Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μετά από 4 χρονια με καλέσανε
για να δούμε τι θα δούμε
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ρώτησε τους αν θα ξανά πας του χρόνου
Sfakos2

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Sfakos2 »

Παιδια μια ερωτηση. Ειμαι 33 τωρα. Αξιζει αν βγει προκηρυξη για εποχικους να κανω προσπαθεια να μπω.; Υπαρχει δλδ περιπτωση καποια στιγμη στο μελλον για μονιμοτητα.;
Haha

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Haha »

Εδώ δεν ξέρουν αυτοί που είναι είδη 5 χρόνια ρε φίλε τι να σου πούμε και σένα τώρα
Αν θες να σε κόψει η πείνα γίνε εποχικός πυροσβέστης
Sfakos2

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Sfakos2 »

Ρε φιλαρακι ρωταω να δω πως παει το πραγμα… Αν γενικα αξιζει…
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Είσαι αρκετά μεγάλος. Εάν ήσουν μικρότερος θα σου έλεγα να το δοκιμάσεις με την προοπτική της ΕΜΟΔΕ που είναι έως 35 αλλά τώρα η γνώμη μου δεν αξίζει.
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

Μην ακούς τίποτα για την ηλικία σου. Αν πραγματικά το θες δεν είσαι μεγάλος. Και ποιος σου λέει ότι κάποια στιγμή δεν θα σε κάνουν και μόνιμο στο σώμα. Τα πράγματα αλλάζουν συνεχώς. Οπότε κάνε αυτό που σου λέει η καρδιά σου και μην ακούς τι σου λέει ο καθένας εδώ μέσα.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτη πάντως που είπες για του χρόνου ρώτησα …. Είπαν ότι κανονικά τελευταία χρονια είναι αυτή, γιατί οι πίνακες είναι για 5 αντιπυρικές, ακούγεται για εποχικούς του χρόνου όπως και για γενικών και Εμοδε
τώρα τι θα βγάλουν αυτοί ξέρουν …. Πιστεύω πιο σίγουρα άλλη εποχικών του χρόνου, δεν ξέρω αν κάνω καλά που παω είμαι 30 κ δν ξέρω κατά ποσο θα τα κατάφερνα γ μόνιμος αλλα
παω για την εμπειρία και όπως είπε ένα άλλο παιδί τα πράγματα αλλάζουν συνεχώς αυτό πάντως που μ είπαν είναι ότι εφόσον μπω δύσκολα λέει δν θα αποκατασταθώ (πράγμα το οποίο δεν το πιστεύω) τέλος πάντων κάτι σταθερό δν έχω τώρα από δουλειά οπότε παω και βλέπουμε θα σας κρατάω ενήμερους εάν μάθω κάτι, εύχομαι να σας πάνε όλα όπως θέλετε παιδιά πραγματικά γιατί όλοι αγχωνόμαστε για να αποκατασταθούμε…. Σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μ σε όλους σας γιατί κ εγώ αγχώνομαι παρα πολύ …. Να είστε όλοι καλά κ κανεις δν χάνεται
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

Μπράβο φίλε μου να πας και να σου πάνε όλα καλά! Πέρασες αθλήματα ή όχι ακόμα;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτη πάντως που είπες για του χρόνου ρώτησα …. Είπαν ότι κανονικά τελευταία χρονια είναι αυτή, γιατί οι πίνακες είναι για 5 αντιπυρικές, ακούγεται για εποχικούς του χρόνου όπως και για γενικών και Εμοδε
τώρα τι θα βγάλουν αυτοί ξέρουν …. Πιστεύω πιο σίγουρα άλλη εποχικών του χρόνου, δεν ξέρω αν κάνω καλά που παω είμαι 30 κ δν ξέρω κατά ποσο θα τα κατάφερνα γ μόνιμος αλλα
παω για την εμπειρία και όπως είπε ένα άλλο παιδί τα πράγματα αλλάζουν συνεχώς αυτό πάντως που μ είπαν είναι ότι εφόσον μπω δύσκολα λέει δν θα αποκατασταθώ (πράγμα το οποίο δεν το πιστεύω) τέλος πάντων κάτι σταθερό δν έχω τώρα από δουλειά οπότε παω και βλέπουμε θα σας κρατάω ενήμερους εάν μάθω κάτι, εύχομαι να σας πάνε όλα όπως θέλετε παιδιά πραγματικά γιατί όλοι αγχωνόμαστε για να αποκατασταθούμε…. Σας το εύχομαι μέσα από την καρδιά μ σε όλους σας γιατί κ εγώ αγχώνομαι παρα πολύ …. Να είστε όλοι καλά κ κανεις δν χάνεται
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αυτό με τις μαζικές παρατήσεις εποχικών που βγήκε τώρα είναι καινούργιο κόλπο;
AntonisKara

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από AntonisKara »

Ξέρετε πότε θα βγει η προκήρυξη που λέτε για φέτος;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

myk αν ρωτάς για μένα όχι δεν περασα ακόμα αναμένω περνάω γιατρούς… σε ευχαριστώ πολυ
ελπίζω να πάνε όλα καλα και να βγάλουμε μια άκρη
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

AntonisKara έγραψε: Παρ Απρ 26, 2024 6:39 pm Ξέρετε πότε θα βγει η προκήρυξη που λέτε για φέτος;
Φίλε μην ακούς τι γράφει ο κάθε άσχετος εδώ μέσα. Φέτος δεν έχει προκήρυξη.
Myk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 29, 2024 12:36 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για εποχικούς πυροσβέστες (2024)

Δημοσίευση από Myk »

Προκυριξη θα βγει φίλε μου και όπως πάει το πράγμα από 1 Ιουνίου θα πιάσουν δουλειά όποιος περάσει. Ο άλλος ο έξυπνος που λέει μην ακούς τίποτα εδώ μέσα, αυτός γιατί μπαίνει εδώ μέσα για να μας ζαλίζει τα αρχι... Δια; Αντε γειά
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες