Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Βγήκε η λίστα με τα ονόματα κανονικά Στις 11 του μηνός έχει αθλήματα αφού μας πήραν το ύψος. Εγώ δέν θα πάω γιατί στις προπονήσεις δέν μπόρεσα να κάνω τα 1000 μέτρα σε 4 λεπτά και 20 δευτερόλεπτα δυστυχώς.

Και έτσι δέν θα πάω και τέλος. Εξάλου προκυρήσετε μόνο 1 θέση στο ΠΕ σε όλη τη Μακεδονία.

Ακόμα και άν κατάφερνα το χιλιάρι (τα άλλα τα κάνω άνετα) τότε κάποιος θα με περνούσε στα μόρια. Άρα...

Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Μίλησα με έναν ακόμη από την δημοτική αστυνομία χτες και μου είπε ότι κόβουν πάρα πολύ. Έτσι θυμάτε αυτός.4 λεπτά και 21 δευτερόλεπτα να κάνεις κόβεσε. Δηλαδή θα σφυρίξει μόλις πάει το ρολόι στα 4 λεπτά και 20 δευτερόλεπτα και όσοι έμειναν πίσω να πάνε σπίτια τους. ΕΤΣΙ ΕΙΠΕ ΕΧΤΕΣ.

200 άτομα κόπηκαν όταν ήταν αυτός αλλά τότε η Θεσσαλονίκη δέν είχε δημοτικούς αστυνόμους και η προκύρηξη ήταν για 600 θέσεις.

Τώρα είναι για 11 θέσεις. Μόλις του το είπα πόσες θέσεις είναι γέλασε. Εέιπε ΜΟΝΟ χαχααχαχα.

Τέρμα η δημοτική αστυνομία. Τώρα θα περιμένεις να πεθάνει κάποιος για να ελευθερωθεί μία θέση.

Αυτά

Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

ΠΕΡΑΣΑΑΑΑ... Σε μια από τις 11 θέσεις :D

Όντως τα αθλήματα ήταν πολύ αυστηρά.9/10 κοπέλες πήγαν σπίτι τους.
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ξερετε αν χρειαζεται οταν τελειωσεις τον στρατο να εισαι Ι1 για να κανεις τα χαρτια σ; Εγω ειμαι Ι3 αοπλο ψυχολογικο
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ρε φίλε πλάκα μας κάνεις; Στην δημοτική αστυνομία έχουνε ψυχοτεχνικες εξετάσεις και εσύ θα πας με το ι3 άοπλο; Λίγο μυαλό ρε γαμώτο
Anonymous

Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδες ξερει κανεις απο αυτους που περασαν ποτε θα μας καλέσουν στις σχολες; Εχει ακουσει κανεις τιποτα;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες