Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό 2014

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Alexandros

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό 2014

Δημοσίευση από Alexandros »

Και εγώ με χαρτί τριτεκνίας και με 18200 μόρια παω απο γενικό λύκειο πιστεύετε περνάω; Η γνώμη σας μετράει, ευχαριστώ !
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό 2014

Δημοσίευση από D.Y.K »

Alexandros έγραψε:Και εγώ με χαρτί τριτεκνίας και με 18200 μόρια παω απο γενικό λύκειο πιστεύετε περνάω; Η γνώμη σας μετράει, ευχαριστώ !


Κατά 99% είσαι μέσα ναι. Αφήνω και το 1% γιατί άνθρωποι είμαστε ποτέ δεν ξέρεις Εικόνα

Αλέξανδρος

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό 2014

Δημοσίευση από Αλέξανδρος »

Σε υπερευχαριστώ , πραγματικά ! Με ανακούφισες διότι έχω ένα μικρό άγχος !
k0stas96
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Σεπ 16, 2014 12:50 am
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό 2014

Δημοσίευση από k0stas96 »

Καλησπέρα, έχω 18000 μόρια.16 απολυτήριο και 2000 μόρια απο το lower, εχω ελπιδες να μπω στις αεν;(Γενικό Λύκειο)
ΑΝΤΩΝΗΣ

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό 2014

Δημοσίευση από ΑΝΤΩΝΗΣ »

Γεια σας!! Εγω εχω απολυτ.15,5 δεν εχω καπιο πτυχειο αγγλικων εχω πιθανοτητες να με παρουν γτ εχω περασει με πανελλαδικες ΤΕΙ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ Φλωρινα και ακομη δν μπορω να βρω σπιτι επειδη περιμενω τα αποτελεσματα του ναυτικου τη πιθανοτητες εχω; Ευχαριστω...
Άβαταρ μέλους
antonismix
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2014 10:49 pm
Τοποθεσία: ά
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό 2014

Δημοσίευση από antonismix »

k0stas96 έγραψε: Καλησπέρα, έχω 18000 μόρια.16 απολυτήριο και 2000 μόρια απο το lower, εχω ελπιδες να μπω στις αεν;(Γενικό Λύκειο)
Αν οι βάσεις για απολυτήριο ξεκινήσουν σαν πέρσι από 18500 σίγουρα έχεις πιθανότητες γιατί πολλά παιδιά από πανελλήνιες δεν πανε και η βάση φτάνει στα 17 κάπου εκεί !
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό 2014

Δημοσίευση από D.Y.K »

ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:Γεια σας! Εγω εχω απολυτ.15,5 δεν εχω καπιο πτυχειο αγγλικων εχω πιθανοτητες να με παρουν γτ εχω περασει με πανελλαδικες ΤΕΙ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ Φλωρινα και ακομη δν μπορω να βρω σπιτι επειδη περιμενω τα αποτελεσματα του ναυτικου τη πιθανοτητες εχω; Ευχαριστω...


Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά οι πιθανότητες του να περάσεις φέτος (με βάση τα περσινά δεδομένα) δυστυχώς είναι ελάχιστες. Καλύτερα να ψάξεις για σπίτι στην Φλώρινα. Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις. Καλή επιτυχία να έχεις Εικόνα

ντινος

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό 2014

Δημοσίευση από ντινος »

Παιδια να ρωτησω. Μεσα στν προκυρηξη οσον αφορα τα αγγλικα καο συγκεκριμενα για το toeic δεν αναφερει η προξυρηξη αν πρεπει ναναι της τελευταιας 2ετιας. Τελικα τι ισχυει με αυτο; Εχει απεριοριστη ισχυ; Κ αν οχι γιατι η πεοκυρηξη δεν ζητα ναναι τα τελευταια 2ετια;

Άβαταρ μέλους
antonismix
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2014 10:49 pm
Τοποθεσία: ά
Επικοινωνία:

Βάσεις - μόρια για Εμπορικό Ναυτικό 2014

Δημοσίευση από antonismix »

ντινος έγραψε: Παιδια να ρωτησω. Μεσα στν προκυρηξη οσον αφορα τα αγγλικα καο συγκεκριμενα για το toeic δεν αναφερει η προξυρηξη αν πρεπει ναναι της τελευταιας 2ετιας. Τελικα τι ισχυει με αυτο; Εχει απεριοριστη ισχυ; Κ αν οχι γιατι η πεοκυρηξη δεν ζητα ναναι τα τελευταια 2ετια;

Ισχύει για πάντα !!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης