Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σε ολους. Εχω αδερφεια που εχουν παει ειδικες δυναμεις και θελω και γω με την σηρα μου να παω. Επηδει ειχα σπασει το ποδι μου πριν 2 χρονια παιζει κανεναν ρολο; ...
vaggesto
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Μάιος 19, 2009 5:58 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από vaggesto »

Γεια σε ολους... Πρην 2 χρονια ειχα σπασει το ποδι μου. Τορα δεν εχω προβλημα. Μπορω να μπω κανονικα ειδικες δυναμεις; . ευχαριστω...
Anonymous

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Παρακαλώ μπορεί καποιος να μου πει τι είναι ο χειριστής Ο. Υ και δευτερον αν κάποιος έχει βίδα στο χέρι σε τι κατηγορία ικανότητας βγαίνει Ι1-5; ευχαριστώ!

psyco__21
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Ιουν 14, 2009 3:15 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από psyco__21 »

Καπιως που ειναι χρονιος φορεας της υπατιτιδας β μπορει να παει στης ειδικες δυναμεις κ στα Σώματα ασφαλείας
Anonymous

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

psyco__21 έγραψε:Καπιως που ειναι χρονιος φορεας της υπατιτιδας β μπορει να παει στης ειδικες δυναμεις κ στα Σώματα ασφαλείας


Δεν μπορείς. Γιατί περνάς από ιατρικές εξετάσεις.
Anonymous

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπέρα παιδιά. Τον Νοέμβρη παρουσιάζομαι πεζοναύτης. Αυτό που με απασχολεί είναι τα κιλά μου. Είναι 1.78 103 κιλά. Υπάρχει περίπτωση να με βγάλουν Ι2;
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Su-35 »

Πολλά κιλά αλλά δεν νομίζω να σε βγάλουν Ι2. Μέχρι τον Νοέμβριο προλαβαίνεις να χάσεις λίγα... Εικόνα

Κάντω για να μπεις και με φόρμα εκεί πέρα.

Athan
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Τρί Δεκ 18, 2007 12:32 am
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Athan »

Πέρα απ' την γυμναστικη να προσεξεις την διατροφή σου.
drakoulakos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 16, 2008 5:57 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από drakoulakos »

Καλησπερα σε ολους.
παρουσιαστηκα στις 17 αυγουστου στο μεγαλο πευκο ατις ειδικες δυναμεις.
το προβλημα ειναι οτι θελω να παραμεινω στις ειδικες δυναμεις αλλα με βγαλανε ι3 για φυσημα. Ειχα παει στο 401 και μου εκαναν υπερηχο και το βρηκε ο γιατρος. Ο ιδιος γιατρος ηρθε και στο στρατοπεδο για να δει ολους τους νεοσυλλεκτους και ετσι ξαναπηγα κι εγω, του εδειξα το καρδιογραφιμα που ειχα βγαλει στην αρχη στο στρατοπεδο, με ακουσε με το στηθοσκοπιο και δεν μου βρηκε τιποτα και εγραψε πανω στο καρδιογραφιμα μου ι1, φυσικα δεν του ανεφερα τιποτα για φυσημα. Γενικα δεν εχω προβλημα κουρασης, εκανα και πιο μικρος εξετασεις γι αυτο και ηταν μικρο, ο γιατρος μου ειπε οτι δεν ειναι τιποτα.

τι να κανω τωρα; Σαν ι3 που μπορω να υπηρετησω;
Anonymous

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Σου είπανε οτι σε βγάλανε ι3; Πέρασες απο επιτροπή του 401 για αλλαγή σωματικής ικανότητας; Αν δεν εχει γίνει αυτή η διαδικασία μην αγχώνεσε.

Υ. Γ. Σαν ι3 υπηρετείς σε όλα τα άλλα σώματα εκτος απο ειδικές δυνάμεις, προεδρική φρουρά και στρατονομία
drakoulakos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 16, 2008 5:57 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από drakoulakos »

Μου το ειπε ο γιατρος στο 401 και μετα που γυρισα στο στρατοπεδο εδωσα τα χαρτια του νοσοκομειου στον γιατρο και το σημειωσε.
Anonymous

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

-Εχω κανει εγχειρηση χιαστων ομως δεν εχω καποιο προβλημα σε δραστηπιοτητες. Εχω αποθεραπευτει πληρως. Μπορω να βγω Ι1; Σας ευχαριστω για τυχων απαντησεις... Δεν βρηκα κατι συγκεκριμενο στο διαταγμα. Αν τελικα βγω ι1 μπορω να ελπιζω για αλεξιπτωτιστης; Παιδεια σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας για να μην ελπιζω αδικα η μου ερθει αποτομο το χ! ...
Anonymous

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχω κανει εγχειρηση χιαστων ομως δεν εχω καποιο προβλημα σε δραστηπιοτητες. Εχω αποθεραπευτει πληρως. Μπορω να βγω Ι1; Σας ευχαριστω για τυχων απαντησεις... Δεν βρηκα κατι συγκεκριμενο στο διαταγμα. Αν τελικα βγω ι1 μπορω να ελπιζω για αλεξιπτωτιστης; Παιδεια σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας για να μην ελπιζω αδικα η μου ερθει αποτομο το χ! ...
Anonymous

Σωματική ικανότητα στις Ειδικές Δυνάμεις

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχω κανει εγχειρηση χιαστων ομως δεν εχω καποιο προβλημα σε δραστηπιοτητες. Εχω αποθεραπευτει πληρως. Μπορω να βγω Ι1; Σας ευχαριστω για τυχων απαντησεις... Δεν βρηκα κατι συγκεκριμενο στο διαταγμα. Αν τελικα βγω ι1 μπορω να ελπιζω για αλεξιπτωτιστης; Παιδεια σας παρακαλω πειτε μου την γνωμη σας για να μην ελπιζω αδικα η μου ερθει αποτομο το χ! -----
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες