Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Κλειδωμένο

Θέλετε συζητήσεις με τους γείτονες στο φόρουμ;

Το δημοψήφισμα λήγει την Σάβ Φεβ 27, 2010 6:58 pm

Ναι
6
8%
Όχι
72
92%
 
Σύνολο ψήφων: 78

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΘΡΥΛΟΣ
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 385
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2010 10:06 pm
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από ΘΡΥΛΟΣ »

Αυτες που κανεται δεν ειναι ερωτησεις και βαιβαια ΟΧΙ! Αμα μπουνε ομως θα φανε καλα...
DimitrisGR
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 13, 2009 12:47 am
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από DimitrisGR »

Δεν ξέρω αν ο Administrator εχει κρατήσει κανα πρόσφατο backup.Εγω θα πρότεινα η πρώτη κινηση να ειναι αυτη. Δεν ειναι λίγες οι φορές που Ελληνικα Sites / forum και δει ανοιχτα προς τον guest. Δεν παει και πολυς καιρος που hackαραν γνωστο Site...

Απο κει και πέρα... Καποια μέρη που γινιονται τα queries ναι ειναι σημαντικα αλλα υπάρχουν και 1000 &2 τρόποι για να μαθεις και οχι μονο απο δω...

Εξάλλου καποιος θα κανει cross check αν εχει σα σκοπο τη συλλογη δεδομένων για να βγάλει ενα συμπέρασμα.

Εγω θα προτεινα ip filtering και οι ip απο Τουρκια μέσω του firewall να γινονται redirect σε σελίδα με μηνυμα Greek Passport only :P

Η ψηφος μου ειναι ΟΧΙ.

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από illy »

Το σαιτ κ το φορουμ ειναι δικο σου δημιουργημα οποτε εσυ θα αποφασισεις Γιαννη για μια τετοια κινηση... Εμας ολους προσωπικα θαρρω οτι δεν μας πεφτει λογος!
Dum spiro spero
Δημητρης

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Δημητρης »

ΟΧΙ. Γιατι αν μπει θα γινει μπαχαλο.
αυτοι ειναι οι τουρκοι

τους κανονισε και ο ζαμπιδης


Helistas
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 05, 2009 12:24 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Helistas »

Ρε παλικαρια, και κοπελιες βεβαια, δε μου λετε. Πως ειστε τοσο σιγουροι οτι Τουρκοι δεν υπαρχουν στο φορουμ απο την πρωτη μερα που ανοιξε; Που ξερετε ποιος ειναι ο καθενας πισω απο ενα nickname τοσο καιρο και αυτα που γραφει δεν τα γραφει με καποιο σκοπο; Αν πχ ο GenerX και εγω δεν ειμαι το ιδιο προσωπο και μαλωνω με τον εαυτο μου για να δω αντιδρασεις ;(GenerX, με το συμπαθιο, μας εβαλα καταλαβαινεις για ποιο λογο) Εχετε την εντυποση οτι η ΜΙΤ κοιμαται και δεν εχει εντοπισει η και διησδυσει στο φορουμ απο την αρχη; Επιδη ισως μερικοι δικοι μας κοιμωνται τον υπνο του δικαιου, νομιζετε οτι το κανουν ολοι; Η το αλλο, να μην μπορουν να μπουν λετε απο Τουρκια, ειναι λετε δυσκολο να μπουν μεσω υπολογιστη απο πχ Αθηνα και να τα διαβαζουν η και να γραφουν ακομα στην Αγκυρα;

Οσο για το αν θελω η οχι, πιστευω καλο θα ηταν να ειχαμε και μια εικωνα του τι πιστευουν απεναντι. Εχε τον φιλο σου κοντα, τον εχθρο σου ποιο κοντα ομως! Το σιγουρο ειναι οτι θα πεσει πολυ περισοτερη δουλεια στους διαχειρηστες στα BANΕικόναΕικόναΕικόνα

σπυρος

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από σπυρος »

Κανονιστε να μας ''ριξουν'' το φορουμ
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Su-35 »

illy έγραψε:Το σαιτ κ το φορουμ ειναι δικο σου δημιουργημα οποτε εσυ θα αποφασισεις Γιαννη για μια τετοια κινηση... Εμας ολους προσωπικα θαρρω οτι δεν μας πεφτει λογος!
Εξυπακουεται οτι μας πεφτει λογος. Εδω ειναι φορουμ.

Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Su-35 »

DimitrisGR έγραψε: Εγω θα προτεινα ip filtering και οι ip απο Τουρκια μέσω του firewall να γινονται redirect σε σελίδα με μηνυμα Greek Passport only :P

Η ψηφος μου ειναι ΟΧΙ.

+1Εικόνα

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Rafale »

Su-35 έγραψε:
illy έγραψε:Το σαιτ κ το φορουμ ειναι δικο σου δημιουργημα οποτε εσυ θα αποφασισεις Γιαννη για μια τετοια κινηση... Εμας ολους προσωπικα θαρρω οτι δεν μας πεφτει λογος!
Εξυπακουεται οτι μας πεφτει λογος. Εδω ειναι φορουμ.

σαν αποψη μας πεφτει λογος. Την αποφασητην τελικη Θα την παρει ο διαχειριστης. Αφου δει βεβαια την ψηφοφορια

Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Su-35 »

Ιλλυ,o yandr εχει προτεινει αυτο εδω.

yandr έγραψε:Εάν απαντήσετε ναι, θα δημιουργηθεί ένα μόνο thread στην Τουρκική γλώσσα σχετικά με τις ελληνοτουρκικές διαφορές, για να προσελκύσει τους γείτονες.


Πανω σε αυτο απανταμε 2 μερες.70 ατομα ψηφισαν με αυτον τον τιτλο. Για την δικη σου προταση θα πρεπει κανονικα να ανοιξεις νεα ψηφοφορια διοτι αλλαζοντας τον τιτλο θα ακυρωνες τους ψηφους οσων εχουν ηδη ψηφισει. Για τους Τουρκους ψηφισαν, οχι γενικα για τους αλλοδαπους χρηστες.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Rafale »

Ε αυτο λεω και γω σου μου. Λοιπον κ διαχειριστα η προταση σας δεν γινεται δεκτη απο την πλειοψηφια των μελωνΕικόνα
Nansy_L
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 313
Εγγραφή: Τρί Αύγ 11, 2009 2:21 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: Αθλητισμός
Επάγγελμα: φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Nansy_L »

Su-35 έγραψε:Yandr, θα πεσει πολυ βρισιδι με τους Τουρκους.
Μετα θα πεισμοσουν ολοι και θα κανουν το φορουμ καλοκαιρινο. Παντου βρισιες, βιντεο και φωτο.


Καλε εννοειταιιι μαχη θα κανουμε. Ελλας Τουρκια σημειωσατε 3-1 χαχα. Τουρκος καλος μονο Νεκρος! Χοχοχο Εικόνα Εικόνα
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Θέλετε Τούρκους στο φόρουμ;

Δημοσίευση από Su-35 »

Θα πρεπει να περιμενουμε μεχρι τις 4/2/10 για να δουμε πως θα διαμορφωθει το τελικο αποτελεσμα.
Μεχρι στιγμης υπηρξαν και αρκετοι ψηφοφοροι που επισκεφτηκαν για πρωτη φορα το φορουμ υστερα απο προτροπη-καλεσμα στο φατσαμπουκ. Οπως και να εχει σε καλο θα μας βγει.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης