Διαγραφές μελών

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Rafale »

illy έγραψε:Λυπαμαι αλλα το συγκεκριμενο ηταν ανεκδιηγητο! Ελεος ρε παιδια! Απλα οπως ειπε+ο Σου ειναι πιο εντιμο να πει στον αλλον οτι δεν σε συμπαθω απο το να τον μπαναρει! Κ στο κατω κατω κ εγω παντα γραφω χωρις τονους-το θεωρω χρονοβορο-, δεν μου εκανε κανεις παρατηρηση! Κ ξαναλεω οτι εχετε χασει τον αρχικο σκοπο του φορουμ... Εσυ ο ιδιος ειπες οτι δεν ειστε τιμωροι αλλα τελικα αυτο αποδεικνυεται οτι ειστε... Κ ξαναλεω τελος οτι πρεπει να αλλαξετε τακτικη διοτι θα αρχισουν να ξενερωνουν μελη κ μη... Φιλικα παντα!
Ιλακι μου δεν πειραζει ολα οκ προχωραμε μπροστα αλλωστε μπορει και ο νασσος να μην ηξερε οτι δεν ηξερα οτι πρεπει να βαζουμε και τοννους για τα μικρα να το γραφω ενημερωθηκα αλλα για τους τοννους οχι ολα καλα λοιπον κακιες δεν κρατω παρα μονο ενεργειες.Εικόνα
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Marina2 »

illy μου κ εγώ αυτό ειπα εχθες. Πολλές φορες γράφω χωρίς τόννους κ δεν το θεωρούσα κ εγω η ίδια σημαντικο, να σου πω την αλήθεια μου. Ειναι θέμα κ κεκτημένης ταχύτητας. Επίπλεον θεωρώ ότι με μια γενικότερη σύσταση προς ολα τα μέλη του forum στη κατηγορία παρατηρήσεις σχετικά με το site, θα ηταν υπερ αρκετο. Δεν πιστευω οτι το ban Που εγινε (δεν ξερω κ ποιος το εκανε) ηταν σωστό χωρις ποτε να εχω δει ουτε ενα ποστ που να αναφέρει οτι πρεπει να προσεχουμε την ορθογραφία κ τους τόννους, ωστε να ειμαστε ολοι ενημερωμένοι. Τέλος πρεπει να θυμίσω οτι το φορουμ μπορει να χρησιμοποιούν κ παιδια που μπορει να εχουν βγάλει δημοτικο ή και γυμνασιο, δηλαδη εχουν χαμηλο γραμματικο κ μορφωτικό επιπεδο, γιατι ολοι οι αντρες Ελληνες πολιτες κανουν θητεία στο στρατο. Αυτο δηλαδη δεν πρεπει να ενημερώνονται επειδη δεν ξερουν ορθογραφία ή δεν βάζουν τόννους; Αυτη ειναι ομως η δική μου γνωμη, δεν ξερω πως το σκέπτεστε εσεις, αλλα πιστευω οτι ειμαι απόλυτα αντικειμενικη.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Rafale »

Και γω προσωπικα δεν το θεωρω σωστο μαρινα το μπαν η τη προσωρινη παυση δεν θα παιζω με τις λεξεις ς αυτη τη περιπτωση ς αυτο το θεμα πολλα επρεπε να γινουν διαφορετικα αλλα ας μην μεινουμε εκει να μεινουμε στο σκοπο του φορουμ και για τα ατομα που δεν γωνριζουν περι στρατου επισκεπτονται το φορουμ σαν μοναδικη τους ελπιδα ζητωντας αγωνιωδως πληροφοριες στρατολογικου και οχι μονο ενδιαφεροντος.
ετσι λοιπον με γνωμονα τον καλοπροαιρετο εθελοντισμο του καθενος μας την καθοδηγηση και την πληροφορηση προς τα ατομα αυτα ας συνεχισουμε καθενας οπως μπορει να βοηθαμε. Αλλωστε ενας ισιος δρομος ειναι παντα μονοτονος. Πρεπει να εχει και τις λακουβες του.Εικόνα
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Marina2 »

Αυτο λεω κριστι μου κ εγω. Ολοι εχουμε δικαιωμα στην πληροφόρηση κ μπορει αυτος που ψαχνεις απεγνωσμενα μιοα πληροφορια να μην ειναι κ του Πανεπιστημιου κ να ειναι ενα παιδι που μπορει να του τα εφερε ετσι η ζωή κ να εβγαλε μονο το δημοτικό. Αυτος δεν θα πρεπει να ενημερωθει επειδη δεν γνωριζει ορθογραφια, ας πουμε ή δεν χειρίζεται καλα γενικά τον γραπτό λόγο; Προσωπική μου αποψη ειναι πως δεν ειναι σωστό αυτο.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από illy »

Χριστινακι δν ειναι προσωπικα για σενα αλλα θεωρω οτι τελευταια πεφτουν σε"παραπτωματα" εις βαρος του φορουμ, για την ευταξια κ ετσι θα αρχισει να μειωνεται η δουλεια τους διοτι ηδη πολλα μελη κ μη αρχισαν να ξενερωνουν! κ αλλωστε μη ξεχνανε οτι απευθυνονται σε ΟΛΑ τα μορφωτικα επιπεδα με οτι αυτο συνεπαγεται! προσωπικα τα κεφαλαια τα θεωρω τα πιο καταλληλα διοτι ειναι ευαναγνωστα! λοιπον, προτεινω στον διαχειριστη να αλλαξει στη συγγραφη μηνυματος οτι "απαγορευονται greeklish, κεφαλαια κ μηνυματα χωρις τονους"
Dum spiro spero
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Rafale »

Αυτα μαρινα τα ορθογραφικα για ατομα που δεν ξερουν τα διορθωνουνε οι μοντς για μας που τελος παντων που απο χθες ενημερωθηκαμε θα το τηρουμε αυτο ειναι ολο τουλαχιστον οταν ανοιγουμε θεμα απλα να το τηρουμε
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Marina2 »

Μα γιαυτο υπάρχουν οι μοντ. Ενταξει σε κάποιες περιπτωσεις μπορει να εχουν περισσοτεροι δουλεια αλλα πρεπει να το εχουμε κ το μορφωτικο επίπεδο, στο μυαλό μας.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από D.Y.K »

illy μου σ'ευχαριστώ πολύ καλή μου και εγώ με την σειρά μου για τα καλά σου λόγια και για την στήριξη γενικότερα!

Πραγματικά δεν με απασχολούν τα posts, το γαμώτο είναι το πόσες ώρες έχουμε αφιερώσει ο κάθε ένας μας ξεχωριστά για να βοηθήσουμε και εμείς όσο περνάει απο το χέρι μας στην άμεση πληροφόρηση και βελτίωση του forum, των επισκεπτών και φυσικά των νεότερων μελών.

Επιμένω πάντως στην πρότασή μου για τους Στρατοπεδάρχες και ελπίζω να υπάρξει κάποια ενημέρωση καθώς βλέπω ότι συμφωνούν αρκετά μέλη με την ιδέα.

Όσο για μένα illy μου θα συνεχίσω να προσφέρω είτε σαν guest, είτε σαν μέλος, είτε σαν στρατοπεδάρχης, είτε σαν οτιδήποτε.

Θα συνεχίσω να γράφω σαν μέλος επειδή μου το ζήτησες εσύ.

Σ'ευχαριστώ και πάλι.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από illy »

Πιστεψε με δυκ πως κ εγω γι'αυτο το λογο τα ζητησα πισω, για τις τοσες ωρες που αφιερωσα μπροστα στον η/υ μου για το φορουμ...yandr, ειλικρινα ηταν αδικο για δυκ, δωστου τα πισω σε παρακαλω:-D ηταν παντα στην πρωτη γραμμη της ενημερωσης! Κριστυ δεν ειναι θεμα διαδοχης, απλα επεσαν καποιες προτασεις επι ταπητος κ αυτο που ειπε παραπανω ο δυκ! Δυκακο μου χαιρομαι, ευχαριστω κ παλι, να εισαι καλα παλικαρι μου:-)
Dum spiro spero
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από D.Y.K »

Κ εγώ Σ'ευχαριστώ πολύ illy μου!

Να είσαι πάντα καλά!
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11239
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από yandr »

Παιδιά,τουλάχιστον στους τίτλους ας βάζουμε και τόνους.

Δεν είναι δύσκολο.

Τα ελληνικά, θέλουμε δεν θέλουμε, περιλαμβάνουν τόνους.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από D.Y.K »

Γιάννη κατανοητόν.

Άν μπορείς λάβε υπόψην και τις προτάσεις μας.

Ευχαριστούμε.
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Rafale »

yandr έγραψε:Παιδιά,τουλάχιστον στους τίτλους ας βάζουμε και τόνους.

Δεν είναι δύσκολο.

Τα ελληνικά, θέλουμε δεν θέλουμε, περιλαμβάνουν τόνους.
Οκ τωρα ξερουμε!
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από illy »

Μαρινακι βλεπω πηρες πισω τα μηνυματακια σου ε;Εικόνα Yandrako, δωσε τα κ στον δυκ! Ναι Νασο, ζηταμε την τοποθετηση σου, ποιος ο σκοπος της ενεργειας αυτης που εκανες χθες; Ξερεις το να ζητας κατι απο τους αλλους κ πρεπει να το κανουν, πρεπει να εισαι κ εσυ ενταξει απεναντι στις υποχρεωσεις σου... Και ξαναλεω πως ο Γιαννης ανεφερε οτι δεν ειστε τιμωροι αλλα στην ουσια αυτο κανετε! Εγω προσωπικα αρχισα να εχω πολυ αρνητικη εικονα... Αλλαξτε το! Αλλαξτε το γιατι πραγματικα καποτε το αγαπησα αυτο το φορουμ... Κ θαρρω πως ετσι οπως αρχισα να αισθανομαι εγω ετσι θα νιωθουν κ πολλοι αλλοι και πραγματικα ειναι κριμαΕικόναΕικόνα
Dum spiro spero
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Marina2 »

Δεν βλέπω ΙΛΛΙ μου καμια τοποθέτηση απο τον συγκεκριμένο στρατοπεδάρχη, αλλα δεν ξερω κ τον λόγο που το κάνει. Καλό θα ηταν επειδη ο yandr τον εκτίμησε κ τον εβαλε στρατοπεδάρχη, να Μας καταδεχθεί κ να μας εξηγήσει τους λόγους που τον οδήγησαν σε αυτο. Καταλαβαινω οτι τον τελευταιο καιρο εφριξε με αυτα που είδε γιατι κ εμεις τον ιδιο πάθαμε, αλλα καλο θα ηταν να μας έλεγε κατι.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες