Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Δεσσίτης

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Δημοσίευση από Δεσσίτης »

Απο που και ως που οι αμφιβιες ειναι για σφαλιαρες; Γιατι εγω μεσα ειμαι και ξερω...
Στη Γ' ΜΑΚ την προηγουμενη βδομαδα ειχαμε αμφιβια, αυτην εδω ξαναεχουμε! Τον φλεβαρη ακολουθουν και αλλες ασκησεις.

Στα Τ/ΠΕΝ σχεδον καθε μερα απο 5 εως 7 χιλιομετρα τρεξιμο (το μισο ανηφορικο), με ενδιαμεσα 100αρι σπριντ, καμψεις, αρκουδακια, σκαλακια και δε συμμαζευεται! Απευθειας μετα πυρ και κινηση! Δεν προλαβαινεις... Ολα γινονται αγχωτικα και σε χρονο dt.

Προπορειες ολο ανηφορα (στο πηγαινε - 6χλμ), με μπεργκιν 20 κιλα στην πλατη,12 χλμ συνολικα σε χρονο μιας ωρας και 15'. Σου βγαινει η πιστη.

Ειδα φωτο απο Ρεντινα απο εναν φιλο και μου φανηκαν πιο χαλαροι απο εμας. Τα ιδια και απο Ναουσσα. Μονο στη Ε' ισως ειναι καλα, θα μαθω τις επομενες μερες...
Λευτερης

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Δημοσίευση από Λευτερης »

Κατ'αρχην συγνωμη για την πρωτη ασκοπη ερωτηση απλα ειχα μπερδευτει στις συζητησεις και το χασα! Οκ καλυφθηκα απο αυτα που διαβασα. Το σιγουρο οπως και να χει ειναι οτι θα μπω με το ενα η τον αλλο τροπο. Κατι τελευταίο Ζ'ΜΑΚ μπορώ να δηλωσω προτιμιση και αν ανι τι πιθανοτητες εχω; Υπαρχει πολυ ζητηση; Εναλλακτικα για θαλασσιο στοιχειο μονο πεζοναυτες ειναι σωστα?
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

pakis έγραψε:Το 1ο ΕΤΕΘ πού βρισκεται;
Δεν βρισκετε! Δεν υπαρχει! Ειναι ευκολο να συμπαιρανει παντως κανεις οτι εαν υπηρχε, θα ηταν στη Λημνο, αν λυφθει υπ'οψην που ειναι τα αλλα και πως παει η αριθμηση...
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

Λευτερης έγραψε:Κατι τελευταίο Ζ'ΜΑΚ μπορώ να δηλωσω προτιμιση και αν ανι τι πιθανοτητες εχω;
Δεν νομιζω να μπορεις να δηλωσεις... ειναι μοναδα εσωτερικου...

Εκει πας μονο μεταθεση η για αλλους λογους κοινωνικης προνοιας η δεν ξερω κ γω πως τους λενε...

K.G
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Δευ Απρ 11, 2011 1:41 am
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Δημοσίευση από K.G »

Καλησπερα,

θελω να ρωτήσω κατι γενικό! Σχετικα με τις ΜΑΚ ειπαμε οτι στην Ι ΜΑΚ (Κως) εχει σαν ιδιαιτεροτητα σε σχεση με τις αλλες ασκηση σε ιμια και φαρμακονήσι. Διαβασα και το σχετικο thread για την Ι ΜΑΚ... Καταλαβα καλα μέχρι εδώ; !
Αυτο που θελω να μάθω και το ρωτάω γιατι δεν το έχω ξεκαθαρισει καπου απο οτι διαβασα εδω, είναι οι διαφορές της κάθε μίας ΜΑΚ, δηλαδή ροδος, κως, μυτιλίνη, χιος... Έχουν κάποια διαφορά ως προς την εκπαίδευση; Ποιες θεωρούντε βυσματα και γιατι;(δεν το λεω γιατι θελω να το βάλω για μενα αν και έχω αλλα απλα για να ξέρω), τελος πια ειναι η πιο μαχημη; Οι αλλες μακ δεν κανουν σε ιμια και φαρμακονησι οπως αυτη της Κω; Ειλικρινα πειτε μου όποιος ξερει που αξίζει πιο πολύ.
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

K.G έγραψε:Καλησπερα,

θελω να ρωτήσω κατι γενικό! Σχετικα με τις ΜΑΚ ειπαμε οτι στην Ι ΜΑΚ (Κως) εχει σαν ιδιαιτεροτητα σε σχεση με τις αλλες ασκηση σε ιμια και φαρμακονήσι. Διαβασα και το σχετικο thread για την Ι ΜΑΚ... Καταλαβα καλα μέχρι εδώ; !
Αυτο που θελω να μάθω και το ρωτάω γιατι δεν το έχω ξεκαθαρισει καπου απο οτι διαβασα εδω, είναι οι διαφορές της κάθε μίας ΜΑΚ, δηλαδή ροδος, κως, μυτιλίνη, χιος... Έχουν κάποια διαφορά ως προς την εκπαίδευση; Ποιες θεωρούντε βυσματα και γιατι;(δεν το λεω γιατι θελω να το βάλω για μενα αν και έχω αλλα απλα για να ξέρω), τελος πια ειναι η πιο μαχημη; Οι αλλες μακ δεν κανουν σε ιμια και φαρμακονησι οπως αυτη της Κω; Ειλικρινα πειτε μου όποιος ξερει που αξίζει πιο πολύ.
H Διαφορα των ΜΑΚ απο τις ΜΚ ειναι οτι ολες οι ΜΑΚ εστελνουν κοσμο σε φυλακια πανω σε βραχονησιδες. Καθε ΜΑΚ εχει τα δικα της φυλακια κ ολες κανουν ιδιες ασκησεις. Το ποσο δυκολες κ επιπονες ειναι εξαρταται απο τον εκαστοτε Δοικα που τις σχεδιαζει κ το ποσο ειναι καυλ...
K.G
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Δευ Απρ 11, 2011 1:41 am
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Δημοσίευση από K.G »

Οραία. Δηλαδη και οι αλλες κανουν φαρμακονήσι - ιμια; Τα βυσματα που λενε ποιες είναι;
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

K.G έγραψε:Οραία. Δηλαδη και οι αλλες κανουν φαρμακονήσι - ιμια; Τα βυσματα που λενε ποιες είναι;
Ιμια δεν κανει κανενας! ουτε οι γλαροι δεν κανουν εκει. Σου ειπα καθε Μοιρα εχει δικα της φυλακια που επανδρωνει! Τωρα εαν ο καθενας εχει προσωπικους λογους να παει καπου βαζει βισμα. Μπορει να εχει συγγενεις κ να θελει να ειναι κοντα να εχει εναν δικο του ανθρωπο εκει για ενα πιατο σπιτικο φαι, ενα μπανιο, καθαριοτητα στα ρουχα κ τετοια...
Άβαταρ μέλους
dimitris mak
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1562
Εγγραφή: Παρ Αύγ 21, 2009 3:39 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Δημοσίευση από dimitris mak »

Η α μακ δεν ειναι στην ροδο; Μηπως μπορειτε να μου πειτε τις μοιρες και τα μεροι που ειναι; Εκτος απο γ μακ που εναι χιο και ζ μακ που ειναι πευκο.
sintoma lokatzis
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 14, 2010 12:57 am
Τοποθεσία: Επιθετικός χαφ
Ενδιαφέροντα: Στρατός, Γυμναστική και Αθλητισμός, Φίλοι και Γυναίκες
Επάγγελμα: Μαθητής
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Δημοσίευση από sintoma lokatzis »

Α'μακ -> Ροδοςγ'μακ -> Χιος

η'μακ -> Λεςβος

θ'μακ -> Σαμος

ι'μακ -> Κως

Άβαταρ μέλους
dimitris mak
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1562
Εγγραφή: Παρ Αύγ 21, 2009 3:39 pm
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Δημοσίευση από dimitris mak »

Θα ηθελα πολυ ροδο... ! Για σαμο, κω και λεσβο τι αποψη εχετε;
297ΙΜΑΚ
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1255
Εγγραφή: Δευ Ιουν 28, 2010 4:30 am
Τοποθεσία: Front Line Srg
Επάγγελμα: Possessed Killing Machine
Επικοινωνία:

Αμφίβιοι Καταδρομείς: Μοίρες Καταδρομών (ΜΑΚ)

Δημοσίευση από 297ΙΜΑΚ »

dimitris mak έγραψε:Θα ηθελα πολυ ροδο... ! Για σαμο, κω και λεσβο τι αποψη εχετε;
Λεσβο παντα ειχε πολυ λιγο κοσμο... Για Κω τα καλυτερα εκει ημουν...
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης