Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από D.Y.K »

Δεν νομίζεις ότι είναι λίγο νωρίς για να μπορούμε να γνωρίζουμε το ποια θα είναι τα όρια των αθλημάτων από την στιγμή που δεν έχουν διευκρινιστεί πολύ σημαντικότερα πράγματα όπως τα όρια ηλικίας, τα επιστημονικά πεδία, η απώλεια των μορίων ή όχι κλπ κλπ; Όταν βγουν επίσημες ανακοινώσεις θα τις μάθετε όλοι σας. Αυτή την στιγμή μόνο εικασίες μπορούν να γίνουν.
sakalom
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τρί Ιαν 15, 2008 12:38 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από sakalom »

Τα πεδια εχουν οριστει.1ο,2ο,5ο.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από D.Y.K »

Χρειάζονται ακόμα κάποιες αποσαφηνίσεις.
κωστας

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από κωστας »

Υπαρχουν τιποτα εικασιες για τα αθληματα;
Θανασης

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από Θανασης »

Υπαρχει καμια καινουργια πληροφορια για τα κρητηρια ωτων πανελληνιων;
armylover
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Δευ Μάιος 12, 2014 5:33 pm
Επικοινωνία:

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από armylover »

Καλησπερα παω β λυκειου οποια απορια εχετε με τα μαθήματα οσοι ξανα δινουν η δινουν για πρωτη φορα μπορειτε να με ρωτησετε καθως εχω γνωστους σε φροντηστιριο... :-) Ακομα αν καποιος γνωριζει προπονητη για τα αθληματα τις πυροσβεστικης (με οποια ορια κι αν ειναι) μπορει να μου στειλει στο arntaben123@gmail.com

παντελης

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από παντελης »

Θελω να προσπαθησεις να μαθεις για τα αθληματα της πυροσβεστικης... Αν μπορεσεις... Αν κατι μαθεις πες!
cuervo

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από cuervo »

armylover έγραψε:Καλησπερα παω β λυκειου οποια απορια εχετε με τα μαθήματα οσοι ξανα δινουν η δινουν για πρωτη φορα μπορειτε να με ρωτησετε καθως εχω γνωστους σε φροντηστιριο... :-) Ακομα αν καποιος γνωριζει προπονητη για τα αθληματα τις πυροσβεστικης (με οποια ορια κι αν ειναι) μπορει να μου στειλει στο arntaben123@gmail.com



Να μπαίνεις στο φόρουμ και να βλέπεις τις εξελίξεις, τι email και ιστορίες; Σίγα μην σε πάρουμε και τηλέφωνο, μην χάσει η πυροσβεστική τέτοιο κελεπούρι, τι μυαλά κουβαλάτε τα σημερινά παιδιά.

Anna

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από Anna »

armylover είσαι πολύ ευγενικός. Οι περισσότεροι περιμένουμε να βγουν τα προσόντα των υποψηφίων (Όρια ηλικίας, όρια ύψους, δείκτης μάζας σώματος, νοσήματα και τα όμοια) για να ξεκινήσουμε τη διαδικασία διαβάσματος. Απ' ότι ξέρω και έχω διαβάσει, μπορούμε να δώσουμε και με τα δύο συστήματα πανελλαδικών απλά όσοι δώσουν με το παλαιό, θα διεκδικούν σε ποσοστό 10% θέσεις, ενώ οι υπόλοιποι θα διεκδικούν το 90% των θέσεων. Εάν υπάρξει κάτι καινούργιο, θα χαρούμε να το μοιραστείς μαζί μας καθώς οποιαδήποτε πληροφορία από όλα τα μέλη και τους επισκέπτες αυτού του forum θα είναι πολύτιμη και χρήσιμη.
Παντελης

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από Παντελης »

Υπαρχουν τιποτα υποθεσεις περιπου που θα κυμανθουν οι βασεις; Λετε για απλων πυροσβεστων να ειναι πανω απο 16.000 ;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από D.Y.K »

Παντελης έγραψε:Υπαρχουν τιποτα υποθεσεις περιπου που θα κυμανθουν οι βασεις; Λετε για απλων πυροσβεστων να ειναι πανω απο 16.000 ;


Θα κυμανθούν ψηλά οι βάσεις για προφανείς λόγους. Είναι πολύ νωρίς όμως να κάνουμε υποθέσεις για πράγματα που ακόμη δεν έχουν καν αποσαφηνιστεί και φυσικά εδώ το θέμα μας είναι άλλο. Όταν με το καλό έρθει εκείνη η στιγμή θα ανοιχθεί θέμα που θα αφορά τις εκτιμήσεις / βάσεις για το ΠΣ.

Θέμης

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από Θέμης »

D.Y.K έγραψε:
Παντελης έγραψε:Υπαρχουν τιποτα υποθεσεις περιπου που θα κυμανθουν οι βασεις; Λετε για απλων πυροσβεστων να ειναι πανω απο 16.000 ;


Θα κυμανθούν ψηλά οι βάσεις για προφανείς λόγους. Είναι πολύ νωρίς όμως να κάνουμε υποθέσεις για πράγματα που ακόμη δεν έχουν καν αποσαφηνιστεί και φυσικά εδώ το θέμα μας είναι άλλο. Όταν με το καλό έρθει εκείνη η στιγμή θα ανοιχθεί θέμα που θα αφορά τις εκτιμήσεις / βάσεις για το ΠΣ.



Γεία σας. Ειμαι 3η λυκειου φετος. Με το καινουργιο συστημα δηλαδη θα δωσω και εγω... Θελω πολυ να υπηρετησω στο πυροσβεστικο σωμα. Ποσο μαλλον να περασω αξιωματικος στην πυροσβεστικη. Θα μπορουσατε να με ενημερωσετε για το συγκεκριμενο σωμα; Ποσο περιπου θα κυμανθουν οι βασεις και ποσους εισακτεους θα χρειαστουν. Κυριως αξιωματικους.

Παντελης

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από Παντελης »

Οι εισακτεοι αδερφε πιθανοτατα θα ειναι αρκετοι... Για τις βασεις δεν ξερουμε τιποτα... !
λογω των αναγκων που θα εχουν δημιουργηθει παντως θα θελουν πολλα ατομα.
wrc

Αναδιάρθρωση Πυροσβεστικού Σώματος

Δημοσίευση από wrc »

Υπαρχουν πολλα κολληματα ομως ακομη σχετικα με την εισαγωγη ιδωτων στο πσ... Ακομη δεν εχει εκδοθει προεδρικο διαταγμα και δεν ειναι σιγουρο αν τελικα οι εισακτεοι θα ειναι το 16... Στην περιοδο που ζουμε Ασχολουνται με αλλα σημαντικοτερα θεματα και δεν τους ενδιαφερει αυτο (πολιτικα και κυριως οικονομικα). Εχουν σταματησει ολες οι σχετικες συζητησεις και εχουν παγωσει ολα για τους απλους λογους οτι η χωρα καιγεται για αλλα θεματα μεταρρυθμιστικα και κανεις εν οψει αντιπυρικης δεν ασχολειται και δεν συζηταει αυτα. Επειτα τον οκτωβριο παμε σε εκλογες και δεν ξερουν οι υπουργοι αν θα ειναι στη θεση τους και ποιοι θα ειναι στην κυβερνηση... Επομενως πιστευω οτι ολα σχετικα με την εισαγωγη το 16 ειναι ολα κουβεντες και λογια του αερα μα αγαπιομαστε και ισα να λεμε κατι... Ομως παρ ολα αυτα πρεπει να ξεκαθαρισει το τοπιο ωστε ενας που επιθυμει πραγματικα να εισαχθει απο το φθινοπωρο να αρχισει διαβασμα αλλα προσωπικη αποψη χλωμο γιατι λογικα μετα κατι να ονομαστουν νεοι υπουργοι φθασαμε χριστουγεννα αλλαγη αρχηγου μιας και κλεινιε το φθινοπωρο διετια... ΠεRναει ο καιρος και ποτε θα το ανοικωσουν φλεβαρη-μαρτη οτι ισχυει οριστικα; Αποψη μου οποιος εχει καποια αλλη αποψη να την παραθεσει.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης