Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Αα. Ευχαριστω φιλε... Μηπως ξερεις ποσοι περνανε καθε χρονο; Ποιες οι πιθανοτητες μου να μπω; Παιζει Ρολο τι βαθμο θ βγααλω πανελλινιες δλδ; Και κατι τελυταιο... Η αδερφη μου Θελει να περασει και αυτη μαζι μου (ενα χρονο μετα Δλδ γιατι ειναι μικροτερη), αλλα δεν την βλεπω καλα μεσα στην σχολη αλλα και πριν Καν μπει... Ξερεις τι παιζει με τις γυναικες μεσα στην σχολη γενικα; Και πριν μπουν... Ποσες πιθανοτητες εχει καποια να περασει; ... (σορρυ που σε πνιγω στις ΕρωτησειςΕικόναΕικόνα)
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Νικος έγραψε:Αα. Ευχαριστω φιλε... Μηπως ξερεις ποσοι περνανε καθε χρονο; Ποιες οι πιθανοτητες μου να μπω; Παιζει Ρολο τι βαθμο θ βγααλω πανελλινιες δλδ; Και κατι τελυταιο... Η αδερφη μου Θελει να περασει και αυτη μαζι μου (ενα χρονο μετα Δλδ γιατι ειναι μικροτερη), αλλα δεν την βλεπω καλα μεσα στην σχολη αλλα και πριν Καν μπει... Ξερεις τι παιζει με τις γυναικες μεσα στην σχολη γενικα; Και πριν μπουν... Ποσες πιθανοτητες εχει καποια να περασει; ... (σορρυ που σε πνιγω στις ΕρωτησειςΕικόναΕικόνα)


εννοειται οτι παιζει ρολο ο βαθμος που θα βγαλεις και αν θες να μπεις κανε και μια προετοιμασια στα αθληματα, οσο για τις πιθανοτητες που εχεις δεν ξερω γιατι δεν ξερω τι βαθμο απολυτηριου εχεις. Οσο για την αδερφη σου θα σου πω οτι οι γυναικες ειναι σε καλυτερη μοιρα στον στρατο αλλα θα σας προτεινα να δηλωσετε σωματα κ οχι οπλα. Στην τελευταια προκηρυξη τα οπλα πηραν 115 ατομα κ τα σωματα 22 στην γενικη κατηγορια. Μορια για ΣΣΕ (περσινα) σωματα 17729 και οπλα 16001 γενικη κατηγορια
Anonymous

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας. Κοπηκα στις ΠΚΕ του 2009 και συγκεκριμενα στην προσωπικη συνεντευξη. Η ερωτηση μου ειναι αν μπορω να ξαναδωσω για στρατιωτικες σχολες
MGEN
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 05, 2009 6:14 am
Τοποθεσία: Germany
Επικοινωνία:

Προκήρυξη σπουδαστών ΑΣΕΙ - ΑΣΣΥ (2009)

Δημοσίευση από MGEN »

Ναι, μπορείς να ξαναδώσεις.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες