Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Χρηστος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ Οκτ 22, 2021 11:04 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Χρηστος »

Υπαρχει καποια ανακοινωση ποτε βγενουν τα μορια και μεχρι ποτε μπορουμε να καταθεσουμε τα μηχανογραφικα μας;
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

Χρηστος έγραψε:Υπαρχει καποια ανακοινωση ποτε βγενουν τα μορια και μεχρι ποτε μπορουμε να καταθεσουμε τα μηχανογραφικα μας;
Τα μόρια περί το τέλος του μηνός Ιουνίου και τα μηχανογραφικά τον μήνα Ιούλιο.
Άβαταρ μέλους
-erased-
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 21, 2008 9:15 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από -erased- »

Ξέρω τα θέματα των γραπτών ΠΚΕ στη ΣΣΕ, έδωσα σήμερα. Αλλά δεν τα λέω Εικόνα Πήξτε νέοι!ΕικόναΕικόνα
Every soldier has two families.Those you raise,and those you raise hell with.
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχω ακουσει οτι πρωτα δινω πκε και μετα κανω μηχανογραφικο αλλα απο τις πκε τελειωνω 17 ιουλιου και μηχανογραφικο επιτρεπετε μεχρι 20 αλλα επειδη στην πολη που μενω ειμαι στο πρωτο λυκειο παντα εκανα απο την πρωτη μερα μηχανογραφικο δηλαδη 1 Του μηνος. Τι να κανω; Να το κανω πριν τις πκε η μετα αλλα μετα θα με δεχθουν; Γιατι ειμαι στο πρωτο λυκειο και παντα το εκανα απο τους πρωτους και οχι απο τους τελευταιους.
Γιαννηςς
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Παρ Απρ 24, 2009 12:53 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Γιαννηςς »

-erased- έγραψε:Ξέρω τα θέματα των γραπτών ΠΚΕ στη ΣΣΕ, έδωσα σήμερα. Αλλά δεν τα λέω Εικόνα Πήξτε νέοι!ΕικόναΕικόνα
Σιγα μεχρι και η κουτση Μαρια τα ξερει να ζωγραφισεις ενα αντρα και μια γυναικα (και να πεις τι επαγγελμα κανουν) Και να γραψεις 2 λογια για τον εαυτο σου
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

Γιαννηςς έγραψε:
-erased- έγραψε:Ξέρω τα θέματα των γραπτών ΠΚΕ στη ΣΣΕ, έδωσα σήμερα. Αλλά δεν τα λέω Εικόνα Πήξτε νέοι!ΕικόναΕικόνα
Σιγα μεχρι και η κουτση Μαρια τα ξερει να ζωγραφισεις ενα αντρα και μια γυναικα (και να πεις τι επαγγελμα κανουν) Και να γραψεις 2 λογια για τον εαυτο σου
Παιδιά και αυτά πλέον έγιναν εύκολα. Όταν υπήρχε το MATRIX TEST εκεί θα σας έπιανε κρύος ιδρώτας. Άλλωστε πρέπει να θέλεις να κοπείς στις Ψυχοτεχνικές Δοκιμασίες και γενικότερα στις ΠΚΕ Αλλιώς περνάς άνετα.
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

Χρηστος έγραψε:Εχω ακουσει οτι πρωτα δινω πκε και μετα κανω μηχανογραφικο αλλα απο τις πκε τελειωνω 17 ιουλιου και μηχανογραφικο επιτρεπετε μεχρι 20 αλλα επειδη στην πολη που μενω ειμαι στο πρωτο λυκειο παντα εκανα απο την πρωτη μερα μηχανογραφικο δηλαδη 1 Του μηνος. Τι να κανω; Να το κανω πριν τις πκε η μετα αλλα μετα θα με δεχθουν; Γιατι ειμαι στο πρωτο λυκειο και παντα το εκανα απο τους πρωτους και οχι απο τους τελευταιους.
Το μηχανογραφικό θα το δώσεις μετά απ'τις ΠΚΕ για να ξέρεις αν έχεις περάσει ή όχι.
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε παιδια για να μπεις στην σχολη τη μαθηματα πρεπει να επιλεξεις και ποσο γενικο βαθμο πρεπει να βγαλεισ;
Dargal
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 17, 2009 8:50 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Dargal »

Καταρχάς, για ποιά σχολή αναφέρεσαι;
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Σκοπευω να προσπαθησω για ΣΜΑ
19.100 μορια (2009)
18.900 (2008)
Ειναι το μονο που με ενδιαφερει απο στρατιωτικες σχολες για αρκετους λογους.
Θελω να με σιγουρεψει καποιος οτι αν δινοντας αποκλειστικα για Μηχανικος στην Ικαρων απο τις στρατιωτικες σχολες, μου αποκλειει ολα τα υπολοιπα ΑΕΙ.
Το 19 ειναι δυσκολο και δεν ξερω αν θα διακινδυνεύσω να σπουδασω 1 χρονο αργοτερα, οσο και να μου αρεσει το επαγγελμα.
Χρηστος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Παρ Οκτ 22, 2021 11:04 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Χρηστος »

Μπορεις να δηλωσεις οσες στρατιωτικες σχολες και οσα ΑΕΙ και ΤΕΙ επιθυμεις αρκει να ειναι στα πεδια σου
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Πιος μπορει να μου πει τι Κατευθινση πρεπει να παω για να παω μετα σε στρατιωτικη σχολη και ποσα μορι πρεπει να εχω; Εγω βασικα θελω θεωριτικη αλλα γινετε;
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχω μια σημαντική ερωτηση. Του χρονου δινω πανελλήνιες.
Αμα στο μηχανογραφικό βαλω 1) ΣΜΥΝ 2) ΣΜΥ 3) ΣΤΥΑ 4) ΣΥΔ κ. Α

και περασω στην ΣΜΥΝ, και κοπω στις ιατρικες εξετασεις επειδη εχω περασει για λιγο το οριο μυωπιας. Μετα θα μπορω να παω στις αλες σχολες που εχω βαλει στο μιχανογρφαικο; Ή μπορω να μπω στην ΣΜΥΝ και να κανω το λειζερ;
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια γεια σας πρωτα απ ολα, εχω καποιες ερωτησεις σχετικα με την ευελπιδων που επειγουν, γι αυτο παρακαλω ας βρεθει καποιος με "μια σταλα ανθρωπιας" να μου απαντησει συντομα. Εικόναλοιπον... Ξεκιναω... Ας πουμε οτι δινω φετος ευελπιδων και δεν με δεχονται, μπορω να δωσω και του χρονου; ! Ακομα, εμαθα οτι στην ικαρων αν κοπεις στο πρωτο ετος περνας στην αμεσως επομενη σχολη που εχεις δηλωσει... Και αν κοπεις πιο μετα (2ο,3ο,4ο ετος) μενεις αλλα σαν ελενκτης αεροαμυνας... Υσχιει κατι τετοιο στην Σσε; !
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Νικος έγραψε:Παιδια γεια σας πρωτα απ ολα, εχω καποιες ερωτησεις σχετικα με την ευελπιδων που επειγουν, γι αυτο παρακαλω ας βρεθει καποιος με "μια σταλα ανθρωπιας" να μου απαντησει συντομα. Εικόναλοιπον... Ξεκιναω... Ας πουμε οτι δινω φετος ευελπιδων και δεν με δεχονται, μπορω να δωσω και του χρονου; Ακομα, εμαθα οτι στην ικαρων αν κοπεις στο πρωτο ετος περνας στην αμεσως επομενη σχολη που εχεις δηλωσει... Και αν κοπεις πιο μετα (2ο,3ο,4ο ετος) μενεις αλλα σαν ελενκτης αεροαμυνας... Υσχιει κατι τετοιο στην Σσε;


Φυσικα κ μπορεις να δωσεις κ του χρονου, μεχρι 21 μπορεις να δινεις. Απο την ΣΣΕ δεν προκειται να κοπεις ποτε, αν κοπεις σε καποιο μαθημα καθεσε μεσα το καλοκαιρι κ το δινεις το σεπτεμβριο που σε περνανε στα σιγουρα, για να σε κοψουνε πρεπει να αντιμετωπιζεις καποιο πολυ σοβαρο προβλημα υγειας η να εχεις σοβαρα προβληματα με τον νομο.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης