Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Διαμαρτυρήθηκα σε...

Το δημοψήφισμα λήγει την Κυρ Μαρ 07, 2010 3:11 pm

Δικτυακό τόπο (πχ. zugla.gr)
15
52%
Τηλεοπτικό κανάλι (πχ. email στο Mega)
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Εφημερίδα / περιοδικό (π.χ. Τα Νέα)
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Στο υπουργείο άμυνας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Διαμαρτυρήθηκα αλλού
3
10%
Δεν διαμαρτυρήθηκα
11
38%
 
Σύνολο ψήφων: 29

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ελενη

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από ελενη »

Ειμαι κ γω μεσα! στειλτε μου ομως κανενα mail να στειλω κ γω
Δημητρης

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Δημητρης »

Μονο ο τριαντφιλοπουλος μπορει να το δει σοβαρα το θεμα http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=12&mid=94 εχω εχω στειλει εδω. Καντετο και εσεις παιδια ολοι μαζι θα εχουμε δυναμη! Να φανει η αξιοκρατια που ελεγαν!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Σας είχε υποσχεθεί κανείς αξιοκρατία ρε παιδιά; Σας το είχε υπογράψει κανένας; Είπαμε για να είναι ενας διαγωνισμός αξιοκρατικός πρέπει να είναι υπο την παρακολούθηση του ΑΣΕΠ. Εφόσον δεν γίνετε κάτι τέτοιο. Μην λέτε για αξιοκρατία κτλπ
Δημητρης

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Δημητρης »

Και πρεπει να αναχθουμε αυτην την απαραδεχτη κατασταση;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Εσύ φίλε δημήτρη αν είχες βύσμα και περνούσες θα σε έκαιγε αν ήτανε αξιοκρατική η διαδικασία?
Δημητρης

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Δημητρης »

ΓΜΑΚ έγραψε:Εσύ φίλε δημήτρη αν είχες βύσμα και περνούσες θα σε έκαιγε αν ήτανε αξιοκρατική η διαδικασία;


Φιλε εδω δεν μας λενε γιατι δεν περασαμε, ουτε δηκαιολογια δεν εχουν! Ας μας εβγαζαν αποτυχον και δεν συμβενει μονο σε εμενα κατι τετοιο αλλα σε πολλους. Αν μπεις στην θεση μου θα και στην θεση τοσων παιδιων που δεν περασαν αδικα θα καταλαβεις! Και ποιος σου ειπε οτι βαλαμε μεσον; Το να ανεχεσε την αδικια ειναι σαν να αδικεις ο ιδιος.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Και ποιος σου είπε ρε φίλε οτι αν περνούσα. Θα καθόμουνα να ασχοληθώ με την καμπούρα του άλλου. Εγώ την ζωή μου θα κοιτάξω να φτιάξω. Δεν θα με σώσει κανένας άλλος.
μπατζής

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από μπατζής »

Ένα δικό μου πρόσωπο Που έκανε αίτηση Έχει περί τα 600 μόρια... Είναι προς το παρόν επιτυχών, λόγω μορίων αλλά πολλοί φίλοι μας βρέθηκαν από τις πρώτες θέσεις στις τελευταίες (τουλάχιστον 5 γνωστοί μου), ειδικά ένας απο 2ος βγηκε 30 θέσεις πιο κάτω και εκτός διαδικασίας, πως γίνεται αυτό... ; Δηλαδή τα 30 άτομα που πέρασαν το γνωστό μου τι προσκόμισαν και που; ... αφού τα μόρια είχαν ήδη βγει... Πως πήραν παραπάνω μόρια; , αν είναι έτσι να μη ζητάνε χαρτιά, ποιος μου λέει εμένα οτι τώρα δεν θα πάρουν και μερικούς ξεκάρφωτους, που δεν έχουν κάνει καν αίτηση στην αρχή; Και απλα μετα τα Χριστούγεννα τους ήρθε η θεία φώτιση να συμμετέχουν στο διαγωνισμό...
Δημητρης

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Δημητρης »

ΓΜΑΚ έγραψε:Και ποιος σου είπε ρε φίλε οτι αν περνούσα. Θα καθόμουνα να ασχοληθώ με την καμπούρα του άλλου. Εγώ την ζωή μου θα κοιτάξω να φτιάξω. Δεν θα με σώσει κανένας άλλος.


Οκ κανε οτι θες! Εγω εκανα μια προταση στα παιδια που νιωθουν αδικιμενα!
ΚΩΣΤΑΣ

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ »

Δημητρης έγραψε:
ΓΜΑΚ έγραψε:Και ποιος σου είπε ρε φίλε οτι αν περνούσα. Θα καθόμουνα να ασχοληθώ με την καμπούρα του άλλου. Εγώ την ζωή μου θα κοιτάξω να φτιάξω. Δεν θα με σώσει κανένας άλλος.


Οκ κανε οτι θες! Εγω εκανα μια προταση στα παιδια που νιωθουν αδικιμενα!


συμφωνω να το κανουμε θεμα στα καναλια εμενα δεν μου μετρησαν την προυπηρεσια κ ειχα στειλει βεβαιωση εργοδοτη κ ασφαλιστικου φορεα, κ το πρωι ημουν 65 στην σειρα βαθμολογιας κ απο το μεσημερι κ μετα ειμαι στην 171 θεση, που ειναι η αξιοκρατια που λεγανε; Επρεπε να βγουν πινακες με ονοματα κ μορια

ελενη

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από ελενη »

Εστειλα κ γω mail. ειμαι μεσα για τοιδηποτε
MARIA

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από MARIA »

Γειας παιδια αν δν εχετε βισμα μην πηγαινεται καθολου τα λαμογια του πασοκ τοσο καιρο τα κοσκινιζαν καλα να παρουν τα δικα τους παιδια τα τηλ. υπουργου σε καθε σπιτη και τωρα θελουν να πουνε με κριτηρια και διαφορες μπουρδες. να βγουμε ολοι στα καναλια και να κανουμε παραπονα
ΚΩΣΤΑΣ

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ »

Εστειλα κ εγω ιμαιλ Στον τριανταφυλλοπουλο. Συνεχιστε να στελενετε γιατι πρεπει να γινει θεμα η κοροιδια τους.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11245
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από yandr »

Να βάζετε Link προς το φόρουμ για να γίνω και εγώ κάποτε πλούσιος Εικόνα
helen
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 10, 2009 3:19 am
Τοποθεσία: αλεξ/πολη
Επικοινωνία:

Διαμαρτυρία για τα αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από helen »

Παιδια και περυσι εδωσα και φετος. Και τις δυο φορες χωρις μεσον. Περυσι δεν περασα Φετος περασα. Καταλαβαινω την απογοητευση σας αλλα περυσι που δεν περασα δεν ειπα ποτε οτι περασαν τα βυσματα. Μην στενοχωριεστε και ξαναδωστε.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες