Ζήλεια

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ναι γιατί όταν είσαι σε μία σχέση απαγορεύεται να κάνεις άλλες γνωριμίες. Γιατί μπορεί στην άλλη παρέα να υπάρχουνε και κοπέλες.ΕικόναΕικόνα τι άλλο θα ακούσουμε.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από tsiripobina »

Εσυ αγορινα μου γνωρισε οτι θες, εγω απλα εκφραζω την αποψη μου.
Παψτε πια να πιστευετε οτι επειδη εχετε το νεαρο της ηλικιας μπορειτε να κανετε ΤΑ ΠΑΝΤΑ δικαιολογημενα. Υπαρχουν και διαφορετικες αποψεις στον κοσμο αυτο... Εικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

V@SILIS έγραψε:Ακου οταν θα χεις μια σχεση και ο αλλος πχ δεν θα σε αφηνει να βγεις για ενα ποτο με τη φιλη σου γτ ζηλευει τοτε αυτ λεγεται υπαερβολη αν το κανει μια λες οκ 2 οκ 3 οκ 4 αντε και... Μπζζ... Πολλων ειδων τετοιες καταστασεις ειναι υπερβολικεσ...
εγω θα το ελεγα υπερβολικη αγαπη αλλα και φοβος μην τον/την χασεις. Ξερεις μην γινει καμια στραβη που λενε

barbara-alex
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Δευ Φεβ 22, 2010 4:17 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από barbara-alex »

Θα συμφωνησω με την cristi Πιστευω οτι ειναι ποιο πολυ φοβος στο να μν το χασεις και απο την αγαπη που εχεις για τον αλλον σου βγαινει σε υπερβολικο βαθμο και χωρις να το καταλαβαινεις! προσφατα ακουσα οτι αυτα εξηγουνται με επιστημονικο τροπο. Εγγρινονται απ το σωμα καποιες ουσιες οπου αναλογος με τον ποσο καιρο εισαι με τον αλλον σε κανουν να αντιδρας αναλογα.

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από tsiripobina »

Συμφωνω και εγω ΑΛΛΑ οχι απολυτα. Αν και ειμαι στη τελευταια μου σχεση αυτο το ειδος γυναικας κατα βαθος μεσα μου ξερω πως ειμαι υπερβολικη. Δε γινεται ουτε να τον κλεισουμε τον αλλον σε ενα κλουβι ουτε να ειμαστε συνεχεια απο κοντα. Αν θελει ν στη κανει ο αλλος θα στην κανει και στο εργασιακο του περιβαλλον που σιγουρα θα υπαρχουν και γυναικες. Βεβαια ολα αυτα βαση λογικης, βαση καρδιας ακομη δε μπορω να σκεφτω οτι θα βγει με μια φιλη. Ιδιως αν δεν ειχε φιλες πριν απο εμενα...
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

Θα σου κανω μια πολυ απλη ερωτηση. Αν ο συντροφος σου ηταν ομορφος κουκλος που λεμε και αυτο ηταν ορατο οταν βγαινατε εξω μαζι και εβλεπες τα γυναικεια βλεματα να καρφωνονται πανω του τι θα εκανες; Δεν θα ειχες μια φουντωση μια φλογα μεσα στη καρδια που λεει και το τραγουδι;

tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από tsiripobina »

Με αυτη τη λογικη θα πρεπει να κανω σχεση μονο με ασχημους. Τι να το κανω αν τον κοιτανε; Δε με ενδιφερει καθολου, σκοπος να μη κοιταει αυτος. Ουτως η αλλως ειπαμε ζηλευω αλλα δε κοιταω γυρω γυρω ποια κοιταει το αγορι μου. Εχει τυχει να ειμαι παρουσα σε φαση που μια @%#%^&$%$ Εικόνα "καρφωνε" το Αγορι μου, στη κυριολεξια και προστυχα μαλιστα. Εφοσον ειδα οτι και ο ιδιος αισθανθηκε αβολα (σιγουρα του αρεσε αλλα τεσπα) δεν εγινε κατι. Βεβαια αυτη ηθελε τρελο ξεμαλιασμα αλλα δεν ασχοληθηκα... Εικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

tsiripobina έγραψε:Με αυτη τη λογικη θα πρεπει να κανω σχεση μονο με ασχημους. Τι να το κανω αν τον κοιτανε; Δε με ενδιφερει καθολου, σκοπος να μη κοιταει αυτος. Ουτως η αλλως ειπαμε ζηλευω αλλα δε κοιταω γυρω γυρω ποια κοιταει το αγορι μου. Εχει τυχει να ειμαι παρουσα σε φαση που μια @%#%^&$%$ Εικόνα "καρφωνε" το Αγορι μου, στη κυριολεξια και προστυχα μαλιστα. Εφοσον ειδα οτι και ο ιδιος αισθανθηκε αβολα (σιγουρα του αρεσε αλλα τεσπα) δεν εγινε κατι. Βεβαια αυτη ηθελε τρελο ξεμαλιασμα αλλα δεν ασχοληθηκα... Εικόνα
ε οχι βρε αυτη δεν ειναι λογικη να κανεις με ασχημους δεσμο. Γιατι και οι ασχημοι εχουν τον τροπο τους. Εννοια σου. Ειναι σαν το τραμπουι που εχει το τροπο του. Δεν γινεται. Καποια στιγμη θα κοιταξει. Σιγουρακι αυτο. Πιστευεις οτι ηταν ανωτεροτητα η πραξη σου; Η χαζομαρα στο να μην ασχοληθεις τελικα;

KAITH
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: αλεξ/πολη-βολος
Επάγγελμα: ανεργη
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από KAITH »

Εγω ειμαι 8 χρονια με τον αντρα μου και τα 2-3 πρωτα χρονια του εκανα σκηνες αμα κοιτουσε τις περαστικες. Ολο μαλωναμε! Τωρα το ξεπερασα αυτο βεβαια αλλα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι δεν εχει "φιλες", δεν βγαινει για ποτο χωρις εμενα, δεν τον παιρνουν γυναικες στο τηλ και γενικα δεν φερνω τις κουκλες φιλες μου στο σπιτι. Κι αυτο γιατι εχω μεγαλωσει ετσι δεν εμπιστευομαι κανεναν. Δυστυχως ετσι ειναι αμα εχει καει η γουνα σου
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος KAITH την Πέμ Φεβ 25, 2010 3:54 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

KAITH έγραψε:Εγω ειμαι 8 χρονια με τον αντρα μου και τα 2-3 πρωτα χρονια του εκανα σκηνες αμα κοιτουσε τις περαστικες. Ολο μαλωναμε! Τωρα το ξεπερασα αυτο βεβαια αλλα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ οτι δεν εχει "φιλες", δεν βγαινει για ποτο χωρις εμενα, δεν τον παιρνουν γυναικες στο τηλ και γενικα δεν φερνω τις κουκλες φιλες μου στο σπιτι. Κι αυτο γιατι εχω μεγαλωσει ετσι δεν εμπιστευομαι κανεναν. Δυστυχως ετσι ειναι αμα εχει καει η γουνα σου
και πολυ καλα κανεις καιτη. Με βρισκεις συμφωνη στις ενεργειες σου. Ακου εκει. Ποτο μονος ; Αχαχαχα

kat
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Φεβ 01, 2010 5:50 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από kat »

Βρε κοριτσια εγω διαφωνω! Να σκεφτειτε τον παρακαλαω να παει για ποτο η για καφε μονος του αλλα εκεινος με θελει μαζι! Με τον αντρα μου εχουμε μεγαλωσει μαζι! Ειμαστε μαζι απο το γυμνασιο! Εφοσον τοσα χρονια που ειμαστε μαζι δεν μου εχει δωσει καμια αφορμη, γιατι να μην τον εμπιστευομαι?
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από Rafale »

kat έγραψε:Βρε κοριτσια εγω διαφωνω! Να σκεφτειτε τον παρακαλαω να παει για ποτο η για καφε μονος του αλλα εκεινος με θελει μαζι! Με τον αντρα μου εχουμε μεγαλωσει μαζι! Ειμαστε μαζι απο το γυμνασιο! Εφοσον τοσα χρονια που ειμαστε μαζι δεν μου εχει δωσει καμια αφορμη, γιατι να μην τον εμπιστευομαι;
ολοι ετσι ειναι στην αρχη δεν δινουν αφορμη. Ξερουν τι κανουν. Και σε μια φλασια τα κανουνε ολα. Κανεναν εμπιστοσυνη. Ουτε τον κ... Σου αχαχαχα

KAITH
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: αλεξ/πολη-βολος
Επάγγελμα: ανεργη
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από KAITH »

Βεβαια τωρα που ειναι πλεον εποπ και εχει συναδελφισες εποπινεςΕικόνα διαλιζομαι λιγο αλλα δεν λεω πολλα μονο ακουω... Μαζευω πληροφοριες... Κι απ'οτι καταλαβα τον εχουν απο κοντα γιατι ειναι και στο γραφειο και βγαζει υπηρεσιες αδειες κτλ... Ολες ξερουν το τηλ του και πλεον το εχει αθορυβο στο σπιτι! Και θα φυγω και για 6 μηνες και θα ειναι μονος του!Εικόνα ειναι λοιπον μερικα επαγγελματα που δεν μπορουμε να αποφυγουμε την επικοινωνια με το αλλο φυλο... Κι ας υπαρχει ο κινδυνος του "φλερτ". ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από tsiripobina »

cristi έγραψε:. Δεν γινεται. Καποια στιγμη θα κοιταξει. Σιγουρακι αυτο. Πιστευεις οτι ηταν ανωτεροτητα η πραξη σου; Η χαζομαρα στο να μην ασχοληθεις τελικα;


Ε σιγουρα θα κοιταξει, και εχει κοιταξει σημειο γυναικας ενω ειμαι μπροστα Εικόνα εννοειται μαλωσαμε αλλα απο την μια καταλαβαινω οτι καποια πραγματα γινονται αντανακλαστικα, αφου και γω κοιταξα εκεινη την ωρα απλα με εκνευρισε που δε το παραδεχοταν Εικόνα
Το θεμα ειναι να μη φλερταρει με γυναικες με ματιες κλπ, να κοιταει ενταξει δε με χαροποιει αλλα παντα θα γινεται αυτο. Αλλωστε το ωραιο και εγω το κοιταζω και το θαυμαζω ειτε ειναι γυναικα ειτε αντρας, αλλα δε σκεφτομαι προστυχα ενω οι αντρες μαλλον θαυμαζουν με αυτο το τροπο δυστυχως.
Ενταξει γιατι να ασχοληθω, δεν ασχολουμε με π@#$%# αλλωστε αυτη φανηκε μετα (ειμασταν στον ιδιο εργασιακο χωρο) οτι εκανε κρα για αντρα (και ηταν και αρραβωνιασμενη). Ολους ετσι τους κοιταγε. Εννοειται πως δεν ασχοληθηκα καθολου μαζι της παρολο που ειμασταν για 4-5 μηνες συνεχεια μαζι.

Τωρα να μην αφηνω το αγορι μου να βγει με τους φιλους του, χμμμ ενταξει ζηλευω γιατι δε ξερω τι γινεται αλλα δε μπορω να το απαγορευσω ουτε να βγαινω και γω συνεχεια μαζι του. Και να με δεχεται αυτος, προσωπικα δε θελω να ειμαι εμποδιο για να πουν τα μυστικα τους η ανδροπαρεα. Αλλωστε και εγω δε θα δεχομουν να μη με αφηνει να βγαινω με τις φιλες μου ή να ερχεται συνεχεια μαζι.
Ελπιζω παντως να συνελθω γιατι γινομαι υπερβολικη και δε μου αρεσει αλλα βγαινει αυθορμυτα... Εικόνα
kat
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 185
Εγγραφή: Δευ Φεβ 01, 2010 5:50 pm
Επικοινωνία:

Ζήλεια

Δημοσίευση από kat »

cristi έγραψε:
kat έγραψε:Βρε κοριτσια εγω διαφωνω! Να σκεφτειτε τον παρακαλαω να παει για ποτο η για καφε μονος του αλλα εκεινος με θελει μαζι! Με τον αντρα μου εχουμε μεγαλωσει μαζι! Ειμαστε μαζι απο το γυμνασιο! Εφοσον τοσα χρονια που ειμαστε μαζι δεν μου εχει δωσει καμια αφορμη, γιατι να μην τον εμπιστευομαι;
ολοι ετσι ειναι στην αρχη δεν δινουν αφορμη. Ξερουν τι κανουν. Και σε μια φλασια τα κανουνε ολα. Κανεναν εμπιστοσυνη. Ουτε τον κ... Σου αχαχαχα

βρε cristi 13 χρονια δεν το λες "αρχη" !

και που ξερουμε οτι δεν θα μας ερθει εμας αυτη η φλασια που λεσ; Ποτε δεν ξερεις τι σου επιφυλλασει το μελλον. Οσες γυναικες ξερω που λεγανε " εγω αποκλειεται να κερατωσω τον αντρα μου, ταρανδο τον εκαναν. Χαλαρωστε και απολαυστε αυτο που ζειτε! Μην το χαραμηζετε με αγχη και ζηλιεσ!

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες