Προστασία μελών από υβριστικά μηνύματα

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Προστασία μελών από υβριστικά μηνύματα

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ναι αλλά δεν γίνεται για 3-4 "παιδάκια" να χαλάσει η καλή εικόνα του φόρουμ
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Προστασία μελών από υβριστικά μηνύματα

Δημοσίευση από Su-35 »

yandr έγραψε:Ενεργοποιείται η έγκριση των μηνυμάτων από Στρατοπεδάρχες πριν την δημοσίευσή του, για τα νέα ή μη εγγεγραμμένα μέλη.

...

Τωρα που γυριζει εχω να πεταξω και εγω μια προταση στο τραπεζι. Να μπορουν να ποσταρουν μονο τα εγγεγραμμενα μελη. Η ενεργοποιηση ενος νεου μελους να γινεται μετα την εγραφη του κωδικου (απο τον ιδιο) που θα εχει αποσταλει στο κινητο του... Δοκιμασε να γινεις μελος στο gameover και θα καταλαβεις τι εννοω.

Θεωρω επισης οτι η εγκριση των μηνυματων των επισκεπτων και νεων μελων δεν θα εχει καλη αποδοση οπως στο site με τα νομισματα. Εδω τα ποστς ειναι εκατονταδες και θελει πολυ χρονο για να τα τσεκαρετε ολα καθημερινα.

Καποια στιγμη θα πρεπει να πεσει το βαρος και στην ποιοτητα και οχι στην ποσοτητα. Γεμισαμε καφρους.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Προστασία μελών από υβριστικά μηνύματα

Δημοσίευση από Rafale »

Σαφως. Αναλογα τι βαζεις γραμμη και στοχο για το φορουμ. Θα συμφωνησω με su-35 "Καποια στιγμη θα πρεπει να πεσει το βαρος και στην ποιοτητα και οχι στην ποσοτητα. "

...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Rafale την Τετ Αύγ 04, 2010 4:01 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11243
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προστασία μελών από υβριστικά μηνύματα

Δημοσίευση από yandr »

Su-35 έγραψε:
yandr έγραψε:Ενεργοποιείται η έγκριση των μηνυμάτων από Στρατοπεδάρχες πριν την δημοσίευσή του, για τα νέα ή μη εγγεγραμμένα μέλη.

...

Τωρα που γυριζει εχω να πεταξω και εγω μια προταση στο τραπεζι. Να μπορουν να ποσταρουν μονο τα εγγεγραμμενα μελη. Η ενεργοποιηση ενος νεου μελους να γινεται μετα την εγραφη του κωδικου (απο τον ιδιο) που θα εχει αποσταλει στο κινητο του... Δοκιμασε να γινεις μελος στο gameover και θα καταλαβεις τι εννοω.

Καποια στιγμη θα πρεπει να πεσει το βαρος και στην ποιοτητα και οχι στην ποσοτητα. Γεμισαμε καφρους.
καλώς τον!

Για την εγγραφή νέου χρήστη απαιτείται πλέον ενεργοποίηση από τον διαχειριστή.

Για το κινητό θεωρώ ότι είναι υπερβολικό...

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11243
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Προστασία μελών από υβριστικά μηνύματα

Δημοσίευση από yandr »

Su-35 έγραψε: Γεμισαμε καφρους.
Ο ίδιος είναι...

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες