Διαγραφές μελών

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από illy »

Ρε Γιαννη αρχισατε νομιζω να φευγετε απο τον αρχικο σκοπο του φορουμ... Κ παιρνω το θαρρος να το πω σε σενα διοτι εχω θαρρος απεναντι σου! Τι εγινε με την χριστινα, μπορεις να μου πεις σε παρακαλω; Οκ ενταξει φαγανε μπαναρισμα ατομα που ειχαν υβριστικη κ ερειστικη συμπεριφορα απεναντι σας αλλα η χριστινα τι εκανε; Αλλωστε ειναι στρατιωτικο φορουμ κ χρειαζεστε ατομα που ειναι υπαρχοντα στελεχη κ που γνωριζουν εκ των εσω πραγματα... Νομιζω οτι η χριστινα ειναι ενα τετοιο ατομο... Και αυτο το ατομο το μπαναρεις; Γιατι ρε παιδια; Νομιζω οτι πρεπει να αλλαξετε τακτικη κ στρατηγικη... Ο σκοπος σας ειναι να εχετε οσο πιο πολλα μελη γινεται κ οχι να τα μπαναρετε ή να αποχωρουν επειδη εχουν ξενερωσει... Εδω ειμαστε μια ομαδα, γιατι τη χαλατε; Με φιλικη διαθεση παντα...
Dum spiro spero
thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από thrakiotis »

illy έγραψε:Ρε Γιαννη αρχισατε νομιζω να φευγετε απο τον αρχικο σκοπο του φορουμ... Κ παιρνω το θαρρος να το πω σε σενα διοτι εχω θαρρος απεναντι σου! Τι εγινε με την χριστινα, μπορεις να μου πεις σε παρακαλω; Οκ ενταξει φαγανε μπαναρισμα ατομα που ειχαν υβριστικη κ ερειστικη συμπεριφορα απεναντι σας αλλα η χριστινα τι εκανε; Αλλωστε ειναι στρατιωτικο φορουμ κ χρειαζεστε ατομα που ειναι υπαρχοντα στελεχη κ που γνωριζουν εκ των εσω πραγματα... Νομιζω οτι η χριστινα ειναι ενα τετοιο ατομο... Και αυτο το ατομο το μπαναρεις; Γιατι ρε παιδια; Νομιζω οτι πρεπει να αλλαξετε τακτικη κ στρατηγικη... Ο σκοπος σας ειναι να εχετε οσο πιο πολλα μελη γινεται κ οχι να τα μπαναρετε ή να αποχωρουν επειδη εχουν ξενερωσει... Εδω ειμαστε μια ομαδα, γιατι τη χαλατε; Με φιλικη διαθεση παντα...
θα συμφωνησω μαζι σου illy
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Απο σήμερα αρχίζω να γράφω και εγώ ώς guest.

Διεγράφησαν μονομιάς περίπου 1400 μηνύματα δικά μου διότι σε προσωπική συνομιλία που είχα με το Γιάννη θεώρησε ότι βγήκα επανείλλημενως εκτός θέματος.

Δεν θα συμφωνήσω αλλά το σέβομαι.

Επειδή θεωρώ ότι συμβάλλω και εγώ όσο μπορώ προς την καλυτέρευση και εξομάλυνση του φόρουμ, θα συνεχίσω να συμμετέχω ώς guest χωρίς να περιμένω κάποιο αντάλλαγμα (όπως την αύξηση των βαθμών διά μέσου των posts).

Ευχαριστώ.
thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από thrakiotis »

Κατσε λιγο γιατι θα τρελαθουμε DYK ποτε και που βγηκες πολλες φορες εκτος θεματος;
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Αυτό ακόμη το ψάχνω thrakiotis.

Γι'αυτό λέω ότι δεν συμφωνώ.

Τέλος Πάντων δεν θέλω να δημιουργήσω θέμα απλά ανακοινώνω ότι θα γράφω πλέον ώς guest και ότι εάν επιθυμούν τα παιδιά να διαγράψουν τον λογαριασμό μου μπορούν να το κάνουν.

Αυτά.
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Εγω απορω πως γλιτωσα το εκτος θεματος κοιτα να δεις απο τονο πηγα Εικόνα
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Γι αυτο δεν εμπαινες; Νομιζω οτι γιναμε μεγαλο μπαχαλο δεν πειραζει δυκ Εμεις να ειμαστε καλα

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από illy »

D.Y.K έγραψε:Αυτό ακόμη το ψάχνω thrakiotis.

Γι'αυτό λέω ότι δεν συμφωνώ.

Τέλος Πάντων δεν θέλω να δημιουργήσω θέμα απλά ανακοινώνω ότι θα γράφω πλέον ώς guest και ότι εάν επιθυμούν τα παιδιά να διαγράψουν τον λογαριασμό μου μπορούν να το κάνουν.

Αυτά.
Μπορεις τουλαχιστον να μπαινεις που κ που σε συνδεση να βλεπεις τα πμ σου;Εικόνα
Dum spiro spero
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Πρός cristi :Βασικά είχα κάτι δουλίτσες. Εικόνα

Πρός illy :Ναι illy μου.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από illy »

D.Y.K έγραψε:Απο σήμερα αρχίζω να γράφω και εγώ ώς guest.

Διεγράφησαν μονομιάς περίπου 1400 μηνύματα δικά μου διότι σε προσωπική συνομιλία που είχα με το Γιάννη θεώρησε ότι βγήκα επανείλλημενως εκτός θέματος.

Δεν θα συμφωνήσω αλλά το σέβομαι.

Επειδή θεωρώ ότι συμβάλλω και εγώ όσο μπορώ προς την καλυτέρευση και εξομάλυνση του φόρουμ, θα συνεχίσω να συμμετέχω ώς guest χωρίς να περιμένω κάποιο αντάλλαγμα (όπως την αύξηση των βαθμών διά μέσου των posts).

Ευχαριστώ.
και εγω το ιδιο επαθα αλλα τα ζητησα πισω Δυκ μου διοτι δεν καταλαβα για ποιο λογο εγινε! Και εγω απορω που ησουν εκτος θεματος... Τελος παντων, θεωρω οτι δεν πρεπει να λειτουργουν ως τιμωροι αλλα να προσπαθουν για την καλυτερευση κ την ευταξια του φορουμ κατι το οποιο θαρρω πως εχουν χασει οπως προειπα κ στο παραπανω ποστ μου!
Dum spiro spero
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

D.Y.K έγραψε:Πρός cristi :Βασικά είχα κάτι δουλίτσες.Εικόνα

Πρός illy :Ναι illy μου.
Προς δυκ οκ παληκαρι μου Εικόνα
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Δεν πειράζει illy μου.

Θα συνεχίσω να συμμετάσχω ώς guest.
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

D.Y.K έγραψε:Δεν πειράζει illy μου.

Θα συνεχίσω να συμμετάσχω ώς guest.
Πρεπει να παρει θεση αμμεσα ο γιαρντ για θα θεματα αυτα. Να σου πω και κατι δυκ αμα παρει μια φορα το στραβο δρομο μετα ξενερωνεις κιολας και δεν θες κιολας. Εγω προσωπικα αυτο επαθα. Αφου ξενερωσα και γω φαντασου τωρα τι γινεται Μετα δεν σου κανει και διαθεση να μπαινεις με καταλαβαινεις;
Anonymous

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από Anonymous »

Ναι cristi μου έτσι και εγώ.

Σε καταλαβαίνω απόλυτα.
thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαγραφές μελών

Δημοσίευση από thrakiotis »

Οπως το λες cristi γιατι εγω βρισκω περιεργη αυτην την κατασταση περιμενω και γω μια απαντηση για ολα αυτα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες