Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
mrhabuya
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Παρ Φεβ 03, 2023 2:31 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από mrhabuya »

Mancini έγραψε: Κυρ Δεκ 10, 2023 11:58 am
mrhabuya έγραψε: Κυρ Δεκ 10, 2023 10:52 am Παντως εμενα μου μετρησαν και εμπειρια σεκιουριτι αλλα και εργατης σε εργοστασιο :lol:

Τι ειδικότητα εφκα σε δήλωναν στο εργοστάσιο;
''ανειδικευτοι εργατες''
Episkeptis

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Episkeptis »

Θα εχει και θεσεις που ειναι αποκλειστικα για ατομα χωρις καμια προυπηρεσια; Συγχωρεστε με για την ερωτηση, ειμαι λιγο ασχετος λογω ηλικιας, θα ειναι η πρωτη μου συμμετοχη σε διαγωνισμο ΑΣΕΠ.
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Venom94 »

Episkeptis έγραψε: Δευ Δεκ 11, 2023 8:45 am Θα εχει και θεσεις που ειναι αποκλειστικα για ατομα χωρις καμια προυπηρεσια; Συγχωρεστε με για την ερωτηση, ειμαι λιγο ασχετος λογω ηλικιας, θα ειναι η πρωτη μου συμμετοχη σε διαγωνισμο ΑΣΕΠ.
Οι μισες θεσεις ειναι με εμπειρια, οι μισες θεσεις ειναι χωρις.
Magnum7
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 28, 2022 12:01 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Magnum7 »

Venom εγώ που έχω σχετικά λίγους μήνες εμπειρία το προτείνεις να κάνω με εμπειρία η χωρίς;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Magnum7 έγραψε: Δευ Δεκ 11, 2023 10:35 am Venom εγώ που έχω σχετικά λίγους μήνες εμπειρία το προτείνεις να κάνω με εμπειρία η χωρίς;
μα δεν γνωριζουμε τι εμπειρια θα ειναι συναφη.! Δεν εχει καμμια σχεση με δικαστικη. Εντελως διαφορετικο σωμα, δημοτικος υπαλληλος εισαι σε Δημο. Καμμια σχεση με ΕΛΑΣ.
Magnum7
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 291
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 28, 2022 12:01 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Magnum7 »

Ευχαριστώ φίλε μου
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Magnum7 έγραψε: Δευ Δεκ 11, 2023 1:21 pm Ευχαριστώ φίλε μου
δεν ειμαι ο Venom μπρο. Θα σου απαντησει θεωρω και ο ιδιος.! Απλα τ γνωμη μου ειπα
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Venom94 »

Θα αναφέρει στη προκυρηξη ισχύει δεν ξέρουμε ακόμα αναλόγως αν ζητήσει γενική ή ειδική εμπειρία.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Να κανω μια ισως χαζη ερωτηση; Εριξα μια ματια στους Δημους για Δημοτικη Αστυνομια, θεωρειτε οτι θα παιξει τοσο πολυ εντοποιότητα; Πχ μια προκυριξη οπως η δικαστικη ειχε 5 μερη με εντοποιότητα. Τωρα στ Δημοτικη που έχει μικρους δημους και αγνωστους σε καποιους, θα παει με εντοποιότητα; Εβλεπα κατι δημους σε κατι χωρια ξερω εγω. Οκ 1 ατομο αλλα ειναι μια θεση...
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Venom94 »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Δεκ 11, 2023 7:07 pm Να κανω μια ισως χαζη ερωτηση; Εριξα μια ματια στους Δημους για Δημοτικη Αστυνομια, θεωρειτε οτι θα παιξει τοσο πολυ εντοποιότητα; Πχ μια προκυριξη οπως η δικαστικη ειχε 5 μερη με εντοποιότητα. Τωρα στ Δημοτικη που έχει μικρους δημους και αγνωστους σε καποιους, θα παει με εντοποιότητα; Εβλεπα κατι δημους σε κατι χωρια ξερω εγω. Οκ 1 ατομο αλλα ειναι μια θεση...
Θα ισχύσει ότι ισχύει με την εντοπιότητα στον ΑΣΕΠ και σε αντίστοιχες προκυρηξεις.
KwstisMp

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από KwstisMp »

Ξέρει κανείς πως πάνε οι πολύτεκνοι εδώ; Θα δώσει μόρια; Σε κάθε δήμο θα δώσει συγκεκριμένες θέσεις; Η στο σύνολο ένα ποσοστό όπως πχ δικαστική;
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Venom94 »

KwstisMp έγραψε: Τρί Δεκ 12, 2023 10:53 am Ξέρει κανείς πως πάνε οι πολύτεκνοι εδώ; Θα δώσει μόρια; Σε κάθε δήμο θα δώσει συγκεκριμένες θέσεις; Η στο σύνολο ένα ποσοστό όπως πχ δικαστική;
Οπως στην δικαστικη αστυνομια, παιρνουν ενα ποσοστο απο τις γενικες θεσεις και ανταγωνιζονται μεταξυ τους ολες οι ειδικες κατηγοριες.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Venom94 έγραψε: Δευ Δεκ 11, 2023 7:58 pm
Επισκέπτης έγραψε: Δευ Δεκ 11, 2023 7:07 pm Να κανω μια ισως χαζη ερωτηση; Εριξα μια ματια στους Δημους για Δημοτικη Αστυνομια, θεωρειτε οτι θα παιξει τοσο πολυ εντοποιότητα; Πχ μια προκυριξη οπως η δικαστικη ειχε 5 μερη με εντοποιότητα. Τωρα στ Δημοτικη που έχει μικρους δημους και αγνωστους σε καποιους, θα παει με εντοποιότητα; Εβλεπα κατι δημους σε κατι χωρια ξερω εγω. Οκ 1 ατομο αλλα ειναι μια θεση...
Θα ισχύσει ότι ισχύει με την εντοπιότητα στον ΑΣΕΠ και σε αντίστοιχες προκυρηξεις.
Ακομα και αν ειναι πχ 20 θεσεις?
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 404
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Venom94 »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Δεκ 12, 2023 2:01 pm
Venom94 έγραψε: Δευ Δεκ 11, 2023 7:58 pm
Επισκέπτης έγραψε: Δευ Δεκ 11, 2023 7:07 pm Να κανω μια ισως χαζη ερωτηση; Εριξα μια ματια στους Δημους για Δημοτικη Αστυνομια, θεωρειτε οτι θα παιξει τοσο πολυ εντοποιότητα; Πχ μια προκυριξη οπως η δικαστικη ειχε 5 μερη με εντοποιότητα. Τωρα στ Δημοτικη που έχει μικρους δημους και αγνωστους σε καποιους, θα παει με εντοποιότητα; Εβλεπα κατι δημους σε κατι χωρια ξερω εγω. Οκ 1 ατομο αλλα ειναι μια θεση...
Θα ισχύσει ότι ισχύει με την εντοπιότητα στον ΑΣΕΠ και σε αντίστοιχες προκυρηξεις.
Ακομα και αν ειναι πχ 20 θεσεις;
Όσες είναι δεν έχει σημασία σε όλες τις προκυρηξεις του ΑΣΕΠ αυτό γίνεται.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εκτίμηση βάσης στη δημοτική για ΔΕ χωρίς εμπειρία αν λάβεις υπόψη ότι θα χει περίπου ίδιες αιτήσεις με δικαστική;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες