Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Takisoeetu

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Takisoeetu »

Lorenzo έγραψε: Παρ Ιουν 30, 2023 3:32 pm Την επόμενη εβδομάδα θα έρθει το email για να παρουσιαστείτε στην σχολή αστυφυλάκων προς το τέλος Ιουλίου. Μη ρωτήσετε «που το ξέρεις; » «Πώς είσαι τόσο σίγουρος; » Δεν πρόκειται να απαντήσω σε κανέναν. Μπήκα να γράψω την πληροφορία για να σας φύγει το άγχος και να σταματήσετε να τσακώνεστε σαν 10χρονα!
Τέλος Ιούλιου; Τόσο αργά;
Δηλαδή μετά τις 20 εννοείς?
E3otfrou

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από E3otfrou »

Έγινε Λορέντζο 😂😂😂 επιτέλους το πετύχατε και εγώ αυτήν την ενημέρωση έχω σήμερα. Έπεσα έξω και εγώ βέβαια οπότε φάγαμε καλό δούλεμα γενικά, αλλά κάποιοι κάποιοι έδιναν κάθε 15 μέρες ημερομηνία. Πέρα από την πλάκα που κάνουμε κανονίστε παιδιά τις δουλειές και όση δουλεύετε ετοιμάστε τους εργοδότες σας εγώ έμαθα 19 Ιουλίου κατά 99% πάμε σχολή. Εύχομαι σε όλους και όσους ψιλοκοντριιστικαμε καλή σταδιοδρομία 😁
Giorgospspspsp

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Giorgospspspsp »

E3otfrou έγραψε: Παρ Ιουν 30, 2023 3:41 pm Έγινε Λορέντζο 😂😂😂 επιτέλους το πετύχατε και εγώ αυτήν την ενημέρωση έχω σήμερα. Έπεσα έξω και εγώ βέβαια οπότε φάγαμε καλό δούλεμα γενικά, αλλά κάποιοι κάποιοι έδιναν κάθε 15 μέρες ημερομηνία. Πέρα από την πλάκα που κάνουμε κανονίστε παιδιά τις δουλειές και όση δουλεύετε ετοιμάστε τους εργοδότες σας εγώ έμαθα 19 Ιουλίου κατά 99% πάμε σχολή. Εύχομαι σε όλους και όσους ψιλοκοντριιστικαμε καλή σταδιοδρομία 😁
Αποκλειεται φιλε δε το πιστευω. Το Σεπτεμβριο θα παμε, εγω δε παω τωρα ψεματα λενε!
Lorenzo
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 18, 2023 7:59 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Lorenzo »

Greenville έγραψε: Παρ Ιουν 30, 2023 3:39 pm Μόνο που βλέπω Lorenzo ηρεμώ! Φίλε μια ερώτηση διαδικαστική. Όταν στέλνει επίσημο έγγραφο με αριθμό πρωτοκόλλου η ΠΟΥΕΦ σε υπουργείο, πότε λαμβάνει το έγγραφο ο παραλήπτης, πότε το διαβάζει (έχει σειρά προτεραιότητας) και μέχρι πότε επιβάλλεται να απαντήσει το εκάστοτε υπουργείο στην ΠΟΥΕΦ;(Ευχαριστώ πολύ) !
Το έγγραφο που έκανε κοινοποίηση η ΠΟΥΕΦ διαβιβάστηκε άμεσα στους παραλήπτες. Δεν είναι υποχρεωμένος ο παραλήπτης να απαντήσει. Ενημερωτικό έγγραφο είναι. Σαν υπενθύμιση.
Greenville

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Greenville »

Και πως επιβεβαιώνεις ότι διαβάστηκε το έγγραφο και έλαβαν γνώση οι ιθύνοντες; Δεν είναι σε αναμμένα κάρβουνα οι αποστολείς όταν στέλνουν αιτήματα και δεν έχουν ανταπόκριση?
Fanisad

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Fanisad »

Good 👍! Μπράβο Lorenzo
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Sicario »

Μηταρακη ηγετη επιληφθηκες αμεσως του θεματος, Υπουργαρα θα ζησουμε μεγαλες στιγμες μαζι σου!
ΥΕΦΚΚ 2023
ExwterikosFrouros
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 12, 2023 12:48 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από ExwterikosFrouros »

Δευτερα 17 Ιουλιου εναρξη σχολης!
E3otfrou

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από E3otfrou »

ExwterikosFrouros έγραψε: Παρ Ιουν 30, 2023 4:16 pm Δευτερα 17 Ιουλιου εναρξη σχολης!
17 ήθελα να πω και εγώ σωστά Δευτέρα όχι 19 τςταρτηυ
Ef9k2021

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Ef9k2021 »

Βάλτε κάτω τα κουκιά και μετρήσετε έλεγα! Πριν τις 10 του Ιούλη δεν υπάρχει περίπτωση και για 10 στην καλύτερη είχα πει ! Χωρίς πληροφορίες χωρίς γνωστούς χωρίς τίποτα ! Απλή λογική ήταν και έπεσα μια εβδομάδα έξω ! Αλλά και πάλι αυτό δεν είναι τίποτα επίσημο! Τόσο καιρό κάναμε υπομονή τι είναι μια εβδομάδα ακόμη!
Gostop

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Gostop »

Ef9k2021 έγραψε: Παρ Ιουν 30, 2023 6:20 pm Βάλτε κάτω τα κουκιά και μετρήσετε έλεγα! Πριν τις 10 του Ιούλη δεν υπάρχει περίπτωση και για 10 στην καλύτερη είχα πει ! Χωρίς πληροφορίες χωρίς γνωστούς χωρίς τίποτα ! Απλή λογική ήταν και έπεσα μια εβδομάδα έξω ! Αλλά και πάλι αυτό δεν είναι τίποτα επίσημο! Τόσο καιρό κάναμε υπομονή τι είναι μια εβδομάδα ακόμη!
Μπράβο, φέρε μας τον έλεγχο να σου βάλουμε άριστα!
yefkk20239K

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από yefkk20239K »

Μπορει να μας πει καποιος υεφκκ της 6κ, αν στη σχολη φορουσαν καθε μερα στολη και αρβυλα ή υπηρχαν και μερες που τους αφηναν απο κατω να φορουν αθλητικα παπουτσια; Εισαι καθε μερα προβλεπομενος με μπλουζακι, παντελονι και αρβυλα?
Aygolemonos

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Aygolemonos »

ExwterikosFrouros έγραψε: Παρ Ιουν 30, 2023 4:16 pm Δευτερα 17 Ιουλιου εναρξη σχολης!
Ναι εντάξει φίλος...
Τώρα σε ακούσαμε, προχωράμε σε παραιτήσεις δηλαδή; Εαν δεν γίνει θα μου δώσεις εσύ τα χρήματα για τις τροφές των παιδιών μου;
Δώσε έγγραφο επίσημο και μετά γράψε ότι είναι να γράψεις, ζήσε το καλοκαιράκι και όταν έχεις κάποια πληροφορία έγκυρη τότε να την γράψεις (με αποδείξεις).
ExwterikosFrouros
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 59
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 12, 2023 12:48 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από ExwterikosFrouros »

Aygolemonos έγραψε: Κυρ Ιούλ 02, 2023 8:44 pm
ExwterikosFrouros έγραψε: Παρ Ιουν 30, 2023 4:16 pm Δευτερα 17 Ιουλιου εναρξη σχολης!
Ναι εντάξει φίλος...
Τώρα σε ακούσαμε, προχωράμε σε παραιτήσεις δηλαδή; Εαν δεν γίνει θα μου δώσεις εσύ τα χρήματα για τις τροφές των παιδιών μου;
Δώσε έγγραφο επίσημο και μετά γράψε ότι είναι να γράψεις, ζήσε το καλοκαιράκι και όταν έχεις κάποια πληροφορία έγκυρη τότε να την γράψεις (με αποδείξεις).
Τι με νοιάζει εμένα ποτέ θα παραιτηθεις, είναι δικό σου πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
apiliotis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 3:49 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από apiliotis »

Πόσο πριν εκτιμάτε ότι θα μας ενημερώσουν; Θα είναι αρκετό να προγραμματιστουμε; Ή θα μας πουν σε πεντε μερες να είσαι εκεί; Στην προηγουμενη σειρά ποσο καιρό πριν ειδοποίησαν για την εκπαίδευση;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες