Χωρις αυτον, αυτη η ομαδα που εχεις φετος ειναι ενα τιποτα, ολος ο κοσμος το ξερει κ το βλεπει. Πρεπει να το καταλαβεις κ εσυ νομιζω! Το πρωταθλημα τελειωνει τον μαιο. Ελα να συζητησουμε καλυτερα τοτε για πρωτη-δευτερη θεση κ για την συνεχεια της ουρας! Κανε κανενα ταμα τωρα να κερδισουμε τον γαυρο το σαββατο, ξερεις εσυ οτι εκανες περσυ κ ασε τις υποθεσεις!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από mak »

Δε με ενδιαφερει το μεταξυ σας παιχνιδι. Εμεις να ειμαστε πρωτοι και δε με νοιαζει... Και δεν εχουμε μονο Σισε... Ο Λαζαρος σε χαλαει; Ο Λετο, Νινης, Βυντρα. Εχει παρει τα πανω του τελευταια... Κανουμε και επικες ανατροπες βλεπεις. Με γαυρο και Ηρακλη... Καλη επιτυχια με τον γαυρο αν και μας βολευει και το Χ...
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

ΑΕΚ 2010 - 2011

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Εισαι πρωτος, μπραβο σου θα μεινεις πρωτος ομως; Ο λαζαρος ειναι ενα κλικ καλυτερος απο τον blanco, ο λετο ιδιος με τον scoco οποτε θελει κανει παπαδες, αλλες φορες ουτε να κουνηθει δεν μπορει οσο για τον βυντρα μια τον ανεβαζετε μια τον κατεβαζετε γιατι ειναι μετριος παιχτης! Ο γαυρος ναι, η υπερ ομαδαρα, παιζει μπαλα 50 λεπτα κ μετα περιμενει να Περασουν τα υπολοιπα 40 γιατι δεν εχουν ανασες. Οσο για τον ηρακλη ωραιο παιχνιδι, ανατροπη τα εχει αυτα το ποδοσφαιρο!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες