Αλήθειες και Ψέμματα

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
KAITH
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 430
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 21, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: αλεξ/πολη-βολος
Επάγγελμα: ανεργη
Επικοινωνία:

Αλήθειες και Ψέμματα

Δημοσίευση από KAITH »

Χαχαχα ναι το εχω πει αυτο ΓΜΑΚ!ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
διαλεξε μια δουλεια που σ'αρεσει και δε θα χρειαστει να δουλεψεις ουτε μια μερα στη ζωη σου.. (κομφουκιος)
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αλήθειες και Ψέμματα

Δημοσίευση από Rafale »

Αυτο για τις ζηλιαρες. Λεει οτι οτι αν δωσεις τον αριθμο του κινητου του συντροφου σου μπορει ενα συστημα να σου πει Σε ποια περιοχη ακριβως βρισκεταιΕικόνα Χμμμμ Δεν ειναι κακη ιδεα!Εικόνα
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Αλήθειες και Ψέμματα

Δημοσίευση από tsiripobina »

ΓΜΑΚ τετοιο ψεμα ειναι βαρυ Εικόνα Εικόνα

Ενταξει καποια ψεμματα ειναι αναποφευκτο να λεγονται αλλα τετοιου τυπου. Μεγαλυτερα ψεμματα δεν επιτρεπονται Εικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αλήθειες και Ψέμματα

Δημοσίευση από Greek_Army »

Άντε καλή συνέχεια πηγαίνω στην σχολή.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Αλήθειες και Ψέμματα

Δημοσίευση από tsiripobina »

cristi έγραψε:Αυτο για τις ζηλιαρες. Λεει οτι οτι αν δωσεις τον αριθμο του κινητου του συντροφου σου μπορει ενα συστημα να σου πει Σε ποια περιοχη ακριβως βρισκεταιΕικόνα Χμμμμ Δεν ειναι κακη ιδεα!Εικόνα


Ναι το εχω δει, δειχνει και φωτο τι κανει... Εικόνα Αλλα που κολλαει σε αυτο το θεμα;Εικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αλήθειες και Ψέμματα

Δημοσίευση από Rafale »

tsiripobina έγραψε:
cristi έγραψε:Αυτο για τις ζηλιαρες. Λεει οτι οτι αν δωσεις τον αριθμο του κινητου του συντροφου σου μπορει ενα συστημα να σου πει Σε ποια περιοχη ακριβως βρισκεταιΕικόνα Χμμμμ Δεν ειναι κακη ιδεα!Εικόνα


Ναι το εχω δει, δειχνει και φωτο τι κανει... Εικόνα Αλλα που κολλαει σε αυτο το θεμα;Εικόνα
αυτο που λεω δειχνει μονο σε ποια περιοχη βρισκεται. Που εκπεμπει δηλ το σημα του κινητου του. Κολλαει στα πιο πανω που ειπε γμακ σχετικα με την κινηση.Εικόνα

E.T.

Αλήθειες και Ψέμματα

Δημοσίευση από E.T. »

Ναι, ναι ετσι. Ξεπουλατε τα προσωπικα σας δεδομενα (ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ) σε απατεωνες και μετα να κλαιγεστε!
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αλήθειες και Ψέμματα

Δημοσίευση από Rafale »

Το ξερουμε βρε. Καλα εμεις τρεξαμε τωρα.Εικόνα

E.T.

Αλήθειες και Ψέμματα

Δημοσίευση από E.T. »

Δεν το λεω γιαυτους που το ξερουν. Αλλα γιαυτους που θα τρεξουν ωσαν τα ζα να τους τα ακουμπησουν... Εικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αλήθειες και Ψέμματα

Δημοσίευση από Rafale »

Καλα κανεις και το αναφερεις. Ολα αυτα ειναι εκ του πονηρου και καλο ειναι να αποφευγονται
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Αλήθειες και Ψέμματα

Δημοσίευση από GenerX »

AΝ με παρακολουθούσε η κοπέλα μου και το μάθαινα, πιθανότατα θα με έχανε για πάντα μετά.

Πολύ ανασφάλεια. Όποια θέλει να παρακολουθεί την σχέση της (ή όποιος) τους εύχομαι να βγει και υπηρεσία που να δείχνει βίντεο. Την ώρα που τρώνε το κέρατο κι όλας
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Αλήθειες και Ψέμματα

Δημοσίευση από tsiripobina »

Εγω παντως δεν ξερω αν υπαρχει σοβαρο προγραμμα που να δειχνει που βρισκεται ο αλλος. Αυτο που ειχα δει εγω ταχα μου εκανε σιγα σιγα ζουμ μεχρι που εδειχνε οτι εκανε... Κατι Εικόνα
Οσο για τη παρακολουθηση νομιζω ειναι χειροτερο γιαυτον που το κανει και μαλλον Για να μπει σε μια τετοια διαδικασια θα πρεπει ο αλλος να εχει δωσει πολλα δικαιωματα. Αρα αν εγω τσιλιμπουρδιζω δε θα ζητησω και τα ρεστα αν ο αλλος με παρακολουθησει.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης